Бебешки валентинки ще озарят лицата на 'Искам бебе' бремелинки. /тема 35/

  • 36 754
  • 806
# 135
Мили момичета,сутринта спечелих Фотосесия за двама от Радио Веселина.
Час след това.... отидох при АГ и го помолих пак да гледаме за пол,че да подаря на мъжа ми това за празника.
Е,сърчицето,което ние в мен е синьо!
С радост ви съобщавам,че чакаме първородният си син! 💙
Виж целия пост
# 136
Шу, чула съм те гласа по радиото да знаеш! 😁
Честити сини гащи 💙🙏 Успеш всичко да мине нормално и очакваме пухкав финал ❤
Виж целия пост
# 137
Шу, чула съм те гласа по радиото да знаеш! 😁
Честити сини гащи 💙🙏 Успеш всичко да мине нормално и очакваме пухкав финал ❤


А аз не успях...... и го търся да го чуя някъде..... Оправяй се за док! Даже изпуснах първото обаждане....
Виж целия пост
# 138
Браво Шу, честито за печалбата Grinning И честити сини гащи Blue Heart
Честит празник на всички ♥️♥️♥️♥️♥️ Бъдете здрави, обичайте се и пухкави бебчета на финал ♥️
Виж целия пост
# 139
Честито за сесията и за синьото сърчице!
Само за радиото нищо няма да кажа 😅🤪
Виж целия пост
# 140
Честито за сесията и за синьото сърчице!
Само за радиото нищо няма да кажа 😅🤪



Кажи де? И ти ли не си почитател на такъв тип музика? 😁
Виж целия пост
# 141
Еми не съм, хич. Wink Ама пък виж какви награди дават 💙
Виж целия пост
# 142
Честити сини гащи и награда.Колкото до музиката-харесвам такава ,ама от преди 20-30 години.А бебето не я харесва-днес докато слушахме детски песнички в ютуб по средата се включиха реклами и една поп фолк песен и Росен обърна джуките и ревна...
Виж целия пост
# 143
Честито синичко, Шу!!

При мен проблемите не спират… Започнах да вдигам кръвно. Минах днес през кардиолог. Според него всичко е наред. Изписа ми лекарство при нужда за моментите, в които качвам над 135 кръвното. До 135 било нормално за този период от бременноста. За съжаление обаче притеснението ми не спира… От 4-5 дни краката и ръцете ми се подуват, даже краката не спадат и според него е възможно да се дължи на белтък в урината.. Четох някакви неща в интернет и много се притесних и се надявам да не съм закъсняла с нещо. Утре ще пусна урина, ама ми е много притеснено😕
Виж целия пост
# 144
Оттоците се дължат на нисък албумин в кръвта. Пък дали се изпикава е втори въпрос. Пусни си общ белтък и албумин в кръвта и обикновена урина.
Виж целия пост
# 145
Еми не съм, хич. Wink Ама пък виж какви награди дават 💙


Аз цял живот слушам Техно. И по партита ходя! 😁 Ама съм в една група и там се споделят такива игри. Тази ми хареса. Просто трябваше да споделя защо обичам мъжа ми. Аз споделих и за бебо,и те взеха,че ни изтеглиха. Голям кеф. Днес говорих с фотографката,каза до 28-30 г.с да изчакам,да направим една хубава сесия навън.
Виж целия пост
# 146
Урината е чиста и няма белтък. Общ белтък и албумин в норма🤷🏼♀ Даже белтъкът е на долна граница, та предполагам може да ми даде някоя добавка.
Остава да следя кръвното и в случаи на високо ще приемам по една таблетка от лекарството.
Солта съм я спряла и продължавам в същия дух. На 21ви съм при АГ и ще видим дали ще каже нещо допълнително.
Виж целия пост
# 147
Литъл, аз мисля че именно загубата/ниския белтък причинява отоците. АГ-то най-добре ще каже.
Виж целия пост
# 148
Да и аз предполагам, че ще ми даде нещо за него.
Виж целия пост
# 149
Чела съм, че липсата на електролити, разбирай основно сол и други минерали води до задържане на вода и подуване. Високите въглехидрати в храната също водят до задържане на вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия