Лидл 160 - Февруарска опиянителна

  • 109 668
  • 1 878
# 390
Кефир с вишни, скромно Joy
Виж целия пост
# 391
Торта гараш 2 парчета я взех с може би с близо 60% намаление (промоция и след това оранжев -30%) преди няколко месеца..беше чудесна! Награбих още 2 парчета същия ден.Обаче наскоро снимах етикета да видя защо ми е харесала и леко разочорование... чудя се в сладкарница тортите по изчистени ли са като състав? Не е чак толкова зле като например кекс с лимон от постоянния асортимент.

(Внимайте с Нап.хидр.мазнини, модиф. нишесте и E-тата.)
Виж целия пост
# 392
Това е голата истина. Grin Ако искаш друг състав, правиш си сама. Или купуваш от бутикова сладкарница за луди пари.
Виж целия пост
# 393
Торта гараш 2 парчета я взех с може би с над 60% намаление (промоция и след това оранжев -30%) преди няколко месеца..беше чудесна! Награбих още 2 парчета същия ден.Обаче наскоро снимах етикета да видя защо ми е харесала и леко разочорование...

Супер странно е това присъствие на заквасена сметана в тортата гараш. За разните соеви и други подобни подобрители няма да коментирам, те са задължителни към такъв продукт, купен от магазин. Много рядко се захващам да правя торта Гараш вкъщи, но освен белтъци, орехи, сметана и шоколад, друго не ползвам.
Виж целия пост
# 394
А от италианските десерти от тази седмица  кой препоръчвате-с кафе или страчатела?
Виж целия пост
# 395
А от италианските десерти от тази седмица  кой препоръчвате-с кафе или страчатела?
Аз опитах йогурта с лешници и бисквитите с пълнеж от вишни Амарена.
Не ми харесаха и двете. Някой беше писал по-назад и Тирамисуто, че не било много сполучливо.
Виж целия пост
# 396
Много пъти като нещо сладко ме изкуши, погледна му състава и вече не ми се яде Grinning
Ако много държа да опитам нещо ново въобще не му чета състава, за всеки случай Grinning Grinning
На тази кокосова вафла никога не съм й чела състава, затова ми е толкова любима. В кауфланд я има, но рядко ходя, както и в един малък магазин в квартала, но пък там е доста по скъпа отколкото в Лидл.
Виж целия пост
# 397
Тортите, които са по две парчета, много ги харесвам и винаги си вземам като ги видя намалени. Любима ми е маскарпонето с Нутела.
Виж целия пост
# 398
В торта Гараш не се ли слагаше и масло?
От тортите по 2 парчета мисля, че имаше 2 вида /Гараш на 2 производителя имам предвид/. Не съм купувала и етикетите им не съм чела...
Виж целия пост
# 399
Едната е гараш, другата е шоколадов ганаш, но изглеждат еднакво.
Виж целия пост
# 400
Днес след 5 дневно отсъствие се отчетох и аз. Взех валериана, рукола, оризовите чипсове с киноа (по 70стотинки дето са), от италианската седмица уважих доматения сос в бутилки (много е добър!), канелоните и буратата. Загледах и чушковия дип, пикантния, но скоро имах залежаващи отворени мариновани сушени домати и за една лазаня ги смлях със сушени люти чушки и сладки такива и омешах всичко в бурканчето. Сега слагам от тази смес на почти всичко, където има в рецептата консерви домати и много се удобрява всеки път. Придава страхотен вкус. Та, отказах се от тази паста, чушковата.
Взех си малко киви, че беше твърдо като гюле, моркови и лук. Загледах се много в този нов бадемов ликьор, ама нещо се отказах. Пробвахте ли го? Как е на вкус?
Виж целия пост
# 401
Кивито за 3 дни ще омекне.
Виж целия пост
# 402
А замразената пармиджана  сполучлива ли е? Много рядко купувам готови ястия, но при сегашната цена на патладжана съм склонна да опитам.
Виж целия пост
# 403
... Изпуснала
 съм индийската седмица в Лидл. Sad
А може би не си Simple Smile... води се азиатска, не индийска.

Аз днес съм доволна, взех пресен кръгъл зелен боб - за сефте го виждам (и много му се зарадвах), както и червеното киви, което разбира се също нарамих, а също така и лилави картофи (да видя колка са лилави, че у нас все няма такива каквито съм виждала - мнастилени направо)  Още рукола; от зеленето киви, както някой писа  - омеква си, изобщо не е проблем, че е твърдо (по трайно е), аз меко не купувам... трицветните фусили; бурата; профитеролите с лимон и исках някакви сладки в итал. стил, ама свършили бяха, ако ги има в следващите дни... сливи взех и кориандър в саксийка, че бяха даже 1.69лв. С бисквитки амарети съм се запасила и туй то. Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Морена, сподели после за профитеролите с лимон, моля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия