Раждане във II САГБАЛ Шейново (5 тема)

  • 55 673
  • 740
# 195
Здравейте!
Родих в Шейново на 11/2/22г ,термина ми беше 4/2/22.
В болничният от болницата в датата за раждане са написали 10/2/22 и се опитвам да се свържа с отделението,но на телефона ,който намирам отговарят от 2 етаж,а следродилно не знам как да открия .
Някой дали може да ме насочи ?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 196
От регистратура помолете да ви свържат или да ви дадат телефон.
Здравейте!
Родих в Шейново на 11/2/22г ,термина ми беше 4/2/22.
В болничният от болницата в датата за раждане са написали 10/2/22 и се опитвам да се свържа с отделението,но на телефона ,който намирам отговарят от 2 етаж,а следродилно не знам как да открия .
Някой дали може да ме насочи ?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 197
Не намирам списъка за родилното, бихте ли ми го дали ако го имате че ми трябва за едн а приятелка?
Благодаря
Виж целия пост
# 198
Здравейте отново,

Успях да запиша час при Вецев в Поликлиника България. Може ли с направление да се ходи при него или не преглежда по каса?

Благодаря! :*
Виж целия пост
# 199
Списъците са в скрит текст на първа страница. Ето:



 Може с направление при Вецев. И аз се следях по здравна каса при него. Друг е въпросът колко малко неща се покриват от здравната каса, останалото се доплаща.
Виж целия пост
# 200
Много благодаря!
Виж целия пост
# 201
Аз искам да попитам за тази обменна карта. Аз такава нямам, не съм имала. Има си картон в който ми вписват болничнте, имам си направление за раждане, както и извадени всички изследвания , прегледи и фетални морфологии. Дали ще е проблем ако нямам конкретно обменна карта ?
Виж целия пост
# 202
Лекарят, който Ви следи ще я издаде и ще Ви я даде Simple Smile
Аз искам да попитам за тази обменна карта. Аз такава нямам, не съм имала. Има си картон в който ми вписват болничнте, имам си направление за раждане, както и извадени всички изследвания , прегледи и фетални морфологии. Дали ще е проблем ако нямам конкретно обменна карта ?
Виж целия пост
# 203
Здравейте отново,

Успях да запиша час при Вецев в Поликлиника България. Може ли с направление да се ходи при него или не преглежда по каса?

Благодаря! :*

На мен даже той ми каза да си взема направление, за да не плащам повечето неща. Така че да, може. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Да ви кажа, през 2019 г. термометър не ни трябваше. Имаха си достатъчно. Вземете си чехли като за баня, може и още едни, за да ги обувате след къпане. Вместо халат ми беше по-удобно с лека жилетка. Топли повече, заема по-малко място и не се влачи. Чорапи задължително.
Виж целия пост
# 205
Лекарят, който Ви следи ще я издаде и ще Ви я даде Simple Smile
Аз искам да попитам за тази обменна карта. Аз такава нямам, не съм имала. Има си картон в който ми вписват болничнте, имам си направление за раждане, както и извадени всички изследвания , прегледи и фетални морфологии. Дали ще е проблем ако нямам конкретно обменна карта ?

Лекарят , който ми следеше бременноста беше във Вита , приключих посещенията си при нея след издаване на направление за раждане както и 45 дневен болничен.
Вече съм при доктора, който ще ме изражда в Шейново. Със АГ, която ме следи до сега не сме коментирали никаква обменна карта.
Виж целия пост
# 206
Някоя мама родила този или миналия месец може ли да сподели впечатления от неонатологията? Някакви проблеми имали ли сте с тях и ако да какви?
Виж целия пост
# 207
Аз родих през декември и не съм имала проблем с неонатологията - дават сведенията за бебетата написани на лист в легълцето (колко тежи, правени ли са изследвания и т.н.), но ако има нещо по-специфично ще говорят с вас, също няма проблем да питате ако имате въпроси.
И също бих добавила като опровержение слуховете, които се носят, че на всички бебета се дават антибиотици - имам две раждания там (2018 и 2021) и двете ми деца не са били на антибиотик, децата на жените, с които съм била в стая също не са били. Правят изследвания и на база резултатите ако е необходимо назначават антибиотици.
Виж целия пост
# 208
Здравейте, родилите секцио, може ли да споделите как протича? Какво се случва след приема?
Също така, дали списъка е пълен с нещата за постъпване, нещо допълнително дали е нужно?
Виж целия пост
# 209
Пожелавам на тези, които скоро ще родят да ви се падне Ива Симеонова в неантологията, страшно доволна съм от това което съм видяла от нея т.е. Как се грижи за бебетата..... Ако някоя от вас се интересува как изглежда въпросната жена ще пратя снимка на лично
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия