Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 68 161
  • 770
# 195
Stefina, розовият костюм е разкош! Много ми хареса и аутфита с бялата риза и зелените шорти ❣ Ще ги потърся в сайта и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Щом така си го усетила, значи не е било твоето, връщай го Simple Smile
Някой да има това яке, дали е прекалено широко? Поръчах хс.

Този модел имам,но е от плата не от кожата.Жестоко е.Нося С,взех хс,но ми късееха ръкавите.После взех С и е перфектно..нж е леко широко,да,но аз обичам такива модели.
Не е моя снимката,на една мацка е.
Виж целия пост
# 197
Stefina, розовият костюм е разкош! Много ми хареса и аутфита с бялата риза и зелените шорти ❣ Ще ги потърся в сайта и аз Simple Smile
Благодаря.
За жалост шортите до намаление не стигнаха. Няма активен линк за тях.
Виж целия пост
# 198
Щом така си го усетила, значи не е било твоето, връщай го Simple Smile
Някой да има това яке, дали е прекалено широко? Поръчах хс.

Този модел имам,но е от плата не от кожата.Жестоко е.Нося С,взех хс,но ми късееха ръкавите.После взех С и е перфектно..нж е леко широко,да,но аз обичам такива модели.
Не е моя снимката,на една мацка е.

NaM, много благодаря! Дано стои хубаво, да. Аз също обичам такива дрехи. Харесвам оувърсайз, но не прекалено, понеже съм хс и някои модели ми идват прекалено големи, не ми стоят.
Виж целия пост
# 199
Докато се ровех да видя дали ще мерна дрехите, които показа Stefina, забърсах този блейзър

А уж нямаше вече да купувам, голяма краста е този сайт на намаление...
Виж целия пост
# 200
Аз съм доволна от моите покупки .
Блузките ми харесват много , а цената им още повече .
Само едни панталонки ще връщам ,отговарят на 34 р-р.

Първите панталонки ли са умалени или тези с високата талия от другата снимка?
Първите са умалени.
Виж целия пост
# 201
След почти месец дебнене успях да хвана тази рокля:

Роклята ми идва до глезените и стои уникално 😍разкошен разкош 🥰
Така и не мога да издебна костюма…
Виж целия пост
# 202
Дали някоя от вас има този сукман в S размер? Имам в XC, но предпочитам S.
Виж целия пост
# 203
Дали някоя от вас има този сукман в S размер? Имам в XC, но предпочитам S.

Аз сега специално за Вас взех един сукман, но сега като гледам е друг модел. Размер М, 10лв. Утре ще го върна, не е проблем.
Виж целия пост
# 204
Благодаря, Stefina. Оценвам го 💐
Не е същия действително.
Виж целия пост
# 205
Благодаря, Stefina. Оценвам го 💐
Не е същия действително.
Да го връщам, така ли?
Виж целия пост
# 206
Може ли да те помоля за линк?
Не съм го виждала в приложението. Ще го погледна и веднага ще пиша.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 207
Здравейте, имам проблем при онлайн плащане в Зара, но не българската.
При попълването на 3Д парола и пин за Интернет плащания изписва Challenge error ..
Какво да направя?
Виж целия пост
# 208
Ленена блуза:
Скрит текст:



Топ:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 209
Здравейте, на някого случвало ли му се е да анулира поръчка в същия ден, в който е пусната и платена с карта? Какво се случва с парите - връщат ли ви ги по сметката или просто плащането изчезва от "движенията по сметки" все едно не е правена поръчка?

Още  на момента, предната седмица видях, че парите ми са взети от сметката, стояха на минус. Очаквах обратно плащане, но тъпото е, че ситуацията съвпадна с едно одобрено връщане на друга пратка за същата сума като анулираната и имах върнати пари, но не знам за кое от двете са. Писах в някакъв чат в сайта, но не можаха да ми кажат. Вече минаха две седмици и би трябвало одобреното връщане също да е изплатено. Ако пък върнатите пари са били за него, означава, че не са ми върнали за анулираната пратка. Пф
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия