Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 18 903
  • 884
# 120
Scream
Виж целия пост
# 121
Добро утро, мързели!
Джасте, къде са мъжете??
Виж целия пост
# 122
Сичкуту спам марсува и кръка от сабахлем Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Искам и аз. Защо не сте ме поканили? ConfusedConfused
Виж целия пост
# 124
Да, днес си е ден за разврат. С торта.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 125
Аз съм на мандаринки Simple Smile Ще отслабвам
Виж целия пост
# 126
И аз имам нужда, ще почвам от днес, но не на мандарини, чак такъв екстремист не съм.
Виж целия пост
# 127
И аз имам нужда, ще почвам от днес, но не на мандарини, чак такъв екстремист не съм.

Хохо, Норче, мандаринките са за след свинските пържоли със салата от цвекло и моркови Simple Smile

Не ми се гладува, че и без това не съм в ред с кръвното и кой знае кво още...
Виж целия пост
# 128
Джасте, къде са мъжовете? Цяла седмица ги чакам Grinning
Всичко наред ли е с теб?
Виж целия пост
# 129
ДД ви! Grinning
Вие двете ни нам како имати да отслабвати. Нещо не ви вярвам. Grinning

Кат осиротели сме без Джастето. Добре, че поне Бо пусна 1 цветна снимка.

Аз хремясах наполовина. И кихам тук-таме. Фчера нещо се намръзнах, мъ ни ще да е само от това. Не ми се ще, ама май ше трябва да се дрогирам серьозно.
Виж целия пост
# 130
Пращам люкарство за Ина
Виж целия пост
# 131
Виж целия пост
# 132
Леле, хора, видях си живота на лента. Аман от джигити!
Виж целия пост
# 133
Исе, какво е станало? Вече си ок, нали?

Норе, мерси! Kissing Heart

Аз обаче пих това-онова. И тест правих - отрицателен. И ядох. Joy Мъ то трудно съ изтрайва таз мойта гадна хрема, бре - сълзене на око, течене на нос и кихане ... еее, отврат е! Да ми се маха от главата, чии ... още лекарства ши пия. Joy
Виж целия пост
# 134
Инче, вкарай нещо противоалергично.

Искам да ви питам, дали някой се сеща (Холдънче Grinning ) кой беше филмът, в който някакви - извънземни ли бяха, бяха направили филм за възпроизводството на хората. В началото дават "зачеването" на бебето и обясняват Тя сега много страда и се мъчи.
После дават раждането и на фона на една крещяща родилка обясняват Тя изпитва огромна радост.
Много свежа комедийка беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия