Кауфланд - тема 53

  • 49 066
  • 805
# 450
Влизам при вас с въпрос. Вчера купих 2 пакета 3в1, но вместо да взема това от промоцията за 2.09 съм награбила 2 големи плика по 6.99. Та въпроса ми е днес със бележката може ли да ги върна на информация?
Виж целия пост
# 451
Може.

Пебълс, кой номер предпочиташ?
Виж целия пост
# 452
Adalind, цяла вечер те мисля дали си успяла да вземеш маратонки...днес към 18ч  нямаше никакви 38, от 37- към 4-5  чифта, цял кош с 39 и 2-3 чифта 40. Не мога да повярвам каква разлика има от снощи до днес...притесних се, че съм те ракарала напразно... Взех си и аз маратонки 40, ако бяха 41 щеше да е по-добре, но такъв ми е късмета. Нямаше нищо ново интересно .

Преди малко в Кауфланд Люлин 6 имаше 4-5 чифта номер 40, 41 и много бройки 37 номер, ако ви е удобно като локация може да си ги смените.
Виж целия пост
# 453
Местоположението на новите обекти в Люлин 3 и Манастирски ливади :



Виж целия пост
# 454
Чакаме тази година 5 нови Кауфланд филиала в София:
Младост 4, Манастирски ливади, Горубляне, Централни хали, Люлин Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 455
Взетите неща от разпродажбите могат ли да се връщат?
Виж целия пост
# 456
Взетите неща от разпродажбите могат ли да се връщат?

Да, аз върнах едни щипки от коша за 2 лв, че нещо много афиф ми се сториха.
Виж целия пост
# 457
Взех една пластмасова дъска с нож за 5 лв. и един карвинг нож също за 5 лв. , но ММ не ги одобри и иска да ги върна.
Виж целия пост
# 458
Не съм гледала още новата брошура...
Някой помни ли редовната цена на тези якета за дъжд за момиченца? Гумирано е отвън, а отвътре е с мека подплата (нещо между полар и плюш, не съм го оглеждала много, но не е просто един шушляк- каквито бяха якета за по-големите момичета). За 10 лева го купих аз:
Виж целия пост
# 459
Ами да ти намерим бройка, ако си им навита. 😉

Аз пък искам като щипките на Пийк за готвене. 🙂 По София някой виждал ли е? 🤷
Вчера ги видях щипките за готвене в Дружба. Не бяха на регалите за разпродажба, а при другите нехранителни. Имаше 1-2 комплекта и цената беше 5,70-5,80лв Не помня точно стотинките.
Виж целия пост
# 460
И днес в Кауфланд в Люлин 6 имаше доста дамски маратонки 37, 38, 40 и 41 номер.
Виж целия пост
# 461
Щом казвате че са тесни по скоро 41
Може.

Пебълс, кой номер предпочиташ?
Виж целия пост
# 462
При нас няма на такава цена маратонки. Има само Карра на 20 лв. Neutral Face
Нищо не харесах от разпродажбата. Без разпродажба съм имала много по-добри попадения и на по-ниски цени.
Виж целия пост
# 463
Днес пробвах гофретника..
Супер, очарована съм.
И от уреда (много ми е красив, малък, симпатичен )и от рецептата на Пиик..😍❤❤
И децата доволни, заедно ги майсторихме 😉
Та да попитам, аз понеже не си падам много по сладкото, и хапнах с масълце и сирене, някой пробвал ли е да натроши сирене или извара в сместа(дали ще започне да лепне🤔)
И споменахте, че има и друга изпробвана и одобрена рецепта, мисля на Соул..
Може ли да споделите , и да си запиша този път, след като вече се обзаведох с чисто нов гофретник 😊
Виж целия пост
# 464
Dolce,това дъждобранче съм го виждала в нашия К за 5 лв. Много се чудих дали да взема на детето,но и подариха друго подобно якенце дъждобран и се отказах. Иначе са хубави и не са тънки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия