Сполучливи имитации на маркови парфюми - 42

  • 84 726
  • 745
# 510
Момичета, нова съм в темата, но отдавна търся добра имитация на Mugler Alien. Имате ли препоръки?
Виж целия пост
# 511
На коя фирма предпочита  парфюма на Good girl дъщерята ?
Да не стане като реклама.Аз ползвам на тази фирма parfümevi,обаче ги няма в Бг.Май нямат и физически магазини.Много разнообразна гама и в същото време правят парфюмни реплики на аромати ,които вече не се произвеждат.
Виж целия пост
# 512
Момичета, нова съм в темата, но отдавна търся добра имитация на Mugler Alien. Имате ли препоръки?

Пробвала съм само на Заг и е много близък според мен.
Виж целия пост
# 513
На коя фирма предпочита  парфюма на Good girl дъщерята ?
Да не стане като реклама.Аз ползвам на тази фирма parfümevi,обаче ги няма в Бг.Май нямат и физически магазини.Много разнообразна гама и в същото време правят парфюмни реплики на аромати ,които вече не се произвеждат.
А как поръчвате от тази фирма? Видях един мой любим парфюм и бих искала да го поръчам.
Виж целия пост
# 514
На коя фирма предпочита  парфюма на Good girl дъщерята ?
Да не стане като реклама.Аз ползвам на тази фирма parfümevi,обаче ги няма в Бг.Май нямат и физически магазини.Много разнообразна гама и в същото време правят парфюмни реплики на аромати ,които вече не се произвеждат.
А как поръчвате от тази фирма? Видях един мой любим парфюм и бих искала да го поръчам.

Как разбрахте, че е подобен на вашият любим? Или знаете турски
Виж целия пост
# 515
selly44, в сайта им са, си показани парфюмите.
https://www.parfumevi.com.tr/

И аз бих искала да пробвам техен парфюм
Виж целия пост
# 516
На коя фирма предпочита  парфюма на Good girl дъщерята ?
Да не стане като реклама.Аз ползвам на тази фирма parfümevi,обаче ги няма в Бг.Май нямат и физически магазини.Много разнообразна гама и в същото време правят парфюмни реплики на аромати ,които вече не се произвеждат.
А как поръчвате от тази фирма? Видях един мой любим парфюм и бих искала да го поръчам.

Как разбрахте, че е подобен на вашият любим? Или знаете турски
С помощта на гугъл и на гугъл преводач.
Виж целия пост
# 517
Аз живея в Истанбул,поръчвам си ги от сайта им и ми ги доставят.
Виж целия пост
# 518
Здравейте. Търся сполучлива имитация или бюджетна версия на FREDERIC MALLE PORTRAIT OF A LADY.
Виж целия пост
# 519
379 AU AURA MUGLER - Zag Zodiak - може ли някой, да опише как го усеща? Пръснах си на Рефан и много ми хареса, а сега видях,че на Заг се смята за по-сполучлив. Бях си въобразила,че е нахален и тежък. Дали е така и според вас?
Виж целия пост
# 520
379 AU AURA MUGLER - Zag Zodiak - може ли някой, да опише как го усеща? Пръснах си на Рефан и много ми хареса, а сега видях,че на Заг се смята за по-сполучлив. Бях си въобразила,че е нахален и тежък. Дали е така и според вас?

Това е един от най-любимите ми парфюми Евър! Много нетипичен аромат и в същото време много специфичен!
Повече не мога да кажа, тъй като съм много бос се описанията! Според мен е парфюм, който си заслужава проба Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Aura е мъхеста и землиста/папратова като аромат, зелено начало, а драйдауна е леко сладнееща ванилия. Интересен и развиващ се парфюм, не е нахален, но е особен. В момента се пръскам с една фабрична мостра, за да преценя дали да купувам бутилка. Аз принципно харесвам леки и цитрусови аромати, но този определено много хваща окото. Дава усещането за тъмна гора по залез и след дъжд.. пробвайте ги смело Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 522
Здравейте, харесвам роза + тютюн ( лаик съм и затова такова описание), да ми препоръчате нещо трайно?
Виж целия пост
# 523
Aura е мъхеста и землиста/папратова като аромат, зелено начало, а драйдауна е леко сладнееща ванилия. Интересен и развиващ се парфюм, не е нахален, но е особен. В момента се пръскам с една фабрична мостра, за да преценя дали да купувам бутилка. Аз принципно харесвам леки и цитрусови аромати, но този определено много хваща окото. Дава усещането за тъмна гора по залез и след дъжд.. пробвайте ги смело Flowers Four Leaf Clover
Благодаря, ще го пробвам и на мен ми се стори различен,интересен.
Виж целия пост
# 524
Здравейте, харесвам роза + тютюн ( лаик съм и затова такова описание), да ми препоръчате нещо трайно?

Tom Ford - Noir в имитация на Заг. Готически аромат с тежка българска роза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия