Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 111)

  • 36 808
  • 744
# 675

ЧРД! Hug
     Маргаритки
    Събудих се… До мене маргаритки –
    любимите цветя на Бог.
    Навярно ги е пратил някой,
    който е будувал от любов.
    Навярно някой, който знае,
    че розите са суета,
    нощес ми е донесъл обич
    от бели, искрени цветя.
    Поглеждам, между белите цветчета,
    името си с цветен химикал,
    на мъничка хартиена бележка
    написала е снощи Любовта…
    Каква шега! Докато я сънувах
    при мене, без да зная, е дошла
    и ме е чакала да се събудя
    с букет от бели, искрени цветя.

    автор: Бистра Малинова
Виж целия пост
# 676
Марги, честит рожден ден! С пожелания за много здраве, щастие и късмет! Flowers Blossom Birthday
Виж целия пост
# 677

Цяло поле маргаритки за нашата Маргаритка - здраве , здраве , здраве + късмет Flowers Four Leaf Clover и любов Heart във всичките и измерения . Пожелавам ти и радост от сдобряването на ХанКер Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 678
Ново от Ханде на фона на красивия и мистичен Мардин.

Виж целия пост
# 679
Честит Рожден Ден, Марги
Бъди здрава, щастлива и вдъхновена!
Весел празник!
Виж целия пост
# 680
Скрит текст:




Да почерпя и аз виртуално - остарявам с една година Stuck Out Tongue Winking Eye

Наминавам да ти честитя рождения ден! С пожелание за здраве, късмет, щастие, да си заобиколена от много любов, пътешествия, усмивки и радостни моменти с любимите хора! Весел празник Heart
Виж целия пост
# 681
Мила Марги, Честит Рожден Ден! Sparkling Heart

Много здраве, любов, щастие, радост и късмет ти желая от все сърце! Сбъдни всичките си прекрасни мечти! Весело празнуване!


Една хубава снимка на нашите любимци:

Виж целия пост
# 682
Heart Eyes

Виж целия пост
# 683
Керем бей да мълчи продължава,
на феновете никаква информация не се дава.
Бърборанка, с изпилени нерви и главоболие, трета нощ поред не спи спокойно,
в темата влиза да се оплаче обстойно.
Кога Ханкер ще се сдобрят?
Та бг-мамите да успокоят.
Виж целия пост
# 684


Дилеми, Сани, Линде, Миси, Мики, Алекс, Бро, Сиси, Ина, Кате, О.А, Фили, Нани, Надали, Мира Hug Hug Hug Благодаря за хубавите пожелания и цветята. Стоплихте ми сърцето.
Виж целия пост
# 685
Марги, честит рожден ден! Бъди много здрава, много обичана, ценена и глезена! Нека всяка твоя мечта стане реалност ❤️❤️


Проверявам и аз за новини от сърдитковците, дано скоро стане ясно какво и как, че да си отдъхнем малко 😁
Виж целия пост
# 686
Честит рожден ден Марги. Бъди много здрава и щастлива.
Ново от стори на Ханде
Виж целия пост
# 687
Скрит текст:
Керем бей да мълчи продължава,
на феновете никаква информация не се дава,
Бърборанка, с изпилени нерви и главоболие, трета нощ поред не спи спокойно,
в темата влиза да се оплаче обстойно.
Кога Ханкер ще се сдобрят?
Та бг-мамите да успокоят.

Не си сама, спокойно.
Но Марги днес празнува.
Наздраве казвам и с любов,
а някъде във дъното на чашата
ми се усмихват двама инатлии.
Опитвам се във мамата да не надничам,
но пусто любопитство, все съм тук.
Туй инстаграм за нищичко го нямам.
Очаквам лайк и някакъв сигнал.
Уви, във този час отнийде нищо.
Спокойно казвам си и пак поглеждам…
Не съм сама…и други тръпнат във очакване.

Bell Извинявам се, но не можех да не отговоря. Ще пия за Марги, за тях, за нас...Наздраве. Revolving Hearts
БлагаВест, къде си?

Bell Хандето вече не ми стига? Керем, къде си?Покажи се!
Виж целия пост
# 688
Маргаритки

за нашата Маргаритка!💗
Марги, много здраве, много спокойствие и радост с близките ти хора, много удовлетворение и успехи!
Все така (ти и отбор - мечта), творчески съзиждайте дома ни за наш уют и вдъхновение!
Честита бъди!

Спомени и надежди...
Филм и реалност...
"Серкан Болат ще направи всичко за теб! След като се запознах с теб, се оказа че всичко, което съм си мислил за истина, е лъжа. Направих всичко, за което казвах, че няма да направя. Ти ми показа други хоризонти, преобърна живота ми. С години гледах звездите в небето, когато ти влезе в живота ми, разбрах че онази ярка звезда, която търсих била срещу мен. Ще продължиш ли цял живот да ме опияняваш, да нарушаваш контрола ми, да бъдеш моя светлина, Еда Йълдъз? Ще се омъжиш ли за мен?“

"Лудо влюбен съм в теб"

Чудесен зимен ден!
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 689
Bell Хандето вече не ми стига? Керем, къде си?Покажи се!
Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия