Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 150
Бат Пънчи не те ли е учил след 18:00 да пийш

В Люлин е разрешено и от по-рано Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Ся, последния замък, който ви предлагам... ако не харесате и него, не знам... Stuck Out Tongue Winking Eye

Добре укрепен, непристъпен... Joy Не е ясно как се влиза вътре, ама това са подробности!
Виж целия пост
# 152
Не. Няма ров с крокодили.
Виж целия пост
# 153
След новите цени на краставиците 🥒🥒🥒,таратора вече ще се предлага с трюфели!🤭😀😀
Виж целия пост
# 154
Малко черен хумор
https://9gag.com/gag/a81E4jO?ref=android
Виж целия пост
# 155
Компенсирали са ме за сметката за газ, обаче са вдигнали киловата с 33 лв спрямо декември Joy

Палячовци...
Виж целия пост
# 156
Дзак и бяг.
Не пиша за момента, защото сте ми за споделяне, а аз не искам да споделям тъпотии. Един вид - спестявам ви ги.
Малко трусове. Но всичко минава. И това ще мине.
Само искам разни индивиди в реала да си платят безплатния обяд. О, знам, че ще си го платят. Но в момента това не ме сгрява особено.
Бъдете здрави. И доволни от живота.
Виж целия пост
# 157
Джасте, силно гуш!! Много съжалявам! И...да...не топли...ма кво да прайш...
Виж целия пост
# 158
почти всички сте много хубави
Виж целия пост
# 159
И ти си хубава.
...
Добър ден.

Дайсче, подкара ли шейната?
//
Джасте, ако не е на живот и смърт, да не ти пука на пуканката. Гуш. Heart
Виж целия пост
# 160
Джасте Hug и за споделяне сме, и за тъпотии, ако имаш нужда
Виж целия пост
# 161
тук сам за тапотии
Виж целия пост
# 162
Компенсирали са ме за сметката за газ, обаче са вдигнали киловата с 33 лв спрямо декември Joy

Палячовци...


мдам Гуми Диана имат 30% отстъпка за фенове на Левски, сума сумарум беха 30 стинки на гума ... дори за ина бира за Норчето не стигат Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Норчето ти дължи бири, не обратното!
Виж целия пост
# 164
Прибрах се от пазар

Били Джоел 2 бр, супертрамп, дио, ролинг стоунс, чийп трик!!!! И един ноториъс подарък, щото като извадих чийп трик и продавача са флюби в мен, та, дюрана ми беше подарък, ся пържа дробчета и съм на онли дъ гуд дай йънг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия