

Онче,благодаря
за 1 фрагман.
Азиз продължава да действа сам.Ще може ли да продължи да изпълнява
задачата, която му е възложена или все пак ще бъде хванат?
превод на фрага с руски субт.
https://turkru.tv/aziz-24-seriya.html

ето и репликите отделно ако желаете
- Мой дядя Галип самый подходящий кандидат для будущего нашего города
- Здесь все дела меняются, мсье Пьер?
- Справедливость.. Слово, которое говорят все, кто не в силах столкнуться с правдой.
- Мы от имени французского государства конфисковываем ваше имущество
- В этот раз вы слишком далеко зашли, мсье Пьер
- Мы все знаем, что проблема Пьера- Азиз. Чего только с нами не случилось, куда это все идёт?
- Я вам говорю, что мы не боимся , вы не сможете своими поступками нас сломить.
- Ни в коем случае, Азиз, не делай этого!
- Когда дело касается родины, все остальное мелочи.

нова снимка на Туба с приятелката й Нил..



Приятен ден!


Обичам да има такива в неща във филмите, една само страдалческа любов с безкрайно проливане на сълзи трудно изтрайвам.
































Да е здрава,щастлива и още нови роли и успехи!

































...аде и един МУРАТ от мен... любима сцена...

Да са живи и здрави преводачите! 























