Да се похваля - от вчера си имам германчета
Получиха си документа за натурализация и вече можем да им извадим немски паспорти. Очаквах да е нещо тържествено, но заради короната не беше нищо особено. То и без това само аз се вълнувах
Следобяд големият беше на хирург заради мъдреците и се оказа, че ще трябва да ги извади и 4те с операция, като тук настояват да е наведнъж. Освен това единият бил до някакъв нерв и искат 3Д снимка, за да знаят накъде могат да натискат и накъде не. Той се е ошашкал яко, аз трижди... Лекаря е казал, че колкото по рано се извадят, толкова по добре. Този уикенд трябва да решим и евентуално да запазим час за средата на април, по време на великденската ваканция.Спокойно за зъбите, само няколко дни след екстракцията трябва да почива. Имам изваден само един мъдрец с операция на 20, не помня как се казваше това, растеше срещу съседния без да е избил, трябваше да го изрязват и от костта, други не са ми поникнали и няма, няма да помъдрея явно
Имам няколко приятели с 4 извадени наведнъж, ще мине, по-добре е така щом се налага.


