Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 285
Деси, жив и здрав да е! Много късмет да има!

Мерси момичета за идеите, ще си записвам.
Ама ако може всичко в едно хапче, ако са повече ще се откажа да ги пия Joy
Виж целия пост
# 286
Фонсе, честит да е младежът ти. Обичай го, глези го.
Али, филмът го изгледах и също го препоръчвам.
Виж целия пост
# 287
Честито на всички рожденици, живи и здрави да са!

Деси, проблемът е в голямата целувка, след моето изпичане да е цяла и да има приличен вид. С пълненето ще се справя Grinning

Ем, не ме урочасвай... миналата година обнових всички обитатели на гаража, не искам да го правя всяка година Grinning Grinning

Снощи започнах "Домът на Гучи" и ми се доспа рязко. Тези дни ще си го доизгледам.

Руми, предлагам Биотин и Омеги. Ако са в по-голям грамаж, няма да пиеш хапчета със шепи, а по 1-2.

Девойката тези дни е на състезание във Велинград и люто завиждам. Слънце, сняг и спорт на открито. Много е доволна от хотела и след като финишират, отмарят в минералния басейн. Simple Smile Каза, че не пие течно нитро преди старт, дано да е така.
Виж целия пост
# 288
Фонсе, честит да е и твоя мъж, на ръце да те носи и глези 😘
Не можах да се въздържа, това е с гаджето, качила му го е на стената, големи са сладури 🥰
За малко, че ще ме ....
Благодаря Ви!
Махам
Виж целия пост
# 289
Сладури!

Фонс и твоят рожденик да е здрав и щастлив!
Виж целия пост
# 290
Много са сладки, Деси. Да ти е жив и здрав и да му се сбъднат всички мечти! ☺

Фонс, и твоят рожденик да е честит, все така да се обичате! 🥰
Виж целия пост
# 291
Честито на рождениците! Здрави и щастливи да са!

Аз нямам с какво да се похваля...само простотии навсякъде.
Вече си мисля за някакви розови хапченца...поне да не ми пука.

Виж целия пост
# 292
Честито на рождениците! Да са здрави и обичани!

Ес, ти май от доста време се оплакваш. Да се свършва тази черна серия и да видиш скоро светлина в тунела!

При мен нищо интересно. Чакам лятото и топлото време. А, да се похваля, всеки ден правя упражнения. Ефект засега няма, но този път ще съм упорита.

Хубав ден!
Виж целия пост
# 293
Честит да е синът ти, Деси! Здрав, щастлив, успешен!
Много са готини с гаджето Simple Smile

Фонсе, Селесте, да са честити и вашите близки!

Ем, по-често наминавай Simple Smile

Хареса ми идеята за невидима вечеря. Мисля, вече така да ги изхранвам дОма. Само кратка презентация ще изготвям Simple Smile.
Виж целия пост
# 294
Ес, винаги има решение и понякога то те чака зад ъгъла. Въпросът е какви са ти приоритетите и дали си готова да платиш цената.
Виж целия пост
# 295
Деси, честит да е рожденикът! Здрав, щастлив, успешен и безгрижен!
Не видях снимката, но щом е наше дете, съм сигурна, че е чуден.
Фонс, да се слушате още дълги години с твоето момче!
Има нещо във въздуха, от сутринта само"пожари" гася.
Ес, ако не можеш да промениш работодателите си на този етап, промени си нагласата, иначе ще се разболееш. С най-добри чувства го казвам и съм сигурна, че след месеци ще ни се похвалиш с нова работа, предизвикателство или проект.
Виж целия пост
# 296
Честити ви рожденици Десивалко и Фонсе! Много да ви слушат и да са много здрави!:hearts:
Виж целия пост
# 297
Деси, честит да е младежът! Да е здрав и успешен!
Фонс, и твоят рожденик да е здрав!

Утре пътувам пак, за 9-дни и да оправяме документи. После изчезвам, взехме си седмица отпуск. Децата ще се оправят...
Виж целия пост
# 298
Деси,честит да е рожденика!Да сбъдне всичките си мечти!
На днешния ден преди 30 години се загаджихме с ММ!Изненада ме сутринта с букет рози,любимите ми шоколадови бонбони и с думите„Единствено нещо, за което съм бил сигурен в този живот е,че искам да съм с теб!”Разплака ме магарето!И като знам,че хич не е по романтичните неща,такива неща ми е казвал броени пъти...
Хубав ден,момичета!
Виж целия пост
# 299
Фонсче, да ти е здрав и да те слуша!

Пеги, честити да сте! Здрави, щастливи и обичащи се!
Много романтично! Весел празник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия