Звездни компромати - Февруари'22

  • 298 013
  • 2 767
# 315
Упи се изказа неподготвена тия дни като каза, че холокоста не бил свързан с расизъм, затова е била  помолена да си вземе две седмици почивка, за да размисли за случилото си. Впоследствие се е извинила.
Виж целия пост
# 316
Джейсън Момоа ще участва в Бързи и яростни 10
Скрит текст:
Виж целия пост
# 317
Джейсън Момоа ще участва в Бързи и яростни 10
Скрит текст:
Искат да конкурират "Дързост и красота" ли? 🙄
Виж целия пост
# 318
С Упи какво се е случило, че са я канселирали?


А аз да попитам коя е Упи?
Виж целия пост
# 319
Упи каза в шоуто, че холокост не е на расова основа.
Не е е канселирана, а само отстранена за две седмици и по вдипко изглежда,  че ще се върне по - рано.
Тя е силен потдръжник на кенсъл културата. Канселират хора и за много по - малко, но тя е крайно лява и за нея не важи. Извинението и беше прието.
Виж целия пост
# 320
Голдбърг.
С Упи какво се е случило, че са я канселирали?


А аз да попитам коя е Упи?
Виж целия пост
# 321
Колко различни сме хората- точно щях да пиша, че и като млади са били смешни Ритон, а Катето е имала още по-евтин вид.

На мен дори ми се струва, че Катето произхожда от някоя ромска фамилия. Не е много далеч от съвременната Софи Маринова.
Виж целия пост
# 322
Алпинистката с дългите крака В.Ч.,и отражението 😁
Скрит текст:
Виж целия пост
# 323
Все се каня да се запиша тук, че да не ровя за темата. Simple Smile
Забавно ми е да гледам разни знайни и незнайни величия.
Виж целия пост
# 324
Все се каня да се запиша тук, че да не ровя за темата. Simple Smile
Забавно ми е да гледам разни знайни и незнайни величия.

Предимно незнайни се обсъждат, знайните са с прякори и не се приемат много добре.

Преди няколко поста имаше невероятна комбинация от снимки - страхотния Давид Ганди и задника на Гери-Никол.
Олицетворява идеално темата.
Виж целия пост
# 325
Упи се изказа неподготвена тия дни като каза, че холокоста не бил свързан с расизъм, затова е била  помолена да си вземе две седмици почивка, за да размисли за случилото си. Впоследствие се е извинила.
Много нахална жена, типичен представител на БЛМ - само те онеправдани, само те неразбрани, другите кучета ги яли. Еми, минаха се всякакви граници и това, че й приеха извинението е показателно за двойния стандарт.
Виж целия пост
# 326
Скрит текст:
Майкъл Дъглас с децата си, много красиви деца.
Виж целия пост
# 327
Абе май на черно-бели снимки всеки изглежда добре и красиво.
Виж целия пост
# 328
Сара Рамирез
Скрит текст:
Скрит текст:
Много ми е симпатична.

С интерес следя как ще се развие връзката и с Миранда в "And Juslt Like that"

Всъщност има ли други в темата, на които им харесва сериала?
Виж целия пост
# 329
Сара Рамирез
Скрит текст:
Скрит текст:
Много ми е симпатична.

С интерес следя как ще се развие връзката и с Миранда в "And Juslt Like that"

Всъщност има ли други в темата, на които им харесва сериала?
Аз съм 50/50. Обожавах сериала,сега някак си ми идва малко в повече всичко накуп. На 6я епизод съм,после ще гледам и другите. Но се ядосах още на 1я епизод
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия