Лакове за нокти - 158

  • 53 220
  • 736
# 300
Долче, аз съм ползвала този топ. Хубав е. Доволна съм от него!
Никога, обаче, не ми е матирал ноктите.🤔

Честита баба Марта! Здрави и щастливи бъдете! 🤗
Виж целия пост
# 301
Честита Баба Марта момичета!

Долче, много добре изглеждат Флормарчетата заедно. Май е време за скитъл маникюр 😀.
Аз съвсем забравих, че е 1 март и снощи се лакирах с Mara New York 02
Виж целия пост
# 302
Честита Баба Марта, момичета! 🙂
Благодаря за отзивите за топа. ГР Куик драй понякога също така матира лаковете, но обикновено е предимно по връхчетата...Дано да се държи прилично на нокти. Но пък много ми харесаха матирани тези наситени цветове! 😍
Олгарита, на твоите нокти всичко стои хубаво 🙂 А за скитъл маникюр "трябва ли" на всеки нокът да съм с различен лак? Имаше и още един много интересен лилав цвят- нещо като Mulberry.
Скрит текст:
 
Някоя от вас може ли да снима ГР Кератин 60 и 61? В нашето ДМ има само номер 61 и ми се стори на живо по-светъл и ярък...помислих, че е направо номер 60...🤔
Скрит текст:


Виж целия пост
# 303
Виж целия пост
# 304
Да покажа и аз моите "мартенички":





Скрит текст:
Цвета на Чайната (както и на декорацията) е по тъмен и не така ярък, но камерата не е съгласна с мен, колкото и да се опитвах да бъда убедителна. Grinning Wink
Пп И Честита Баба Марта.
Виж целия пост
# 305
За последен път преди да го изхвърля Heart Eyes
Виж целия пост
# 306
Джулс, страхотен е! 😍 А шишенцето няма ли да запазиш? 😀
Тина, ето снимки на Дъглас 16- Kennedy rose, на 1 пласт и на 2 пласта (със светкавица). Покривен е на 2 пласта, на втория ред отляво е:

Виж целия пост
# 307
Честит празник, момичета❤
Напоследък се позагубих,  но ви чета редовно ❤ Нищо интересно не слагам на ноктите изя това не показвам. Реших да се разпиша с една Лора и брокат на Топфейс. И топът на Сеш. Чуден е, съхне светкавично, но нещо все се бели по някоя люспа от нокът. Може пък да е от базата, ще сменявам да видя.
Виж целия пост
# 308
Честит празник, момичета!
Джулс, защо ще хвърляш Холидей? Не изглежда променен, а носи на разреждане, пробвала съм. Хубава серия бяха.
Долче, благодаря за снимките (и на Джаста де), май ще го пропусна Дъглас-а. Обаче орхидеята на Флормар ме заинтригува и ще се огледам за него, нищо, че съм събрала доста подобни нюанси.
Виж целия пост
# 309
И при мен така, но моите нокти не са в добро състояние и се отлюспва горният слой на нокътят и с него пада и парчето лак. Скоро пак пилих до здраво.

На здрави нокти е бетон. С изравняващата база на Перфект, два слоя Essie и Seche изкарах тази почти седмица с едно подновяване на връхчетата и втори пласт топ. Ще подновявам, че нещо ми писна този цвят.
Виж целия пост
# 310
Честит празник, момичета!
Джулс, защо ще хвърляш Холидей? Не изглежда променен, а носи на разреждане, пробвала съм. Хубава серия бяха.
Честит празник и от мен 🇧🇬
Това е след сериозно разреждане, беше се спекъл направо Grinning
За сега си седи шишенцето, може и да му се размине Joy
Виж целия пост
# 311
Честит празник!

Виж целия пост
# 312
Честит празник и от мен!
Блъд, това ми е най най-любимия червен нюанс на Еси, въпреки 30+ червени лака от него имам и бекъп, а на теб стои прекрасно.
Георгиева, и при мен Сеш не се разбира с няколко бази, включително активния заздравител на Евелин, прави ги направо Peel off и до вечерта съм без лак, пада всичко на люспи. С проба/грешка съм си намерила сравнително добра комбинация, която да ми държи по седмица ( омръзва ми след 3-4 дена, но и ме  мързи да прелакирам).
Както винаги прекрасни маникюри показвате. Аз си карам със скучни ефноцветни нюд нокти и нямам какво да показвам, само плакна очи с вас.
Виж целия пост
# 313
Revolution sizzle на 3 слоя. В шишенцето е розовеещ, на нокти обаче е червеникаво-оранжев, но определено не толкова оранжев, колкото на снимките. Донякъде прилича на pool party. Полуматов и съхне бързо.

Виж целия пост
# 314
Честит празник, момичета!
Джулс, защо ще хвърляш Холидей? Не изглежда променен, а носи на разреждане, пробвала съм. Хубава серия бяха.
Честит празник и от мен 🇧🇬
Това е след сериозно разреждане, беше се спекъл направо Grinning
За сега си седи шишенцето, може и да му се размине Joy
Направо го остави да навърши пълнолетие Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия