Снощи припаднах в 21.30 и чак сега сядам с първото кафе.
Тренировка, мързел, разкрасяване, да си дочета една книга, това са ми плановете за днес.
Мари, бързо оздравяване на младежа.
Съни, аз си правя джинджър, лимон и лайм в гореща вода. Понякога слагам малко мед. Адската смес се запазва топла за няколко часа в голяма термо чаша и цяла сутрин си я пия бавно.
Ети, не умея да гледам цветя, но досега не съм уморила нито една орхидея. Последната ми е едно мини бебе, което преди Коледа изкара нова клонка, разцъфтяха 7 цветчета и още си стои така. Поливам 1 път седмично, чистя сухите клонки и пазя от директна слънчева светлина през горещите летни дни... това са ми грижите
Искам франждипани в саксия, но нямам подходящо място за него, а на прозореца ще стои някак странно.
Чета, че американците вчера са стоварили нещо на Острова и се надявам всичко да си остане дипломатически игри, нерви и психологически натиск.
