Кауфланд - тема 53

  • 49 063
  • 805
# 360
Ще погледна като отида, че то положението се мени с часове.
Виж целия пост
# 361
Благодаря! Ходя сутрин рано.

Тези, които купуват с кашони от намалените стоки, според мен имат магазин. И са много нахални на информация за фактури - застават най-отпред, пререждат всички. Дори да им правиш забележка се правят, че не говориш на тях. И служителите не въвеждат ред
Виж целия пост
# 362
Може ли снимка на тези хубави чаршафи, които похвали evhen?
Пфу, колко малко са ги намалили, но аз съм доволна😀 Това е от брошурата от миналата седмица, Plush пише на етикета
Виж целия пост
# 363
Много благодаря.
Виж целия пост
# 364
Чугуненият тиган Лава ли е?

Извинявай, в бързината написах Cast Iron, а той е Cast Aluminum Grinning Марката е Spice & Soul.


Ето снимки на нещата, които купих. Филиала е Бургас Славейков.

Докато се върна да взема още една дъска за майка ми и тоя господин ги беше прибрал всичките, тиганите от 10лв също.

5лв


По 5лв


10лв



Благодаря! Ходя сутрин рано.

Тези, които купуват с кашони от намалените стоки, според мен имат магазин. И са много нахални на информация за фактури - застават най-отпред, пререждат всички. Дори да им правиш забележка се правят, че не говориш на тях. И служителите не въвеждат ред

Ужас е.. Днес ходих в 14:30 и повечето неща бяха изкупени.

А при нас термос каните бяха по 10лв. Къде са били по 5? Снимайте ми ги, моля.
Виж целия пост
# 365
И майка ми си взе дъската с ножа.
Аз взех кофа по 2 лв
Леген бая голям по 5 лв
детски комплект за хранене от 3 части по 5 лв
Бурканчета за подправки 5 лв
Маратонки по 5 лв
Кана 1 Л.  по 5 лв
Панталон по 5 лв
Виж целия пост
# 366
С такава дъска ме сдоби Denyil, 2 броя- всеки по 2 лв (от разпродажба преди време). 😊 Не знам колко им е редовната цена, но явно и на 5 лв са на оферта.
Виж целия пост
# 367
Пропуснах да кажа, че ходя до Люлин 6, София. Там пазарувам. Служителите са много любезни, паркинга е много голям. Устройва ме.
Виж целия пост
# 368
Има ли цена залепена на самата стока?
Да се знае кое е 5, 10 или 2 лева, щото хората ги смесват.
Виж целия пост
# 369
Не, но има сканиращи машинки за проверка на цената...Аз нищо не купувам "на доверие". Защото и етикетите не са винаги точни...
Виж целия пост
# 370
Има ли цена залепена на самата стока?
Да се знае кое е 5, 10 или 2 лева, щото хората ги смесват.

Във филиала в Бургас Славейков повечето неща си бяха на местата, но видях и такива, които ги имаше в 5лв коша и в 10лв коша, затова винаги сканирам за да няма изненади на касата
Виж целия пост
# 371
Има ли цена залепена на самата стока?
Да се знае кое е 5, 10 или 2 лева, щото хората ги смесват.

Има отстрани. На всеки кош е сложена цена.

evhen, тези долни чаршафи са с ластик, така ли?!
Виж целия пост
# 372
В Пловдив, Тракия как е положението? Сигурна съм, че няма такива попаданеия, ама все пак...
Виж целия пост
# 373
Днес си купих:
Нож на главния готвач - 5лв
точило за ножове - 5лв
Дъска за рязане + ножче - 5лв
Cast Aluminum Тиган 24см (става и за фурна до 180 градуса) 10лв

Калъфите за автомобили изглеждаха добре за 10лв.

Имаше един господин дето не си взимаше по 1-2 неща, ами направо с кашоните си ги прибираше.. Баси хората.. тия от кауфланд трябваше да напишат нещо от сорта на "максимум 2-3 на човек".. кво е тва чудо.. хората ходят да си зареждат магазините с тея неща.


Без да исках написах Cast Iron Тиган, а той е Cast Aluminum. Марка Soul & Spice

Филиала е Бургас Славейков.
Обърнахте ли внимание дали има бебешки и детски дрехи?
Виж целия пост
# 374
Има. Много
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия