Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 102 606
  • 3 179
# 2 340
Не мога да се оплача от ММ в това отношение. Търпи ме геройски и дори намира сили да ме окуражи. Признавам, че на негово място нямаше да съм толкова разбираща.
Виж целия пост
# 2 341
Панди,жива и здрава да си! Да слушаш Пантата! Всичко кофти да е останало в 39! 40 да ти е щастлива и успешна!
Наздраве да ти е!


Виж целия пост
# 2 342
От ММ не мога да се оплача в това отношение. Той ме насърчи да шофирам, когато бях млад шофьор, а бяхме гаджета още и даже нямахме собствена кола. След това му се е отплащало многократно. Колко пъти се е налагало да спешното и него да карам и децата, а пък колко пъти съм го дърпала закъсал нейде, няма да споменавам. За навирането и паркиране из малките еднопосочни улици из центъра, аз съм човекът. Той така и не ги научи. Не му се и налага толкова.
Виж целия пост
# 2 343
Панде, честит рожден ден! Да си жива и здрава, и малката Пантичка с теб!
Виж целия пост
# 2 344
Вай, къде се губиш?
Виж целия пост
# 2 345
Да не дава Господ,да се качите в една кола с мен и да карате вие .🤭🤭🤭🤭МУ почти ми свикна ,но аз съм като ходещ ЗДвП,то знаци,маркировки,ограничения ,за всичко напомням .Като упътвам съм като инструктор"пускай левия мигач да работи",ма то било далеч.Питам ли те ,казах мигача 😂😂😂.Пък как псувам,майко леле .
МУ не ми е викал ,но колата която той кара е голяма и в началото много трудно ми беше да паркирам .На магистрала най-обичам да карам и на път с много завои .
Днеска пера трета пералня ,но вън всичко съхне за няколко часа .
Виж целия пост
# 2 346
Мъча се. Мид Simple Smile
Не съм на кеф напоследък, и се мъча пак с цигарите, и така. Не съм добра компания.
Виж целия пост
# 2 347
Оставяй ги тия пущини щом стана веднъж  ще стане пак.
Боб😜
Виж целия пост
# 2 348
Мъча се. Мид Simple Smile
Не съм на кеф напоследък, и се мъча пак с цигарите, и така. Не съм добра компания.
Вайче ма ,я се стегни!Не била добра компания,я стига!На моя личен вайбър по всяко време можеш да се оплакваш.Ти си един от хората,помогнал ми много ,когато бях много зле психически.И изобщо тая тема е за опкаквания,мрънкания и кой каквото иска .Не е тема "Яхта ,самолет или остров да си купя?".
Айде гушкам те!
Виж целия пост
# 2 349
Ваичка, я идвай тук. Ти ако не се чувстваш като добра компания, ела ние да ти подосаждаме Hug

С тия яхти ме подсети, минваме днес покрай един магазин за яхти и ММ вика: дай да влезем да си купим... 100 грама яхта Simple Smile
Виж целия пост
# 2 350
Мързелота, виж къв виц ми пратиха преди малко Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 351
Леле,Бобч теб бих те качила,само с дебела лента скоч омотана на уста,ръце и крака! И ако не тропаш,може и да те сваля! Laughing

Вай,защо се мъчиш,ако не става,не става.Щом те скапва психически,не е момента.
Виж целия пост
# 2 352
Кротик,а ако сме на общ.бюджет,отиваме на Великден ,агнето обещано от нас,колата ни се развали по пътя ,имаме резервация в хотел за след Великден и аз забравя всичкия кеш +дебитната ми карта с две мои заплати и телефона с пин код ?На крайпътно заведение. 😂😂😂😂МУ само обърна със 180 км /ч .Каква любов,какво нещо.
Ули,аз преди казвах на МУ ,че искам да ми купи Панамера ,Ауди RS нам си кво от 45 000 лв ,после Тесла.Имал пари колкото за едната врата ,та ако искам от там да почнем.Ама да ти кажа ,ние не сме бедни ора.Аз  чух онзи ден по новините ,че Корнелия Нинова имала една кола,1/2 апартамент и 5000 на влог .100 гр яхта щом може да си позволите,добре сте.
Виж целия пост
# 2 353
Кроте, много зле ми влияят физически. Вдигам кръвно, става ми лошо, разни други неща ще спестя, че би станало много лично, а и няма да повярвате Simple Smile .
Само ще кажа, че с цигари кръвното ми е 140+/90, пулс 100+, без тях за онези две седмици, в които не пушех 115/70, пулс 70.
Но е много трудно, поне за мен спирането, и ме вкарва пък в сериозна депресия.
Абе, ще стане, няма къде да ходи.
В понеделник нов опит, и така докато стане.
Виж целия пост
# 2 354
Вай, намали ги първоначално. Трудна работа е това. Поне за мен.  Но ще стане и още как, щом си решила. Имах шеф, който ги отказва 4 пъти, на петия успя трайно. 17 години вече не пуши, но трудно му беше. Пушеше по три кутии Боро 100. Ще стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия