Звездни компромати - Февруари'22

  • 298 001
  • 2 767
# 2 295
И Стринка май чете темата Stuck Out Tongue Winking Eye
Взела е под внимание забележката ми и днес беше с широка роба, за да не личат формите и. Каза, че е родила 3 деца и...."плащала безплатно" 😂
Виж целия пост
# 2 296
Aдел с гаджето гледат all star game. СорЕ, ужасна ми е, с огромна глава и изглежда отегчена до рев на едната снимка. 
Скрит текст:
[

Виж целия пост
# 2 297
И Стринка май чете темата Stuck Out Tongue Winking Eye
Взела е под внимание забележката ми и днес беше с широка роба, за да не личат формите и. Каза, че е родила 3 деца и...."плащала безплатно" 😂
в кое предаване е коментатор?
Виж целия пост
# 2 298
Пресечна точка. Започва веднага след новините в 16.00 часа.
Виж целия пост
# 2 299
Адел няма лошо, че е отслабнала...но да беше започнала да се облича и по-нормално. Вечно е ужасно облечена и с потресаващ грим.
Виж целия пост
# 2 300
И Стринка май чете темата Stuck Out Tongue Winking Eye
Взела е под внимание забележката ми и днес беше с широка роба, за да не личат формите и. Каза, че е родила 3 деца и...."плащала безплатно" 😂
Как се плаща безплатно? Какво е плащала безплатно?
Виж целия пост
# 2 301
Пеевски и дискретност? Не знаех, че криенето и дълбоката държава са дискретност.
Виж целия пост
# 2 302
И Стринка май чете темата Stuck Out Tongue Winking Eye
Взела е под внимание забележката ми и днес беше с широка роба, за да не личат формите и. Каза, че е родила 3 деца и...."плащала безплатно" 😂
Как се плаща безплатно? Какво е плащала безплатно?
Каза, че работила от 19годишна и имала осигуровки, но е родила 3 деца и си е плащала следенето на тези бременности. Каза "плащала безплатно" т.е. дори нещата, които би трябвало да се покриват от осигуровките и, тя си ги е плащала. Като повечето от нас...
Виж целия пост
# 2 303

Виж целия пост
# 2 304
 Джобни гаджета.
Виж целия пост
# 2 305
Адел изглежда като гигант до тези двамата.
Виж целия пост
# 2 306
Гаджето го харесвам, най-добрият му клиент също, нека, както стана ясно, НЕ.
Виж целия пост
# 2 307
   Е, като ще е Адел, да е Адел. Тя висока ли е? Доста, хм, наснована мадама, както казваше баба ми. Едното мъжче явно е гаджето, а другото кое е?
Виж целия пост
# 2 308
Тези дребчовци до Адел ми напомниха за един прастар филм *Боговете сигурно са полудели*. Повечето артисти там бяха едни маломерни, но яко скоростни бегачи.
Жилави машини.
Виж целия пост
# 2 309
Вихра Петрова също не си показва личния живот, ама вижте какво стори беше постнала на Св Валентин. Май е хванала някой нов богаташ. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия