Бебешки валентинки ще озарят лицата на 'Искам бебе' бремелинки. /тема 35/

  • 36 756
  • 806
# 630
Сънче, Heart
Поклон пред паметта на тази малка, ангелска душичка.
Виж целия пост
# 631
Много прегръдки и от мен!! ❤❤❤
Виж целия пост
# 632
И от мен много сила и кураж! Думите са излишни.
Виж целия пост
# 633
Много съжалявам, Сънче!Няма по-трудно от това. В името на другите трябва да продължите.
Знаеш че преминах през нещо подобно. Ако имаш нужда от нещо съм насреща. Кураж!
Виж целия пост
# 634
Сънче, силна прегръдка, съжалявам за този развой на събитията. Сила и кураж си вдъхвайте заради другите две малки борбени момичета. ❤
Виж целия пост
# 635
Съжалявам много 💜
Виж целия пост
# 636
Сън, съжалявам за загубата! Виртуално те прегръщам!
Виж целия пост
# 637
Сън, бъди силна. Имаш 2 рожбички, които се нуждаят от силна и здрава майка. Прегръщам те силно 😞🙏
Виж целия пост
# 638
Съжалявам, много, много! Дано бди над сестричките си. Господ да ги пази. Бъдете силни за другите мъничета. Не мога да си представя болката!!
Виж целия пост
# 639
Сънче, съболезнования и от мен ! Бъди силна заради другите ти две дъщерички, а малката звездичка ще бди над вас и ще ви закриля, сигурна съм! Прегръдки
Виж целия пост
# 640
Ех,Сънче, много съжалявам за малката душичка...Бъди силна заради другите две...
Виж целия пост
# 641
Здравейте, може ли да ме насочите каква билкова кръв да си взема? Таблетки или сироп? А марка?
АГ не ми каза определена марка.
Виж целия пост
# 642
Билкова кръв е марката и е само една, Салус Флорадикс производителя. Сиропът е в няколко разфасовки от 250, 500 и май 750 мл, има и на таблетки, но на бременните казват сиропа.
Виж целия пост
# 643
Билкова кръв е марката и е само една, Салус Флорадикс производителя. Сиропът е в няколко разфасовки от 250, 500 и май 750 мл, има и на таблетки, но на бременните казват сиропа.

Хахха ясно, благодаря за разяснението 😀🌷
Виж целия пост
# 644
Сънче , как си … как са малките душички ? 🫶

Бременните , моля отчет 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия