Кауфланд - тема 53

  • 49 063
  • 805
# 465
Софи, няма ли рецепта за основно тесто в упътването? Аз съм добавяла какво ли не и не ми залепва нищо за плочите..
Моите гофретници са от Лидъл, но едва ли ще има разлики в това отношение. Ако иначе ти е "правилна" сместа (с мазнина вътре, с подходяща консистенция), няма причина да не стане.
Anyyуone, за 5 лева щеше да ми хареса още повече якенцето 😁 Точно якенце си е, има и плътност, не е просто дъждобранче, та ми се струва добре за 10 лева. Но редовната цена ме интересуваше всъщност...🤔 При нас определено не бяха "прекалили" с някои бомбастични намаления- имаше и стоки, които съм виждала далеч по-намалени без да има обявени бомбастични намаления...🙂
Виж целия пост
# 466
Долче , това якенце при нас, преди разпродажбите беше или на 15 или 20 лв.
Не съм съвсем сигурна .
Но със сигурност не е било 5...
5 лв. Има мисля дъждобран, но дъждобран си..
Чисто тъничко с картинки 🤔
Подобно купих на моя големия този есен от Лидл...беше 24 лв . или нещо подобно..
Там го водеха Софтшел яке..и аз очаквах полар..
Но като ги видях, взех, защото са подобни на това , с горна обработена част.🙂
Виж целия пост
# 467
Софи, писали сме заедно. Писах ти за гофретника в предишния пост, може да не си го видяла...🙂
Виж целия пост
# 468
Преди поне 6-7-8 месеца,в нашият филиал беше толкова-5 лв. Бяха 2-3 бройки. Вероятно пак са чистили стока,защото пак тогава намерих гумени ботушки,един чифт,точно размер като за детето,но нямаха етикет. След половин часово търсене и ровене,казаха няма как да ви ги продадем. Други модели бяха пак на 5 лв,но нямаше номер за щерката. Сега и при нас якетата бяха на 10лв.
Виж целия пост
# 469
Предлагат ли се още патешки фенери в Кауфланд? От известно време търся и все не откривам, днес пак гледах само пилешки фенери, а има патици,маншони ,но не и фенери.
Не. Много отдавна търся.
Виж целия пост
# 470
Софи, честит гофретник!
Радвам се , ще и рецептата ти е харесала. Никога не ѝ изневерявам Wink
Виж целия пост
# 471
При нас не само че нямаше вече маратонки, но и фъстъци нямаше. Видя ми се прекалено - все пак са тяхна марка и постоянен асортимент, толкова ли не смогнаха с количества...

Какво е това сирене Рафтис, някой опитвал ли го е?

В ОК фъстъците бяха извадени до пътеката вчера, взех за проба ,не са лоши...(и сиренето взех ама не знам кога ще се пробва че има отворено).
Виж целия пост
# 472
Долче, всъщност забърках сместа извадих за пръв път от кутията гофретника (В Понеделник го взех), включих го изчаках да загрее и поработи , спря да пуши и мирише и започнахме печене ☺
Въобще не съм се И сетила че упътването се чете първо😂
Следващия път ще пробвам със сиренце..😋
Благодаря ти много Пиик..
Супер е рецептата..
Отива право в тефтера😊😍
Виж целия пост
# 473
Софи, ами...хубаво е да се чете упътването 😁 В него обикновено пише да пуснеш гофретника на макс (празен) за известно време, не помня омазнен или не, да му се махнат производствените аромати и евентуални вещества, останали по плочите. После да се почисти и тогава да се ползва по същество. Но, щом сте си хапнали добре, значи не е имало някакви сериозни миризми. 😉
Anyyyone, да, когато намаляват стока на ниво филиал, понякога има доста изгодни попадения. Например аз взех 10 чифта чорапи за 1,80 лв (доста хубави като качество), сега на намаленията, ако ги бях видяла по 5 лева...пак щях да взема 1 комплект и пак щеше да е голяма далавера за това качество...😃 Но имаше 7 чифта за 5 лева и бяха по-рехави...
Виж целия пост
# 474
Въпросното якенце - дъждобран го бях взела преди година и половина малкия беше още бебе , чак сега му става светло и тъмно синьо на цвят а не шарено като сега и мисля че беше или 2 .80  или 3. 50 в торбичка при намалените неща в коша преди касата беше тогава.
Много съм доволна топли му , не пропуска вятър и дъжд и за 10 лв пак си струва
Виж целия пост
# 475
След като им изсипахме една торба пари и аз се усетих, че никаква разпродажба не беше това, защото през годините съм си намирала много по-изгодни неща в кошовете😉. Но много прилична стока бяха изкарали, макар някои неща да бяха съвсем малко намалени. Лошо ще е, ако на мениджмънта му хареса този тип разпродажби и спрат да намаляват през останалото време.
Виж целия пост
# 476
Да докладвам за Долче и другите момичета от Пловдив. В К Изгрев няма нито една маратонка. Всичко са разграбили братята.
Виж целия пост
# 477
Ами аз си помислих, че сигурно ще правят ревизия и си разчистват стоката. Иначе днес в Дружба нищо не ми хвана окото.
Виж целия пост
# 478
Едва ли ще спрат да намаляват останали бройки от нещо залежало. Все пак иска съхранение и на инвентаризация трябва да се брои.
Виж целия пост
# 479
Това като цяло ми се стори че е по -стара стока, отлежала от няколко години, другите намаления са на неща от предишни акции от няколко месеца приблизително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия