Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 226

  • 54 054
  • 740
# 210
Здравейте предиобедно!



Цитат
та ЗЛАТИ,какво искаш да кажеш с това / Мурат Йълдъръм и сценаристката се прекратиха един друг...
Еди-коя си,когато започва даден сериал актьорите започват да следват сценаристите,режисьора и др. от екипа в ИГ.Ако някой напусне се прекратява следването.Така,че и да не се пише се разбира,че нещо е станало.Същото е и при актьорите,когато имат връзка/приятел/ка и се разделят,премахват общите снимки,отписват се да се следват и така се разбира,че са се разделили!





финалната сцена м/у Азиз и Дилруба...

Цитат
💬
- Адем ничего не сможет сделать. Ты защитишь меня.
- Дильруба , это невозможно. Люди уже говорят за моей спиной. Что я скажу людям? Будучи кем, ты останешься рядом со мной?
- Будучи твоей женой.Если ты женишься на мне ,то никто и слова не сможет сказать!


Най-популярните коментари за тази сцена от турския зрител в YouTube


Скрит текст:





Нови снимки зад кадър...каква ли сцена са снимали?


  

Скрит текст:









Приятен ден и Светла седмица ви желая!
Виж целия пост
# 211
Здравейте, девойки Hug
Няма още никакъв превод на последната серия. Но и аз се възмутих много от последната сцена, голямо обсъждане е в социалните мрежи, та доста "благословии" прочетох. Sunglasses

Няма нищо ново, само ще пусна и аз едни снимки зад кадър. Интересни са, затова, пък и да покрия поста на Злати. Blush
Нашият Адем се е снимал с Едип Тепели- настящия  партньор на бившата му партньорка Ебру Шахин  и дъщеричката му. Едип играе ролята на Батуга в сериала "Легенда", който следя с интерес, а Ебру е главна героиня там.
Едип и Гювен са се снимали както са  с  костюмите от сериалите си. Grinning И малкото сладурче с тях. Heart Eyes Снимките са в един район, така пише- според мен в Бейкоз Кундура, отдавна така мисля, че доста  сцени там снимат и в "Азиз".





Нямам представа откъде се знаят Гювен  Акпънар /Адем/ и Едип Тепели /Батуга хан/,  но са се получили интересни кадри- тюркски хан от 8 век, антакийска важна персона от 20 век и една малка душичка от 21 век. Grinning
Виж целия пост
# 212
Здравейте,момичета! HugTwo Hearts



Скрит текст:
Сутринта не успях да намина,че ММ не е добре и ходихме по лекари.

Онче Hug,интересни снимки си ни пуснала на Едип и Гювен с малката принцеса.



🆕 От страницата на сериала "Азиз"
"Това не е твоя работа!"


Случайно проверих и видях,че имаме БГ превод на 22 еп. на ''Азиз''.
Благодаря на ГериСезони за превода и субтитрите!

АЗИЗ / AZIZ еп.22 Бг.суб.
https://askim-bg.com/video/WO24M63Y824S/AZIZ-aziz-ep2..
https://hqq.to/f/vYwif5GtVVPJ
https://ok.ru/video/3620683451063
https://www.vbox7.com/play:2531c264a3 22-1
https://www.vbox7.com/play:b17624ed88 22-2
https://vbox7-mp3.info/гледай… 22-1
https://vbox7-mp3.info/гледай… 22-2
ЛИНК ЗА ВСИЧКИ ЕПИЗОДИ С МОЙ ПРЕВОД
https://ok.ru/video/c6081207
https://www.vbox7.com/play:2531c264a3?p=playlist&..




Желая ви спокойна вечер! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 213
Девойки, първи фрагман за новата серия! Nature Fire



Много благодаря за българските буквички, Злати! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 214
Здравейте,момичета!



Онче,благодаря за 1 фрагман. Hug





Дилруба решава да напусне града и изглежда, че никой освен Адем няма да я спре!Азиз междувременно е озадачен от държавните дела и вече е успял да се превърне в местен Робин Худ! Кой е новият мистериозен герой и какво иска от Азиз?Да не би да е Ататюрк? Thinking

1 фрагман с руски субт.
https://turkru.tv/aziz-23-seriya.html








Желая ви приятен ден!

=======================================================

Никой не е писал,а бързам....

Добро утро!

1 откъс....



с руски субт.
https://turkru.tv/aziz-23-seriya.html

част от новите снимки...













и озета:
Мистериозен мъж, който внезапно се появява пред Азиз, му предлага нова мисия.
Докато Азиз приема това като проява на любов към страната си, той също разбира, че има много да остави след себе си.
Докато Ефнан не знае какво се е случило, тя се опитва да разкрие тайната на Азиз, в същото време Пиер замисля немислим план за фалшифициране на изборните резултати.
Азиз, който научи за този план, ще направи всичко възможно да го предотврати.
Докато всичко това се случва, Дилруба, която е на път да напусне града, ще бъде изправена пред опасността да загуби детето си заради Адем.

Желая ви спокоен ден!
Виж целия пост
# 215
Здравеите скъпи мой,мили мой момичета....най после се завърнах и седнах да видя,какво сте я мъдрили в темичката за което ви БЛАГОДАРЯ......ОНЧЕ,абе ОНЧЕ не харесвам ДИЛЕБУРЧЕТО просто си писах коментари според това,което виждах на фраговете,за да РАЗРЕЖДАМ и давам път за ново мнение.. и да почертая,че съм близнаци та винаги си меня мнението....имам ,още един напрегнат ден/петък/ ,но от събота съм все на линия свободна,ще изгледам пропуснатото и ,ще си го коментирам....момичета при мен е слънчево и морско...пожелавам ви го и на вас.....Наздраве  Simple Smile  ...
Виж целия пост
# 216
Здравейте, девойки Hug

Излезе фрагман 2 за 23 епизод.



Аз не съм гледала още 22...
Виж целия пост
# 217
Здравейте,момичета!



 Мурат  на премиерата на новия филм на Толгахан Сайъшман - ''Полицай''






Азиз еп.23 Бг.суб. трейлър 1


https://www.vbox7.com/play:aee148049d

2 фрагман с руски субт.
https://turkru.tv/aziz-23-seriya.html#frag_3_(subtitry)_(fragment)




...Сбогом, Дамла Сьонмез...
Show TV се сбогува с DamDam
„Днес в новия епизод на Азиз ще видим за последен път Дамла Сьонмез, която дава живот на образа на Дилруба. Любимата актриса, която напусна сериала от 23-ти епизод, направи снимки в последния ден на снимките с режисьора Реджай Карагьоз и нейния партньор Мурат Гювен Акпънар. Докато емоционалните моменти на снимачната площадка бяха отразени във фотографиите, тези общи кадри привлякоха вниманието и в социалните мрежи."












Желая ви успешен ден!

===============================================================

хаштагът за 23 еп. е #BüyükGörev - Голяма мисия







линкове за онлайн гледане на Шоу тв.
https://youtu.be/J6-RNNwh30g
http://www.showtv.com.tr/canli-yayin
https://www.ecanlitvizle.live/show-tv-ca
https://www.youtube.com/watch?v=J6-RNNwh30g
Виж целия пост
# 218
Καλό μήνα!! Καλη Πρωτομαγια🥰🍷 Νεκα май месец бъде за вас успешен,доходен и най вече здравословен...честит ви 1-ви май!....Момичета сядам да гледам и дано днес ми стигне времето да изгледам всичко,което съм пропуснала....нещо не ми качва снимка ,за да ви покажа ,че наистина гледам,но проблема ,ще да е в лаптопа ми...карай и без това,като изгледам днес /а дано/ всичко,ще коментирам,а до тогава ПАЗЕТЕ се и бъдете щастливи!
значи Ефнан не може да лъже никого,но Азис си го лъже,както си иска..еееххх Ефнан-Ефнан..повярвах ти!...продължавам да гледам и да си хапя малкия пръст на десния крак... А ти,каво ще правиш там при франсето бе сестоооо...офффф казват и пияният бяга от простия...продължавам да гледам белким ми се промени мнението.. .....аз си пиша,а вие си празнувайте..гледам,редактирвам и пак гледам ,абе уникат съм си..аде..чакат ме още два епизода,ако никой не влезне,ще продължа да се редактирам и обсъждам.
Виж целия пост
# 219
Здравейте,момичета! HugTwo Hearts



Честит ни нов месец и 1май-празникът на труда!

Еди-коя си Hug,хайде гледай и после пиши!

🆕 Мурат Йълдъръм се сбогува с Дамла Сьонмез, чийто герой напусна сериала „Азиз“:
Радвам се,че се запознахме. Не се брои, моля да се срещнем отново“.
Дамла отговори на Мурат: Ще се видим в по-добра история! Heart




рейтинга на 23 еп. от петък...








Приятен следобед! Flowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 220
Злати понеже нямам памет да запаматявам часово и затова си пускам кдри,но не мисля ,че е проблем мила...та...започвам 22 епизод..........до тук Ефнан не ми хареса в дейстията си,я да видя какво,ще я мъдри в 22 епизод...добре де тази Енан,каво толкоз се коси за детето на Делибуечито,къв е и е проблема...дали не и се иска Адем да разбере,че детето е все още живо и да го прати да се гаври с Делибурчито,а тя Ефнан да се гушка с дрехите по пода с Азис...къв е този цирк не го разбирам,ако един мъж те желае то няма нужда да му се навираш с лъжи,интриги и ..аааааа пак Ончето ,ще ме упрекне,но до тук видяното ме отблъсква Ефнан...продължавам да гледам и ,ще се редактирам докато не изгледам всичко пропуснато.....та ..къде остана простолюдието,което уж вярваше в Азис...абе...на простия колкото и да му помагаш той пак,ще те предаде..факти от живота БОЛ...аде,че нещо много ме изнервиха тия бедняци...да си ходят при франсето ,за да им пие кръвта...ей,затова трябва да се ходи на училище и да си грамотен иначе и червийте ша те ядат...продължавам да гледам,че да си пробвам нервите до къде ша издържа.....изгледах и 22 еп. много боза имаше,която не ми се коментира,но питам вас,които следите с подробности епизодите....Ефнан оцапа ли чаршава с Азис,че аз не го срещнах  епизодите които изгледах...още ли не я е клъвнало петлето бе.....олиииии...Дилуберчето ми изглежда силна и умна жена ,но Ефнан само е една такава неуверена и все АКО-АКО-АКО...ми при толкоз АКО се вмирисва..ходи при франсето толкоз пъти Ефнанчето и какво постигна....НИЩО само главоболие на Азис....сега гледам в тубата има 23 еп ,ще видя дали ще мога да го гледам с онлайн субки..колкото толкоз///не ми се чака превод.....все нещо ще разбера...днес ми е свободен ден..от утри пак съм на фронта и надали ще успея да гледам бъл.превод.......хайде малко почивка и почвам 23 епизод...
Виж целия пост
# 221
Здравейте,момичета!



Еди-коя си,в последния 23 епизод дадоха Ефнан и Азиз в леглото.Но правили ли са нещо не знам! Wink

🆕От страницата на сериала "Азиз"
"За това си струва  да се борим ..."




Екипът на сериала "Азиз" се сбогува с Дамла Сьонмез
















Приятна вечер!
Виж целия пост
# 222
И от мен здрасти. Hug

Изгледах 22 серия, хареса ми- по-динамична, повече неща се случват. Има развитие и в обществото, не само в малкия семеен кръг.
Еди-коя си, никой не може да ти каже какво е станало между младоженците. Grinning Както Злати написа- дадоха ги в леглото, но какво е ставало там- никакъв намек. Grinning Ами аз си мисля, че вече са мъж и  жена и физически, то не може толкова нощи да са заедно и само да се прегръщат.Relaxed Просто не акцентираха върху това, накак естествено ни го показват. Така поне мисля. Пък и Азиме май спря да мърмори. Joy

Още няма субтитри за новата серия, чакам ги.

От страницата на сериала- нашият Зоро. Sunglasses

Виж целия пост
# 223
Здравейте,момичета!



Онче Hug

Имаме превод на 23 еп. на ''Азиз''.Благодаря много! Flowers Hibiscus

Копирам всичко както е пуснато!
АЗИЗ / AZIZ еп.23 Бг.суб.
https://askim-bg.🥰com/video/WWHGAD1U6UGD/AZIZ-aziz-ep23-Bgsub
https://hqq.tu/f/xqu48Fhl3JXi
https://ok.ru/video/3637593901751
https://www.vbox7.com/play:e3d6e5422b 23-1
https://www.vbox7.com/play:533a0a1360 23-2
https://vbox7-mp3.info/гледай-vbox7-e3d6e5422b-Азиз е.. 23-1



Нова снимка на Мурат с Иман и тъщата.Явно са се събрали за празника!


и от Симай Барлас...


Вчера Туба поздрави за празника със снимка на спящите Майя и Топрак


колажи със снимки от сутрешното й стори...




Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 224
Много благодаря за превода, Злати! Hug
Почвам го тази вечер.

Ето и 1 фрагман за 24 серия Nature Fire

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия