Кауфланд - тема 53

  • 49 061
  • 805
# 435
На Делимано се изключва сама, капацитет 7 яйца. Супер доволна съм, но ми беше подарък и купувана от промоция. Иначе редовно гледам в Лидъл и Кауфланд яйцеварки на цена 17-20 лева (15 лева може при някакво бомбастично намаление). Обикновено са с капацитет 6 яйца и ръчно изключване (правоъгълната форма всъщност ми се струва по-практична за съхранение). За мен функция самоизключване е плюс, но аз съм свикнала , че я има и си щъкам из апартамента, докато яйцата се варят и я оставям да се самоизключва. Иначе просто щях да изчакам няколко минутки да се сварят яйцата. За мен е много полезна вещ; може да не пере и глади, но и яйцата да вари и да стават, каквито ги искам, не е малко. 😉😃
Виж целия пост
# 436
denyil, няма страшно, риск печели-риск губи е работата. А струват ли ти се умалени? На мен 37 бая плътно ми лепва.
Виж целия пост
# 437
И а мен 40 ми е малко аха тясно. А другите ми обувки са 40 размер.
Виж целия пост
# 438
При нас не само че нямаше вече маратонки, но и фъстъци нямаше. Видя ми се прекалено - все пак са тяхна марка и постоянен асортимент, толкова ли не смогнаха с количества...

Какво е това сирене Рафтис, някой опитвал ли го е?
Виж целия пост
# 439
Супер ..много се радвам, че в крайна цена се появиха маратонки за всички желаещи 😁
Само тези дето не успяхме да отидем, ще сме" боси по асфалта " 🤣😊
Виж целия пост
# 440
Предлагат ли се още патешки фенери в Кауфланд? От известно време търся и все не откривам, днес пак гледах само пилешки фенери, а има патици,маншони ,но не и фенери.
Виж целия пост
# 441
Днес ходих в другият магазин на К, ами и там нямале нищо интересно. Само един суитшър харесах, но не взех. Сив с качулка с уши.
Виж целия пост
# 442
https://media.lidl-flyer.com/820c9a60-7a03-11ec-9b58-005056aefbf … 06-02-2022-03.pdf
Нова брошура за сваляне. За вашият филиал адреса е https://www.kaufland.bg/broshuri.html и кликвате като излезе картинката с новата седмица. Преките линкове са за конкретенфилиал и може да се различават от вашия.
Виж целия пост
# 443
То пък аз като ходих , други неща купувам но маратонки НЯМА ...преживях ги Joy

Супер ..много се радвам, че в крайна цена се появиха маратонки за всички желаещи 😁
Само тези дето не успяхме да отидем, ще сме" боси по асфалта " 🤣😊
Виж целия пост
# 444
Ами да ти намерим бройка, ако си им навита. 😉

Аз пък искам като щипките на Пийк за готвене. 🙂 По София някой виждал ли е? 🤷
Виж целия пост
# 445
Соул благодаря ти, за предложението.
Аз въобще не ги заглеждам за себе си.
А за майка ми и свекървата..
Ако отидем днес до нашия К. Дано пък имат късмет..
Ако ли не ще ви пиша, ако някой има на път и куриер..
Да не Ви тормозя прекалено много.
Че то си е занимавка.
Да ги пуснеш, после пък да отидеш и 10- та лева  Да си вземеш😁
Аз пък ще погледна да щипки..
Да направим бартер 😉
Виж целия пост
# 446
Кауфланд яко са пуснали пързалката
Тези памперси редовната им цена на гащичките е 16 лв

Тези чушки СА кисели

От разпродажбата тази седмица взех такъв комплект за 5 лв с Мики маус

И аше и такова стъпало на 5 лв
Виж целия пост
# 447
Пиик точно прелистих набързо и влязох да пиша..
Че от нехранителните продукти май видях всичко, което беше снимано тук в темата, от разпродажбата, но на 2 на цена..
Комплекта се сетих, че ти беше снимала, тигана на Пебълс мисля,че има...
Днес ще гледам да отида да си пазарувам обичайните неща, пък дано и нещо от разпродажбата да хвана...
Че другата седмица нищо интересно 😉
Виж целия пост
# 448
Днес последно ще отида да видя за маратонки , ако няма ще помоля за 40- 41 ако някой срещне
Виж целия пост
# 449
Много неща си харесах от новата брошура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия