
Уф, добре, че накрая все пак има някакво движение в посока политика и се появи портрета на Ататюрк, че с отвратителния французин, драмата на Дилруба и вечно плачещата Ефнан ме бяха загубили.
Азиз с този каскет е много фешън.




,благодаря за фрагмана.Видях го снощи и мислех сутринта да го пусна,но ти вече си го направила.




Благодаря ви за фрага и ...,абе за всичко,което публикувате ,а да съм в час...Та какъв извод си вадя ../въпреки,че още не съм изгледала превода на предишния еп. но нали ви имам вас та нещо ми се е светнало....Ефнан няма да е до АЗИС той ,колкото и да я обича не търпи лъжи,а една лъжкиня до него не му подхожда то и предател може да му стане....Миноьнчето се е съвзела и е взела живота си в ръце-радвам се че се е развела с мухлоьто....сега пътя е чист да си спечели пак Азис и поне тя се доказа,че може да му бъде вярна и винаги да го подкрепя ,като се жертва за него...не случайно е в този сериал и без това никога не възприех ЕФНАН за главна героиня.....главните са АЗИС и ДЕЛИБУРА/лично мнение/ ....вече започва интересното...стига си ни пробутвали жълтурки и бля бля....Момичета,кога излиза превода...някоя знае ли...






































Рускините докато се наканят, нашите го преведоха, да са живи и здрави. 
Аз обаче и в живота не мога да понасям подмолни неща, не само в личния живот. Не тайни, а подмолни. 







А Пиер явно мисли,че така Ефнан ще остане за него!














Светлина, уют, мир и любов!
Препоръчани теми