Модни консултации (Февруари, 2022) - 63

  • 56 769
  • 752
# 465
Това можем да го ползваме за успокоение само. Joy
Ако ще инвестираме златото е добра идея, но не това под форма на часовници и бижута.
Виж целия пост
# 466
Цените на Rolex се покачват с времето, така че това може да бъде "инвестиция", дори да не е от злато, а от стомана. Ама да ти стоят тези пари, затворени в някакъв грозен (по моят вкус) в някакво чекмедже... По добре е ако ти харесва и го носиш, ама първо трябва да го намериш и да го платиш. 😆

МК часовниците са бърза мода, просто аксесоар, който изглежда добре и изпълнява функцията си да показва часа. Ако искаш повече от това - часовникарските марки.
Виж целия пост
# 467
Благодаря за мненията,няма да си го купя този МК.
Часовиците са ми мания, честичко си взимам, но по евтини марки, Фосил, Фестина, Тисот, Алфекс, Касио и т.н).
Виж целия пост
# 468
Пари на вятъра Simple Smile.
Виж целия пост
# 469
Искрица, механизмите вътре са все едни и същи.
Доколкото разбирам, по-добре Касио и Ситизен, отколкото МК. Касио и Ситизен сами си произвеждат механизмите. Ситизен са Японски. Само пример давам.
Реално този МК е с прост и евтин механизъм, отгоре някаква модна ‘опаковка’ плюс плащаш за маркетинга на “марката”.
Виж целия пост
# 470

За Тисот не съм съгласна.
Останалите изброени - да.
МК изобщо не коментирам...

Скрит текст:
Обичам часовници, много даже.
Но имам само три.
Единият от тях нося най-чесно, но не постоянно.
Другите два, хм... много рядко.
Виж целия пост
# 471
Визирах поста на Искрица.
Виж целия пост
# 472
Аз честно да си призная часовниците ги виждам и третирам като аксесоари последните 20 год. Тези, дето са символ статус и инвестиция нито са ми интересни, нито са ми по джоба. Не помня кога за последно съм си купила дори аксесоарен, но това при мен важи за всякакви аксесоари тип бижу.
Виж целия пост
# 473
Визирах поста на Искрица.

И аз. Peace

Скрит текст:
Благодаря за мненията,няма да си го купя този МК.
Часовиците са ми мания, честичко си взимам, но по евтини марки, Фосил, Фестина, Тисот, Алфекс, Касио и т.н).
Виж целия пост
# 474
Tisot, средния клас часовници са около 200-250 паунда .
Виж целия пост
# 475
Не казвам, че са висок ценови клас, напротив.
Но не бих ги сложила до изброените в цитата. Толкова.
Не търся спор. Peace
Виж целия пост
# 476
Аз честно да си призная часовниците ги виждам и третирам като аксесоари последните 20 год. Тези, дето са символ статус и инвестиция нито са ми интересни, нито са ми по джоба. Не помня кога за последно съм си купила дори аксесоарен, но това при мен важи за всякакви аксесоари тип бижу.

И аз съм така.
Не разбирам какво значи "пари на вятъра" в случая. По тази логика всяка дреха или аксесоар, който си купуваме и няма да струва състояние след 10 години е напразна покупка.
Виж целия пост
# 477
на МКорс не харесвам нищо, нямат характерен стил и не са ми интересни

Ето една рокля нарязана като на Годес модела ѝ като кума, много ми допада 🙂
Виж целия пост
# 478
Има страхотни рокли, костюми и палта МК. Качеството им също е безупречно.




Съпругът не можах да го изрежа от последната снимка…
Виж целия пост
# 479
На Мелания всичко и седи безупречно Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия