Раждане във II САГБАЛ Шейново (5 тема)

  • 55 684
  • 740
# 255
Странно. Аз се следя и платено и по ЗК и досега не съм имала преглед без ехограф, освен когато ме викат само за тонове.
Виж целия пост
# 256
Да, аз заплащах по 50лв за ехограф на месец . Апаратът в МЦ Салвебис им е нов и е много добър.
Благодаря ви! Знам, че се полагат 2 прегледа с ехограф, но другите прегледи си остават до края на бременността по веднъж в месеца, нали (на които всъщност не знам какво преглеждат без ехограф). На тях съм решила да си доплащам и ехограф (всичкото това ще бъде като следене на второ място, за да виждам по-често бебчето) Blush
Виж целия пост
# 257
Не си имала преглед без ехограф по ЗК ли? При кой доктор се следиш по ЗК?

Странно. Аз се следя и платено и по ЗК и досега не съм имала преглед без ехограф, освен когато ме викат само за тонове.
Виж целия пост
# 258
Не си имала преглед без ехограф по ЗК ли? При кой доктор се следиш по ЗК?

Странно. Аз се следя и платено и по ЗК и досега не съм имала преглед без ехограф, освен когато ме викат само за тонове.
Следя се при Вецев (и) по ЗК. В смисъл всеки път си плащам. Но понеже го избрах за следящ по ЗК до тук (31г.с.) имах право на два безплатни прегледа + изследвания на кръв и урина към тях. Всичко останало си беше/е платено и никога не съм имала просто "преглед" без ехограф.
Виж целия пост
# 259
Момичета, има ли някоя майка в Шейново в момента.
Понеже в събота ме изписаха и забравих да снимам телефоните за контакти от неонатология на 2ри етаж на вратата от дясно до асансьора,дали може някоя да снима номерата и да ми прати снимка.
Благодаря предварително 🤗
Не съм в момента в Шейново, но си бях снимала това на вратата на стаята - пробвай на този телефон или поне може да ти кажат на кой номер трябва да звъниш.
Аки тук не отговаря никой може да се обадиш на информация и от там да вземеш номера.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 260
Момичета,
Имам два въпроса:
Какво адаптирано мляко дават на бебетата?
Към колко часа става изписването, имате ли престава?
Виж целия пост
# 261
Юли месец като раждах беше Хип Комбиотик. Изписването става след 12ч.
Момичета,
Имам два въпроса:
Какво адаптирано мляко дават на бебетата?
Към колко часа става изписването, имате ли престава?
Виж целия пост
# 262
Раждах през октомври и тогава им даваха Фризолак.

Момичета,
Имам два въпроса:
Какво адаптирано мляко дават на бебетата?
Към колко часа става изписването, имате ли престава?
Виж целия пост
# 263
Аз раждах януари и им даваха Хип комбиотик и този месец са на Хип комбиотик.
Виж целия пост
# 264
Добро утро ,

Знаете ли дали може да се припознае дете преди то да се е родило от външен нотариус, а не от този в Шейново ?
Виж целия пост
# 265
Добро утро ,

Знаете ли дали може да се припознае дете преди то да се е родило от външен нотариус, а не от този в Шейново ?
Не дърпайте дявола за опашката.... Само мнение
Виж целия пост
# 266
Назад в темите, ако не греша, бях срещала, че се прави.
Виж целия пост
# 267
Идеята ми беше дали изобщо е възможно, дали някоя мама тук го е правила ?
Виж целия пост
# 268
Като записвах името на моето дете и имаше майка без брак, която си мина в болницата бързо, така че може би няма смисъл предварително. Май и по-евтино ще излезе в болницата, отколкото на външен нотариус. При нас с брак пари не са искали, но без брак не знам как точно стоят нещата.
Виж целия пост
# 269
Като записвах името на моето дете и имаше майка без брак, която си мина в болницата бързо, така че може би няма смисъл предварително. Май и по-евтино ще излезе в болницата, отколкото на външен нотариус. При нас с брак пари не са искали, но без брак не знам как точно стоят нещата.

До колкото знам е около 50лв , просто ми беше интересно дали е опция. Не се бях замисляла до сега.
Когато има брак е безплатно да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия