Бебешки валентинки ще озарят лицата на 'Искам бебе' бремелинки. /тема 35/

  • 36 754
  • 806
# 660
Добре дошла на бял свят на Рая! Честита да ти е. Нека расте здрава и щастлива с родителите си.
Виж целия пост
# 661
Честита Рая, здрава да е и прекрасна!
Виж целия пост
# 662
Честито бебче, да е здрава, щастлива и упорита!
Виж целия пост
# 663
Честита Рая, Торина! ❤
Виж целия пост
# 664
Честита бебка Рая, да сте здрави и щастливи цялото семейство!!

Сънче, огромни благодарности, че пишеш, гуш.
Виж целия пост
# 665
Torina, честита рожбичка! Да ви е жива и здрава и цял живот да ви прави щастливи и горди родители! Heart
Виж целия пост
# 666
Честито бебе! Да е жива и здрава, много щастлива и с безгрижно бъдеще!
Виж целия пост
# 667
Честита рожба, Torina! Жива и здрава да ви е!!
Sun, скоро като си приберете мъничетата и малко ще се потуши голямата болка, която сте преживяли! Поне се надявам да е така.
Виж целия пост
# 668
Честита Рая, Torina! Да е жива, здрава и да расте щастлива!
Виж целия пост
# 669
Торина, честита радост! ❤️❤️❤️
Сънче, дано скоро да приберете вашите борбени принцеси! 😘🍀☀️
Виж целия пост
# 670
Честити бебче, Торина! Да е жива и здрава, много весела и щастлива!
Виж целия пост
# 671
Мери, лека бременност!

Торина, честита радост в семейството! Да е жива и здрава Рая, много да ви радва и да ви носи много усмивки!
Виж целия пост
# 672
Днес получих хубави новини и бонус 2 снимки да си видя момичетата. Simple Smile Казаха, че Никол вече е без абокат, нищо не ѝ вливат, няма антибиотици, диша си сама и просто е в кувьоз все още. Изяжда по 40мл на хранене и вече тежи 1900 и нещо (от вълнение не чух колко точно). На Калина също са ѝ махнали канюлките, които ѝ помагаха с дишането и си диша самостоятелно засега, но тя още е с абокат и не са я вадили от кувьоза, за да я теглят. Уговорихме се в петък да отида да ги видя и вече нямам търпение. Simple Smile
Виж целия пост
# 673
Страхотни новини, Сън! Дано петък дойде по-бързо!
Виж целия пост
# 674
Сън, все толкова хубави новини да получаваш за напред и скоро да се приберете вкъщи с борбените принцеси! Сигурна съм, че вече нямате търпение!:heart:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия