Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 46 617
  • 856
# 300
Горчиво, Пеги! Все така обичащи да сте!
Виж целия пост
# 301
Фонси, честит да ти е рожденника!

Пеги, много романтично Heart

Аз се чудих какво да взема за св. Валентин, ММ ми вика - нищо! Имаш си моето сърце, друго не ти трябва! Един балон 🎈 ще му взема Yum
Виж целия пост
# 302
Еее, ни една снимка не видях на рожденика. Деси, да ти е здрав, щастлив, успешен и с късмет!

Фонс, здрав и щастлив да е и твоят мъж!

Пеги, след още 30 да ти каже още по-мили думи, а дотогава да репетира по-честичко!

Лин, аз започнах книгата, но едва я преполових. То с четене на по 2 страници на ден не става. Тя обемна, отделно доста описателна за моя вкус. Аз искам да върви лаф Simple Smile За един филм ще намеря време обаче.

За поредна година ще пропусна подаръка за 14-ти.
Виж целия пост
# 303
Да ти е живо и здраво момчето, Фонс! Да се обичате още много години!
Лин, в такъв случай пожелавам само ново кожено яке! Sunglasses
Пеги, още много годишнини да отпразнувате в любов и разбирателство!
Ети, с тази Москва ме прободе в сърцето. Heart Eyes  А за подарък, вземи му бутилка хубаво вино, тъкмо ще съчетаете двата празника.
За св. Валентин си ще си подарим една малка екскурзия.
За вечеря ще правя тортия на фурна, от години не съм правила, да видим ще стане ли или италианците ще ни спасяват. Grinning
Виж целия пост
# 304
Фонс, здрав да е мъжът ти.
Пеги, в любов и разбирателство да посрещнете още много годишнини.
Виж целия пост
# 305
Ем, как ме уцели с това пожелание Heart то е набелязано, но ми излязоха други разходи и ще почака известно време.

Пеги, горчиво Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Здраве, щастие и любов и на рождениците и на обичаните!
Виж целия пост
# 307
Привет!
Пеги, още дълги години да се обичате.
Аз съм разровила старите снимки...
Времето лети неусетно....
Утре Марти навършва 18....
Спомням си деня, когато се роди....
Все едно беше вчера....
Имам нужда от почивка....
Няма да е скоро....
Хубава вечер!
Сипвам си малко вино!
Една снимка от изписването - 14.02.2004
Виж целия пост
# 308
Боже, какво малко пашкулче Heart Eyes

Днес щерката ми каза, че си е намерила снимка от трети клас, една ми е мъничка, розовка Heart
Наздраве, Боби Wine Glass
Виж целия пост
# 309
Добро утро!

Боби, честита да е Марти! Честито ѝ пълнолетие! Да е здрава, щастлива и много късмет и успехи да има! Прекрасна възраст!

Али, каво стана с тоз техник?

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 310
Добро утро! Нова ми е задръстен, не мога дишам и се събудих рано.
Честита да е Марти! Много здраве, щастие и успех в начинанията!
За празници обикновено получавам орхидея, надявам се и тази година да е така.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 311
Добро утро!
Днес е празник за мен!
Моето малко момиче става днес на 18 години!
Пожелавам й да е здрава, да има късмет в живота и верни приятели, да сбъдне мечтите си!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 312
Добро утро.
Боби, честито пълнолетие на Марти. Да бъде здрава, щастлива,  успешна.
Мери, дано се оправи носа ти.
Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 313
Добро утро! 

Боби, честита да е Марти! Да е много здрава,  успешна и щастлива!

Фонс, честит да е ТМ със закъснение!

Техника вчера идва, хладилника работи, но пък сега замразява нещата в хладилната част... Пак ще му звъня... Аман!

Вчерашният почивен ден ми се отрази много добре, ама на- свърши... Днес пак на тръстиката.

Спорен ден, банда!
Виж целия пост
# 314
Добро утро.
Честит рожден ден на Марти. Да е здрава, усмихната, щастлива и да се бори за мечтите си!
Мери, какво стана с изследването?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия