Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 102 606
  • 3 179
# 2 355
Аз ги спрях от раз в последната ми бременност,и то не от теста ,а от 7 г.с.,защото тестове бях видяла достатъчно .Не ми се погадиха или нещо от сорта ,беше трудно .В шестия месец станаха едни много гадни неща пред очите ми и запалих и изпуших половин .
Като цяло проблема ми беше,че сякаш не знаех какво да правя с ръцете си.МУ не беше пушил 5 години и на първата ни среща започна с "дай една цигара",после си купи и така за около година.Откакто съм с него ги е почвал покрай големи емоции-като го блъснаха и като бях в шестия месец и той също беше на гадното нещо .Когато родих  изпушил половин кутия ,одрънкал 300 грама уиски,наревал се и след два дни ги спря и до ден днешен не е пушил.
Виж целия пост
# 2 356
Аз ги спрях като подготвях дипломната работа. Казах си, че ако ги спра в този стресов момент няма да ги почна пак. Е, на някой и друг купон съм палила инцидентно, както и веднъж на работата, но това беше. ММ мрази цигари и това помага. Но ми се пуши понякога - като чета за пушачи, като гледам филм... Знам, че ще ми е гадно, но...
Виж целия пост
# 2 357
Аз обичах да пуша, голям кеф и удоволствие ми беше.
13 години ще станат, каквото и да ми се случва не съм палила, освен тревица 😂
Виж целия пост
# 2 358
Ах ти , хитрушо!

Кой откачен мой съсед, в почти 10 вечерта, е намерил какво да счуква в дървен таван? Обикновено в такъв правя чеснова майонеза, но не и по това време на денонощието.
Виж целия пост
# 2 359
Мид,голяма си кукувица ❤️
Айде идвай на море,Мохитото от мен,тревата от теб и ще се отрежем на стария фар на яхтеното пристанище .Там има една талпа над водата ,насреща пристанището,отгоре звездите .Отдолу ние двете празни кратуни 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 2 360
О да, да този път ще е за повече дни.
И мм си е направил уговорки.
Виж целия пост
# 2 361
Вай,не е от цигарите това,просто тях си набедила.Разликата в стойностите е твърде малка.Аз като пушач от години,веднъж съм си ги спирала,просто оставих цигарата и все едно никога не съм пушила.Сега,ако ти става лошо и въпреки това ти се пуши,знаеш,че ще повърнеш или ще пазиш нулите и палиш,определено за мен проблема не е цигарата.
Виж целия пост
# 2 362
Така ме мотивирате да се пробвам да ги спра тези цигари.
Виж целия пост
# 2 363
Пробвай. Винаги подкрепям отказващ ги. Себе си не мога обаче.
Тревопасното....

Animal Cat
Мързи, нагласи ли сатъра, че го пращам?
Виж целия пост
# 2 364
Колко е сладък тревопасният киликанзер.
Виж целия пост
# 2 365
Мид,голяма си кукувица ❤️
Айде идвай на море,Мохитото от мен,тревата от теб и ще се отрежем на стария фар на яхтеното пристанище .Там има една талпа над водата ,насреща пристанището,отгоре звездите .Отдолу ние двете празни кратуни 😂😂😂😂
Хайде да правим тройка Heart
Виж целия пост
# 2 366
Приема се🍸🐍
Виж целия пост
# 2 367
А що не цяла оргия. И аз искам да участвам.
Виж целия пост
# 2 368
Аз даже няма и да питам. По средата на пътя съм. Коя от де да мине, ще я хвана 😄
Виж целия пост
# 2 369
Оргия става ,ама аз може да подгрея тия дни 😂
Абе имам едно отворено адаптирано мляко ,ама от два месеца .Да го хвърлям ли или да направя десерт ,гледам рецепти за бонбони и течен шоколад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия