🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 8

  • 56 203
  • 737
# 480
ОМГ, бил си показал приятелката Joy Тия са по-големи фантазьори и от мене Grinning

Грозде, ти никога няма да го дадеш, признай си. Ще стане на 40 и пак ще викаш, че не му е времето Joy
Виж целия пост
# 481
Това е НИВОТО на Турските медии.. Скандално банални интриганти! Rage Joy



Манипулациите на турския таблоиден свят.. както винаги нямат никакви задръжки Animal See No Evil
Добре че се махна навреме! Simple Smile

Ето как стоят нещата Hands V от Италианските медии:



Елке, сигурно си права! Joy
Виж целия пост
# 482
Грозде, какво се изненадваш, те турските медии пишат по навик.Stuck Out Tongue Winking Eye Във всяко турдизи главните герои винаги ги гаджосват.Laughing Не че и техните актьори не им дават повод де. Веднага се сещам за тия двамата от вратата...докато вървеше сериала си направиха една ПР връзка за вдигане на рейтинг и като свърши се покриха, всеки със задачите си и накрая хоп....отследваха се. И сега реват и грам не се усещат, че са били лъгани през цялото време.


Франческа, вместо да рекламира чужди парфюми, да стане лице на Can Yaman Mania
Много е красива Франческа. Естественото си е естествено, винаги прави впечатление. Красавица!


Виж целия пост
# 483
Hands V
Среднощен привет, рагаци!

Алилуя! Hands Clap Изглежда (колкото и да не ми се вярва), май, май са приключили снимките на Виолата! Hands V Joy
Айде, дано... Hands Pray

credit: @fabiopolli1
"ПОСЛЕДНИЯ ЧАС - „Viola Come Il Mare" ПРИКЛЮЧВА СТРЕЛБАТА ПРЕД ХРАМ НА ЖЪЛТО-ЧЕРВЕНАТА ИСТОРИЯ ВЪВ ФРАСКАТИ

С бурните аплодисменти между актьори, статисти, техници и телевизионни продуценти на последния ciak, тази вечер във Фраскати, точно пред магазина на семейството на Амедео Амадей, приключиха снимките на „Viola Come Il Mare", дългоочакваната нова фантастика на Canale 5 с участието на Джан Яман и Франческа Килеми, която е насрочена за излъчване в края на април."

https://twitter.com/Mery1972_/status/1504941856437714947
(нашия го няма в тълпата, иначе щеше да стърчи* и да го видя!) Grinning

Джан с фен по-рано днес - credit: Carmella Pellegrino
„Днес беше прекрасен ден, защото срещнах любимия си актьор Can Yaman на снимачната площадка на Viola Come Il Mare. Благодаря на Джан за неговата сърдечност и съчувствие”


ИГ @/ canale5_tv (от преди малко) Hands V
 Разположен в Палермо; Виола със специален дар и Франческо с инстинктивни разследващи умения се впускат в пътешествие за разкриване на престъпления и изследване на емоциите.
ОЧАКВАЙТЕ СКОРО...



Скрит текст:

Днес бая танци е имало на сета, нашия обаче не денси! Grinning а иначе е страхотен танцьор! Grinning
Ако се беше разкършил, щеше да ги разбие дългуча.. Animal See No Evil Grinning

Ей тук, вместо Ендрю можеше да е нашия.. Wink Joy
Стори от Франческа https://twitter.com/FanClubAlbatros/status/1504968930141646849

Стори от julia_conlaj https://www.instagram.com/p/CbQzP4popN-/ (Злате Hug освен в ИГ, не го намерих другаде)

Лелее, на какво попаднах току що Scream Отпреди е.. ама е много красив, много! Heart Eyes Nature Fire направо си развалих съня.. а мислех веднага като пусна поста, да стисна очите Animal See No Evil  Joy ала не ми било писано.. Joy
Ей го на красотията, по плажно облекло, с ужасната си усмивка и танцуващ (поклаща се в ритъм де)! Heart Eyes Joy https://twitter.com/rayca97/status/1504596592795475970 Nature Fire Nature Fire
 
Джаки Hug съгласна съм на 100% с последният ти коментар! Hands V направо си ми взела думите от устата! Joy
Виж целия пост
# 484
Добро утро,момичета!



Грозде Hug,видеото от ИГ от последния ти пост го видях,благодаря! Two Hearts

Двете снимки и на колаж! Blue HeartHeartNature DizzyNature Dizzy


...и друга нова снимка на Джан с фенове...


....и мястото,където са приключили снимките....




Скрит текст:



По-дълго видео,но е от ВК!Разбрах от др.теми,че някои момичета не могат от няколко дни да влизат в Контакта.Явно зависи кой е доставчика на интернета!Не могат  да гледат и преведените сериали на руски ез.!
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456243569%2Fa19 … l_wall_-199343470

Желая ви щастлива събота!
Виж целия пост
# 485
Привет, рагаци Wink

И аз не мога да отворя ВК Confused Домашния интернет е на Виваком, мобилния на А1... не зарежда и на двете. Злате, ще идваме у вас да гледаме Виолата с руски субтитри Grinning

Аз италианския така и не го научих, викам си поне руски превод ще има, а то какво стана...

Днеска било Ден на бащата. По този повод айде една фотка да не е без хич Wink

Виж целия пост
# 486
Привет, рагаци Wink

И аз не мога да отворя ВК Confused Домашния интернет е на Виваком, мобилния на А1... не зарежда и на двете. Злате, ще идваме у вас да гледаме Виолата с руски субтитри Grinning


Ели ето на това съобщение попаднах:

"Ето защо в България не може да се логваме ВК! Проблем с глобалните сървъри, поради промяна на Инстаграм в Русия.
В Русия ще се появи нова социална мрежа Rossgram, която ще бъде аналог на Instagram, който е блокиран в страната. Създателят ѝ е предприемачът Александър Зобов. На уебсайта на проекта се посочва, че той е учил в един и същи курс със създателя на VKontakte и Telegram Павел Дуров."Руският аналог на Instagram с позната функционалност и мобилни приложения за Android и iOS ще бъде пуснат на 28 март 2022 г...."
Виж целия пост
# 487
Среднощен привет, рагаци! Simple Smile

Днес турските медии се скъсаха да обсъждат "новата любов/приятелка/любовница" на Джано Joy Пълно невежество отвсякъде..  бил се бил влюбил до полуда и си го признал! Rolling Eyes Joy Преписват си един от друг клюкарските сайтове и всеки си украсява "скандалната новина" с изсмукани от пръстите подробности Grinning

Техните (турските им) актьори имат нови проекти, излизат нови подробности за сюжети, каст и т.н ..имат си и достатъчно техни си двойки с куп компромати и излагации, но къде ти.. без Джано не могат! Joy
От една снимка и преразказ по картинка, ей го на.. цял ден е номер 1 в дневния ред в турския Socipol Hands V Joy


Скрит текст:
Кенан се е отказал от проекта на Дисни "Grey"..

Много се радвам, че тази година Турски актьор, отново ще вземе международната награда "Мurex D'Or"..
Ех, какви красиви спомени имамe с тази награда и нашето талантливо момче.. Trophy Nature Star
страхотно изживяване беше.. Heart







https://www.tv100.com/ugur-gunes-murex-dor-uluslararasi-odul-tor … iyor-haber-599181

-------------------

Угур Гюнеш, който даде живот на героя на Давут в сериала Lawless Lands,
излъчван по екраните на телевизия FOX, ще изживее за първи път в живота си.
Той ще получи голямата награда в Дубай.


Угур Гюнеш ще отиде в Дубай, за да присъства на церемонията по награждаването, която ще се проведе на 20 март, за да получи наградата.

От друга страна, актьорът Джан Яман, който сега живее в Италия, получи тази награда. Освен Джан Яман, известни турски актьори като Демет Йоздемир и Берен Саат бяха счетени за достойни за същата награда.

https://www.boldhaber.com/magazin/kanunsuz-topraklarin-davutu-ug … i-yasayacak-1477h


А вие Жан Жаман познавате ли го? Animal See No Evil Joy
Не знам какво си говорят.. май го питат познава ли някой от Турция Grinning

"Can Yaman присъства в мислите на @maxgiustiofficial снощи в #IlCantanteMascherato"
https://www.instagram.com/p/CbTRf6vI-fX/
Злате Hug https://twitter.com/FanClubAlbatros/status/1505299200787034116
Виж целия пост
# 488
В Русия ще се появи нова социална мрежа Rossgram, която ще бъде аналог на Instagram, който е блокиран в страната.
Мерси, Джаки, за разсяснението Simple Smile Обаче всички руски известни личности, които следвам в ИГ си пускат сторита и постове. Което си е живото доказателство, че ИГ си бачка в Русия, а ние сме прецакани да нямаме ВК Neutral Face Освен Златенцето Wink

Тия пък турците, нямат ли си Киро и Медената питка да си ги обсъждат?!?!? Нали са топ турските звезди НА МОМЕНТА какво журналята пак се занимават тоя пошлия и неморален Джан?
Виж целия пост
# 489
Добро утро,момичета!

Неделя, когато кафето ухае на първа пролет! CoffeeFlowers Cherry BlossomCoffee



Ели Hug,заповядай!Колко е Варна-Бургас с кола,два часа!Идваш гледаш епизодите в събота или неделя и готово! Simple Smile
Грозде Hug,Джаки Hug,благодаря за новините и видеата! Two HeartsHands Plus1
А м/у другото от други теми разбрах,че и други потребителки могат да влизата във ВК!

Има и други сайтове,където се качват сериалите на руски ез.и не са от Контакта!Не се притеснявайте!
Има турски и индийски сериали,с озвучка и със субтитри!Ето линкове:
1+1-https://1plus1tv.ru/series/
ГрейтТВ-http://great-tv.tv/

🆕 🆕 🆕 📸 📽
Джан Blue Heart








Желая ви приятен и слънчев, пролетен ден!
Виж целия пост
# 490
Жан Жаман......голям смях  
Те турските медии, много закъсняха да го чифтосат с Франческа, ама ако ме питат мен с две ръце съм да са заедно, ама кой ме пита мен.
За разлика от някои фенове, които вярват на всякакви писаници, само и само да прочетат каквото искат и за когото искат, аз не съм толкова наивна

Ели, Грозде, Джан винаги ще е в устата на медиите, защото Джан е реклама. Той е в устата и  на тия, които виждат превъзходството му във всички аспекти над любимеца им, затова винаги се кефя на такива, които правят сравнения с него.  Защо не се прави сравнения с някой незначителен, защото няма база за сравнение, сравняваш с този, който го превъзхожда и започваш да отричаш и плюеш и да се самозалъгваш, но така само му признават доминацията

"Моите хейтъри са моите най- големи фенове"....знаете на кой е цитата, нали?
Виж целия пост
# 491
Като каза реклама, този господин с Жан-Жамана най-вероятно нарочно така говори, за да чуем и ние за него Joy Сега се прочу в целия свят Joy
Виж целия пост
# 492


Heart Eyes Страхотна двойка, флуидите м/у тях ги усещам
през лаптопа за пореден път..
Stuck Out Tongue Winking Eye



Виж целия пост
# 493
Привет, дружки!

Елке Flowers Rose Злате Flowers Rose Джаки Flowers Rose Софи Flowers Rose Благодаря ви за споделеното! Two Hearts  

Влизам по терлички тихомълком, отново по никое време Simple Smile не нося и грам новина, нито клюка, нито нова фотка, защото от 3 дена нашият сладък бонбон е безработен и се е покрил някъде... Simple Smile
Сигурно пуши цигари/пури и опушва фенките си в някой бар Animal See No Evil няма лошо, но и здравето е важно...
ох, какви глупости пиша в 2 през нощта Rolling Eyes ще ме извините, ама ме знаете колко струвам.. Animal See No Evil Grinning



Усилете звука Notes и го вижте колко е секси, моля! Cold Sweat Nature Fire  
(може да повторите клипчето няколко пъти, ако ви стиска..)
https://www.instagram.com/p/CbTdJa4pDO-/

Единственият. Неповторим. Несравним. Този, който е маркирал пътя...... Nature Star




П.П. Като си почине 2, 3 дена.. да се захваща за работа! (утре е четвъртият ден) Grinning Само заради мускулите, огнения поглед и бебешките букли, "няма кой" да му прави евала! Wink Да запретва ръкави, да разкопчава копчетата (за удобство) и към следващият проект! Това е моята препоръка към него! Grinning

Виж целия пост
# 494
Добро утро,момичета!

Вече е пролет! Всяко ново начало ни кара
 да вярваме, че всичко хубаво предстои!
Да ви е сладко кафенцето и позитивен деня!
CoffeeFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover











Желая ви приятен ден и успешна седмица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия