Бебешки валентинки ще озарят лицата на 'Искам бебе' бремелинки. /тема 35/

  • 36 756
  • 806
# 600
Стискам ви много палци Sunflower!!!! Знам много добре какво ти е, чувала съм точно тези думи, но не спирай да вярваш в детето си. Те са много борбени и жилави! Малки герои. Всичко ще е наред 🍀🙏🏻
Виж целия пост
# 601
Стискам палци, Сън, да се закрепи малката Божидара!!! HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 602
Ех, Сън... Дай боже да се пребори малкото човече Божидара. Дай боже и Никол да се размине без последствия от интервенциите и да овладеят положението. Дай боже и с Калинчето всичко да е наред.
Виж целия пост
# 603
Сънче, имаш и моите стиснати палци. Чакаме те с добри новини.
Не искам и да си представя как ти е свито сърцето.
Успех, мила.
Виж целия пост
# 604
Сънче, стискам палци и изпращам много положителна енергия на малката Божидара и прегръдки за теб Hug Да е силна и да се пребори Hands Pray Господ да ги пази и трите и да са много здрави ти пожелавам Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 605
Сънче, всичко положително пращаме за Божито!! Личи си, че иска да се справи детето, я колко време вече се справя! Пиши ъпдейти.  

Ейнджъл, всичко ще е наред ще видиш!!
Виж целия пост
# 606
Сънче, стиснати палчета!

Ейнджъл, мина ли на лекар днес?
Виж целия пост
# 607
Минах. Според доктора всичко е наред. Зацапването ми сутринта беше почти спряло. Не се вижда отлепване, плацентата не е ниско.
Остава да се надяваме това да е стара кръв от отлепването, което имах.
В сряда ще пусна и микробиология, за всеки случай.
Виж целия пост
# 608
Благодаря ви, момичета! Heart

Ейнджъл, много положителна енергия и за теб! Надявам се да нямаш повече такива екшъни и да си изкараш спокойна бременност! Heart
Виж целия пост
# 609
Сън, изпращам ти много положителна енергия! Ще се справят и трите, силни са! Бъди силна и ти и дано скоро да чуеш най-хубавите новини, че всичко е наред!

Ейнджъл, дано нямаш повече притеснения!
Виж целия пост
# 610
Сънче , много съжалявам да го “чуя” … стискам палци и силно вярвам , че малката Божидара ще се справи . Не напразно носи това име 🙏❤
Прегръщам те !
Дръж ни в течение 🫶
Виж целия пост
# 611
И аз ипращам положителна енергия и сила на малките борбени принцеси и майка им! Бог да е с вас и всичко да приключи със щастлив край! ❤🤞🏼
Виж целия пост
# 612
Сън, имаш положителна енергия и от мен. Вярвам, че ще се оправи. Бог да я закриля.
Виж целия пост
# 613
Някой има ли представа дали мога да пусна микробиология, след като вече 4 дена слагам Кринон гел вагинално?
Да слагам ли утре сутринта или да мина първо през АГ и тогава?
Виж целия пост
# 614
Първо през АГ, после гела, ако ще взимат МБ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия