Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 226

  • 54 052
  • 740
# 180
Оооо, нека е честит рождникът! Balloon
Все така успешен, все така чаровен нека  здрав и много щастлив! Heart Eyes

Поздрав от офицалната страница на сериала "Азиз". Birthday



От официалната страница на Show.Tv Party Time



И от официалната страница на продуцентите  O3 Medya Tada

Виж целия пост
# 181
Днес нашия любимец си има ден рожден и аз реших да му се обадя и честитя,но и той ми се кефи значи...Прекрасни Мурат пожелавам ти Здраве преди всичко и Здрав семеен живот!Много проекти-успешни и най вече Нагоре и все Нагоре в живота и професията!....малиии много ми харесва бе..на ушенце ви го казвам Влюбена съм в него..
Виж целия пост
# 182
Bulb Втори фрагман за новата серия.

Виж целия пост
# 183
Здравейте,момичета!



Еди-коя си HugWink

Онче,благодаря за 2 фрагман на 21 еп.! Hug

2 фрагман с руски субт.
https://turkru.tv/aziz-21-seriya.html

и с руска озвучка


https://youtu.be/wmtAmffn5QQ

Дилруба ще убие ли Адем?


🆕 Мурат по традиция отпразнува рождения си ден със съпругата си и торта...Birthday


Поздравлението на Иман за РД на Мурат...
Скрит текст:
🆕Наконец-то поздравление от Иман в inst. Подписала:
Мой любимый муж, каждый год, ты половина моей души, мое сердце бьется каждый год, и ты причина моего счастья, и мои уста смеются каждый год, и ты самый красивый из моих праздников. ❤😍
Ты даришь мне много прекрасных воспоминаний, и я счастлива, что ты рядом со мной.
Ты всегда нежно держишь меня за руку.
Я ловлю этот момент
посылаю тебе самые теплые пожелания. Не проходит и дня, чтобы я знала глубоко внутри себя, что
ты любовь всей моей жизни, и я с нетерпением жду возможности насладиться каждым моментом с тобой. Не проходит и дня, чтобы ты меня не волновал.
С Днем Рождения тебя, любовь моя❤
С днем ​​рождения, мой дорогой, я рада, что ты есть, рада, что мы есть 😘😍🥰











Имайте приятен ден!
Виж целия пост
# 184
Еха имаме си фрагче,послание и снимки ....много ми хареса честитката с посланието... е чичо Гугъл не ми го превежда точно,но си го разбрах...Благодаря ви момичета ....Злати все ни представяха Делибурчето ,като нежна,мързеливичка,слабичка,а Ефнан яка кът кобила,но Еф.не и стискаше да убие франсето,но мин'ончето дано го довърши тоя Адем,че вече не мога го гледам...за къде пак се е разтичала ЕФн.пак ли при франсето се е запътила сметка на гол задник да държи....дали вече Азис се раздели с нея....тази вечер,ще се разбере.....дано някой от вас го гледа онлайн и в един ред да пише какво е станало,че до превод нема да дочакам....пусто му любопитство....аз си пиша,а при вас след малко,ще се събудят петлите..хайде добър да ви е деня,а аз да се подготвя за сън...прегръщам ви....
Виж целия пост
# 185
Здравейте,момичета!



Еди-коя си Hug,аз ще гледам!
Дано някой пусне пост!Иначе следобед ще трябва да редактирам за да пусна хаштага и линковете за онлайн гледане.А след края да напиша накратко какво е станало.

🆕От страницата на сериала "Азиз"
"Аз съм на страната на потиснатите..."


Вчера пуснаха  1 откъс.

Ефнан и Дилруба крият по една тайна,която всяка знае за другата.
Ефнан знае,че Дилруба не е загубила бебето,но крие от всички.
А Дилруба - че Ефнан е била една нощ в дома на Пиер!Тя също е била там.


https://youtu.be/gaYqDoi84Xg

 с руски субт.
https://turkru.tv/aziz-21-seriya.html#frag_3_(subtitry)_(fragment)

и с руска озвучка


https://youtu.be/SVWzUSkGjNQ





Желая ви приятен слънчев ден!
Виж целия пост
# 186
Здравейте, девойки Hug
Еди-коя си, ти в Англия ли си? Blush

Злати, пускам един бързичък пост, за да можеш да публикуваш следобед хаштага. Blush

Зад кадър.



От официалната страница на сериала.

Виж целия пост
# 187
Привет!

Онче Hug

хаштагът за 21 еп. е #SaklıGerçekler - #Скрити истини

Максуде обевява хаштага в ТТ...
https://twitter.com/ShowTV/status/1514985855206703106



линкове за онлайн гледане на Шоу тв.
https://youtu.be/J6-RNNwh30g
 http://www.showtv.com.tr/canli-yayin
 https://www.ecanlitvizle.live/show-tv-ca
 https://www.youtube.com/watch?v=rtMDAEQgyl8

зад кадър от 21 еп.








===========================

И така накратко след края на епизода!

В началото на епизода Адем се срещна с Дилруба.Тя му призна за бебето,но е изпила отвара за да го махне.Той започна да я души.Минаващи мъже я спасиха и заведоха в дома на Галип.Всичко се разбра след като дойде Адем.Повикаха жената,която й даде лекарството.Сега й даде за болките.Галип я причака и й даде пари да задържи плода.И така стана.Азиз и Ефнан дойдоха и бяха цял ден.Ефнан си тръгна,но Азиз остана.Докато се прибираше Ефнан я причакаха войници.Франсоа я заведе при Пиер.Той закупил стан и искаше Ефнан там да тъче.Ако-не ще има последствия.Тя се прибра,очакваше Азиз.Но той на сутринта взе Дилруба и я заведе в чифлика.Идва Адем,но тя не си тръгна,каза че иска развод....По-късно дойде отново жената да я прегледа и й каза,че бебето е живо.Дилруба й даде да мълчи и на всички да казва,че е умряло.Ефнан чу отвън и за след като жената си тръгна влезе при нея.Следва тазговора от откъса,който пуснах в преден пост...По-късно се появи бащата на Ефнан,искаше пари.Тя му даваше пръстена,който й подари,пари нямала.Той не го взе,защото знае че е от Пиер.Дилруба чу раговора им.След като си тръгна бащата Дилр. го извика ,даде му неин пръстен за да й купи пистолет.Вечерта Ефнан видя как баща й даде пистолета на Дилр.!По-късно тя получи писмо от Адем да се срещнат и да говорят.Тя отиде на срещата.През това време Ефнан разбра за писмото от Джемо и отиде при Азиз.Той беше с кръчмаря.Очакваха нещо от Анкара,но не разбрах.Тя каза какво е станало.Азиз и Ефнан отидоха при Дилр. и Адем.Азиз започна да моли Дилр.да не стреля.И ....тя свали оръжието.Адем започна да се смее.
А при Пиер след като Ефнан не отиде той изнесе стана и го запали.После взе портретите и отиде в ателието на Азиз.Преди това имаше среща с Адем и за нещо се уговориха,може би да му отстъпи дяла неразбрах. Азиз отиде в ателието и  там завари Пиер.Говориха, после отиде и седна на стола на Азиз, над него беше закачен рисувания портрет на Ефнан.Азиз много се изненада.След това Пиер откри и др.портрет на жена му,намира ше се долу до стола .Тогава Азиз му каза,че е болен.А Пиер отговори-не,просто е влюбен.(Това го дадоха във фрагмана)

Лека нощ!

****************************************************************

Пак съм аз...Wink



Наминавам  да пусна рейтинга...


Много сериали има в петък и на всички е паднал...
Скрит текст:
▪Total:
2. #ОпасныеУлицы [KANAL D] - 5.11⬇(-0.75)
5. #ОдинокийВолк [ATV] - 3.68⬇(-0.79)
6. #Азиз [SHOW TV] - 3.64⬇(-0.44)
9. #ГородскойДоктор [TRT1] - 3.19⬇(-0.38)
9. #ИграМоейСудьбы [STAR TV] - 3.17⬇(-0.21)
19. #ЛюбовьЛогикаМесть [FOX TV] - 2.58⬇(-0.31)

▪AB:
3. #ГородскойДоктор [TRT1] - 4.54⬇(-0.33)
4. #Азиз [SHOW TV] - 3.50⬇(-0.55)
6. #ОдинокийВолк [ATV] - 2.99⬇(-0.69)
12. #ИграМоейСудьбы [STAR TV] - 2.29⬇(-0.63)
17. #ОпасныеУлицы [KANAL D] - 1.96⬇(-0.92)
15. #ЛюбовьЛогикаМесть [FOX TV] - 2.01⬇(-0.73)



Щастлива събота на всички!
Виж целия пост
# 188
Скъпи мой,мили мой ЗЛАТИ,ОНЧЕ,МАГИ и всички в темичката много ви благодаря и ви изчетох с голям интерес...та Да в Англия съм в Бристол ,но за Пасха ,ще се прибера в Гърция..вече си знаете,че съм гъркиня,но учила и живяла в България,която ми е като втора родина /толкоз за мен/...незнам,защо ме питате,но дано е за добро..ако някой има нужда от мен то ,ако мога на драго сърце,ще му помогна....и да знаете повечко за мен..завършила съм Право във военен университет и работя като ......нема да ви кажа,че е тайна...в Англия съм съм по здравословни причини,но вече съм се оправила и се насладих последния месец на страната..тук е и синът ми ,който завърши университет и сега работи към НАСА..не се фукам ей дружки..да се знае..много труд и безсънни нощи съм изживяла ,за да се изучат децата ми...щастливо семейна за професор в университет...толкоз за мен,но знайте,че съм земна жена и нищо чуждо не ми е чуждо...демек не съм с навирен нос...та по темата...значи и Делибурчето не е могла да убие Адем...еехххххх ,а как ми се искаше /господ да ми прости мислите/ да ни отърве от него....абе бебето да не е от АЗИС та така си го задържа Делибурчето..нищо ли не намекнаха в епизода,а и не разбрах АЗИС раздели ли се с Ефнан...офффф кога,ще е тоз превод ,че да го изгледам...момичета..пожелавам ви весела Пасха и да сте сплотени и обичани,че от мен ,ще ви издам една новина,която надали от тивито,ще я чуете...след Пасха идва голям глад и който още не се е заредил с Брашно,консерви,боб,леща абе най необходимите продукти,ще страда от мен да знаете...после да не кажете,че не съм ви предупредила...прегръщам ви и пак Весели празници! РЕДАКЦИЯ в този момент се намирам "уж"в един богат квартал,но на мен моята къща е по готина от на тия богаташи...красиво е но е някак си сиво и мъртво..ми не ми хареса тази част на Бристол...
Виж целия пост
# 189
HeartHeartHeart
Днес нашия любимец си има ден рожден и аз реших да му се обадя и честитя,но и той ми се кефи значи...Прекрасни Мурат пожелавам ти Здраве преди всичко и Здрав семеен живот!Много проекти-успешни и най вече Нагоре и все Нагоре в живота и професията!....малиии много ми харесва бе..на ушенце ви го казвам Влюбена съм в него..

Не си сама, шъ знайш! Много сме, и твърди, и последователни, и неограничени нито от времето, нито от пространството...HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 190
Еди-коя си, благодаря за снимките и за разказа. Hug
Питах те просто от любопитство, нищо друго. Blush Като каза, че има часова разлика и за петлите Grinning, сметнах горе долу и реших, че си или при кралицата, или в Португалия. Grinning
Виж целия пост
# 191
Здравейте,момичета!



Цветница е!Честит празник!
Бъдете здрави и благословени!


Еди-коя си Hug,благодаря за разказа и снимките.От аватара с надпис на гръцки мислех,че си българка, живееща в Гърция. Wink Добре,че обясни! Simple Smile

Онче Hug,sovabg Hug





феновете искат от СЦ да върнат АзЕф от преди...










Приятен празничен ден!
Виж целия пост
# 192
Момичета, минавам да ви честитя Цветница и началото на Страстната седмица! Flowers Hibiscus
Цветно да ви е, радостно и да се усмихвате на живота! Hug

Виж целия пост
# 193
Здравейте,момичета!



Онче Hug

зад кадър от 21 еп.




Скрит текст:
‟Всё что ты пережил, когда меня хотели убить, я пережила тоже самое.
У меня душа горела от испуга ,что я потеряю тебя.
Если бы мне сказали ,что твоё выздоровление не у врага , а на другом конце света я бы и туда пошла и принесла тебе лекарство.И снова бы пошла , попросила бы лекарство для своего любимого !”


Скрит текст:
- Ты останься сегодня ночью здесь, если хочешь.
- Почему?
- Девушка ведь боится.
- Нельзя так...А ты?
- Я пойду домой. Тут от меня нет пользы, что жду здесь.
- Пусть Аслан отведёт тебя.


Скрит текст:
- Первый внук Пайидаров. Ты думаешь Галип её отпустит?Не отпустит , конечно.
- Отпустил.


Скрит текст:
- Платье Нины так подошло Эфнан.
- Что ты несёшь?
- Она совершила большой поступок! В ночь, когда тебя ранили она пришла ко мне и позировала. В моём собственном доме.


Туба в предаването на Биллур Калкаван(екранната й майка от сериала ''Под липите'')










Приятен ден и прекрасна нова седмица!
Виж целия пост
# 194
Добър вечер момичета  минавам само да видя дали има нещо ново ,да ви пожелая весели празници и Р-А-З-Р-Е-Д-Я.....Благодаря за пожеланията,но Ончето ме....СТРАСТНА е колко да е СТРАТНА...прегръщам ви! ... 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия