Кауфланд - тема 53

  • 49 068
  • 805
# 240
Аз го начуквам и изтънявам хубаво и правя шницели с лидълската галета.
Или го мятам в кукъра с гъби и сметана.
Виж целия пост
# 241
Тази сметана нали е животинска, къде точно стои, все не я намирам 🤷
Виж целия пост
# 242
Взех гофретника , тези които го имат да споделят горният капак при мен много хлопа /един такъв все едно разхлабен/така ли е и при вас или да ходя да го сменям?
Виж целия пост
# 243
Тази сметана нали е животинска, къде точно стои, все не я намирам 🤷

Животинска е. Стои на рафта с ядкови млека, сметани (включително растителни такива), uht млека... В един коридор със сирената е при нас, от другата му страна са зърнените закуски и яйцата. Рафтове обикновени, не хладилни. В студения сектор зад щанда с рибата (в магазините, в които има щанд с обслужване). Срещу коридорчето се падат шоколадите.
Виж целия пост
# 244
Взех гофретника , тези които го имат да споделят горният капак при мен много хлопа /един такъв все едно разхлабен/така ли е и при вас или да ходя да го сменям?
Да
Виж целия пост
# 245
Дайте някоя рецепта за Каре Wink
https://www.bonapeti.bg/recepti/skalopini-ot-svinsko-meso/
подобни правя с повечко сос обаче.
Виж целия пост
# 246
Взех гофретника , тези които го имат да споделят горният капак при мен много хлопа /един такъв все едно разхлабен/така ли е и при вас или да ходя да го сменям?
Да
Да , да го сменям или Да -капака е така при всички?Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Голямо парче каре режа на пържоли но не до края , мажа с масло подправки и обилно зелен лук , вода и отгоре фолио
Виж целия пост
# 248
Пропуснала съм това за градовете, моя грешка, иначе и лимоните в брошурата са 1.19 а на електронната 1.15 ,това също ми направи впечатление
То пък едни лимони... При нас тази сутрин бяха от оранжевите, дето имат вкус на лекарство и горчат. Да си ги ядат. По-добре да дам 2 лв. в кварталния магазин, но да са лимони.
Виж целия пост
# 249
И аз ще ходя за гофретник, така че се интересувам от питането за капака...
Може ли в магазина да отвориш кутията и да видиш уреда дефакто 🤔
Някой друг да се похвали с находки от Бомбастичното намаление 😊
Долче ти все ни радваш с твоите покупки☺
Виж целия пост
# 250
Аз се хваля:

Три чифта чорапи по 2 лв. за детето и за мен. Ножчето също е 2 лв. Тиксото е левче. Имаше доста бройки намалени неща.
Взех си и тостера за сандвичи от 14 лв. Една флашка за 9 лв. Другото са дребни неща.
Виж целия пост
# 251
А и аз си пазарувам само от зеленчуковия до нас плодове и зеленчуци, просто ми направи впечатление.
Виж целия пост
# 252
Аз се хваля:

Три чифта чорапи по 2 лв. за детето и за мен. Ножчето също е 2 лв. Тиксото е левче. Имаше доста бройки намалени неща.
Взех си и тостера за сандвичи от 14 лв. Една флашка за 9 лв. Другото са дребни неща.
Къде стоят тези намалени неща? В ляво на касите, до фризерите със сладолед ли? Там съм виждала само намалени хранителни и някакви перилни неща.
Виж целия пост
# 253
Не,тези бяха в допълнителни кошове при нехранителните неща. Между безалкохолните и нехранителните.
Виж целия пост
# 254
Нямах много време да погледна, но при нас бомбастичните разпродажби бяха пълен леш. Нищо не ми хвана окото и се отказах.
Взех картофи, моркови, маслини, луканковия салам, един пакет памучни тампони на Ола и една консерва сладка царевица.

Свинското каре една съфорумка ме светна да правя на шунка - натривам хубаво със сол и подправки, оставям поне няколко часа в хладилника да поеме, вечерта го завивам в хартия за печене и го мятам за една нощ във фурната на 60-70 градуса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия