Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 165
сичкото жина лодо Simple Smile

Виж целия пост
# 166
Честити, Кики Blush

Аз се прибрах и отивам да се боря с готвене и чистене, а как не искам на това хубаво слънцеее
Виж целия пост
# 167
Слязохме здрави, детето доволно, не стана както си го представяхме, но следващия път по-раничко Joy

Сега беснее на площадката, а аз нямам сили и за бира.

Снощи готвих, днес пас!
Виж целия пост
# 168
Здрасти!

Специално за Дайчето от днес - Зл. пясъци!
Скрит текст:


И за вас Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 169
Разкошно моренцето, Рейче, много ти благодаря!

Виж целия пост
# 170
Joy

И аз така. Grinning Всъщност, аз съм тука за фсичко!

ДД! Grinning
Ей, ногу глад. Ама и клиенти. И гладът чака. Ама котките беха нахранени.

Лори, ного ми хареса замъка. Отивам да се нанасям и кат додити да ви е чисто. Grinning
Виж целия пост
# 171
курами булгара
Виж целия пост
# 172
Холдъне, тва некъв нов поздрав лий? Joy

Или сички спити, или сте нейде на почифка. Признавайти си бързо без бой. Grinning

Янчето и Исето да се обадят моля.
Виж целия пост
# 173
не. потребител в бгмама. възклицавам просту
Виж целия пост
# 174
Бях на почивка, мдааа, супер беше, ама кратко! Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 175
Ама той и в темата се е вясвал тоз потребител. Grinning

Лори, с повече подробности, моля. И с някоя снимка ку можи. Grinning
Виж целия пост
# 176
Инче, никакви снимки не съм правила... сори. Sad Извинявам се, грешката е моя... Grinning Не се сетих (за вас). Simple Smile
Виж целия пост
# 177
Ден добър.

Инче, айляк си нещо. Smile

Днес ще мързелувам.
Речено-сторено.
Виж целия пост
# 178
Мър-мяу, днес съм телефонна централа, помощ
Виж целия пост
# 179
Ден добър.

Инче, айляк си нещо. Smile

Днес ще мързелувам.
Речено-сторено.
На моменти съм. Grinning Сега си изпих кофиту, ного народ, ного нещо. Grinning

Лори, начи добре си си починала. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия