Лакове за нокти - 158

  • 53 220
  • 736
# 315
Честит празник!

Аз нямам нов маникюр за показване  Стоя с един по цяла седмица, че и повече понякога. Но съм решила да си възвърна навика всяка неделя да го сменям.

Страхотни неща сте показали! Относно пясъчните лакове на ГР, имам 2 и нищо им няма.
Виж целия пост
# 316
Честит празник, момичета!
Страхотни маникюри 🙂
Tина, само имай предвид, че орхидеята като цвят е по-скоро като в предишния ми пост- може би и малко по-ярка на живо (че тогава я снимах на лампа). 💜
Виж целия пост
# 317
Честит празник!



Perfect F 5
topface 109
Виж целия пост
# 318
Чета и аз темата, и се любувам на красоти. Лакирам се с едноцветни лакове и затова не показвам нищо.

Моля за съвет с какво да мажа кожичките около ноктите изцяло. Преди време ходех на гел-лак и от там от разните пили и машинки, ми е по-твърда някак кожата и ме дразни.

Днес се сдобих с тези красоти от ДМ и се чудя с кой от двата да се лакирам по-късно.
Виж целия пост
# 319
Мария, пробвай по-късно червения лак! 😜 Кожичките можеш да мажеш с балсам за устни, с кокосово масло, олио за кожички, зехтин...С балсам е най-лесно, а може би и най-ефективно, кожичките не стоят мазни и се подхранват добре. 🙂
Виж целия пост
# 320
dolce, късно е вече, с другия се лакирах, следващият път ще бъде червеният. 🙂

Благодаря за съвета, ще пробвам с балсам.
Виж целия пост
# 321
Мария, че и аз това казвах- да оставиш червения лак за следващия път /но съм написала "по-късно" вместо това и доста двусмислено е прозвучало, ха ха/! 😉 Холограмният е по-интересен.😃
Виж целия пост
# 322
Разбрахме се 😄

Да, много ми харесва.
Виж целия пост
# 323
Честит празник!
За сухи кожички около ноктите съм използвала кремчета на Орифлейм - Нежна грижа.
За жалост имам проблем с ноктите и в момента изобщо не ми е до лак Cry  Ноктите ми са ужасни, буквално се ронят и са побелели. Пробвам различни терапии, но за сега ефект няма. Persevere
Виж целия пост
# 324
Честит празник, момичета!
Джулс, защо ще хвърляш Холидей? Не изглежда променен, а носи на разреждане, пробвала съм. Хубава серия бяха.
Честит празник и от мен 🇧🇬
Това е след сериозно разреждане, беше се спекъл направо Grinning
За сега си седи шишенцето, може и да му се размине Joy
Направо го остави да навърши пълнолетие Stuck Out Tongue Winking Eye
Размина му се. Прибрах го в кутията. Ще го изстискам до дупка Joy
Виж целия пост
# 325
Мария, показвай да плакнем очи!
Аз съм с Катрис 01 N-Ice Day, който купих от БГ, но забравих да покажа. Отдолу е с един пласт млечно бяло за подложка.
Виж целия пост
# 326
Ох, Олгарита, страхотно е...😍
Виж целия пост
# 327
Олгаритааа,чудеснооо е😍😍😍
Виж целия пост
# 328
olgarita, страхотен лак.

Нещо не ми се получава снимката,  но да се отчета.
Виж целия пост
# 329
Catrice - 71 I kinda lilac you
Много нежен, но изключително непокривен, тук е на 4 пласта, без топ:




И с топ:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия