Тия са по-големи фантазьори и от мене 
Грозде, ти никога няма да го дадеш, признай си. Ще стане на 40 и пак ще викаш, че не му е времето
Тия са по-големи фантазьори и от мене 



от Италианските медии:
Във всяко турдизи главните герои винаги ги гаджосват.
Не че и техните актьори не им дават повод де.




Изглежда (колкото и да не ми се вярва), май, май са приключили снимките на Виолата!





а иначе е страхотен танцьор! 
освен в ИГ, не го намерих другаде)
Отпреди е.. ама е много красив, много!
направо си развалих съня.. а мислех веднага като пусна поста, да стисна очите
ала не ми било писано.. 
https://twitter.com/rayca97/status/1504596592795475970

съгласна съм на 100% с последният ти коментар!
направо си ми взела думите от устата! 


,видеото от ИГ от последния ти пост го видях,благодаря! 











Домашния интернет е на Виваком, мобилния на А1... не зарежда и на двете. Злате, ще идваме у вас да гледаме Виолата с руски субтитри


Домашния интернет е на Виваком, мобилния на А1... не зарежда и на двете. Злате, ще идваме у вас да гледаме Виолата с руски субтитри

Пълно невежество отвсякъде.. бил се бил влюбил до полуда и си го признал!
Преписват си един от друг клюкарските сайтове и всеки си украсява "скандалната новина" с изсмукани от пръстите подробности







https://twitter.com/FanClubAlbatros/status/1505299200787034116
Обаче всички руски известни личности, които следвам в ИГ си пускат сторита и постове. Което си е живото доказателство, че ИГ си бачка в Русия, а ние сме прецакани да нямаме ВК
Освен Златенцето 





,заповядай!Колко е Варна-Бургас с кола,два часа!Идваш гледаш епизодите в събота или неделя и готово! 
,Джаки
,благодаря за новините и видеата! 






Сега се прочу в целия свят

Страхотна двойка, флуидите м/у тях ги усещам

Злате
Джаки
Софи
Благодаря ви за споделеното!
не нося и грам новина, нито клюка, нито нова фотка, защото от 3 дена нашият сладък бонбон е безработен и се е покрил някъде...
няма лошо, но и здравето е важно...
ще ме извините, ама ме знаете колко струвам..

и го вижте колко е секси, моля!


Само заради мускулите, огнения поглед и бебешките букли, "няма кой" да му прави евала!
Да запретва ръкави, да разкопчава копчетата (за удобство) и към следващият проект! Това е моята препоръка към него!









Препоръчани теми