Лакове за нокти - 158

  • 53 220
  • 736
# 375
Честит празник! Да сте весели и засмени!
Виж целия пост
# 376
Честит празник мили момичета💐💐🌸 Днес като по поръчка ми дойдоха пратките от Китай

Не съм много опитна със стикерите, но имам материал за проби 😋
Виж целия пост
# 377
Най накрая сколасах да се лакирам Joy:



Скрит текст:

Лаковете са: Topface Party Glitter 120 и Revers Solar Gel 44
Пп Шейм, Честити ти стикери. Много са хубави. Чакаме да ни показваш поетапно. Grinning
Виж целия пост
# 378
Честит празник и от мен! Нямам какво да покажа, затова ето едни красоти от Инстаграм:


Виж целия пост
# 379
Честит празник, мили момичета! Бъдете винаги обградени с любов и топлина!
Виж целия пост
# 380
Честит празник! Бъдете здрави, усмихнати и обичани!
ShameOnYou страхотни стикери 😍
ДжастаПраста прекрасен маникюр 😍
Блъд кокичетата са чудесни, много ми харесаха 🙂,браво!
Тина този Revers е страхотен, а със снежинките се е получило върховно!
Моят лак е за смяна, но още не съм измислила какво да е 🙂
Виж целия пост
# 381
Честит празник, дами! Да сте живи и здрави, успешни, щастливи и обичани! Все такива красоти да показвате и да нямате счупени нокти!

Аз снощи се спретнах така. На 21 лакът е страхотен цвят, но ааадски непокривен. На 3 пласта е.




На Catrice е номер 100 Party animal, а на 21 е 66.

Не ми е прецизна работата, но за щастие не се забелязва. Другият път ще ползвам четка за грим.
Виж целия пост
# 382
Честит празник, момичета ❤
Аз съм си все така скучна с някакво цикламено - лилаво перлено китайче, което се снима много трудно. Лакирах се в неделя с триста мъки, че се оказа гъст лак с право отрязана четка и овалът бе кошмар. Май, Сеш добре се разбира с активния заздравител на Перфект. В хази комбинация няма оголени връхчета и лакът не пада на люспи.
Виж целия пост
# 383
Честит празник и от мен Simple Smile
До тук предимно с две основи на Есенс съм комбинирала Сеш, нямам оплаквания да не се погажда с някоя от тях. Едната е Extreme Last, другата Anti Split, еднакво добре се държи и с двете.
Аз само плакна очи пак и карам с безцветен лак, разболях се и нито желание имам, нито нищо, пък и оксиметър уж по-добре мери като не са лакирани ноктите. Ама пък ви се радвам на всичките, много хубави снимки показвате.
Виж целия пост
# 384
Честит празни, дами! Бъдете здрави, обичани и винаги добре лакирани! Flowers Four Leaf Clover Smile

Моите нокти бяха много израснали и днес бях на поддръжка на гела. Скъсихме ги максимално, колкото да не е без нищо. Сега сложих едно тъмно синьо на Аура, ще снимам утре да покажа, но е само цвят. Няма нищо интересно Smiley
Виж целия пост
# 385
Днес забърсах от Лили Лумс 41. Много непокривен, не става без подложка. Иначе много красив и лесен за нанасяне дори на моите мини нокти.

Виж целия пост
# 386
И ужасно нетраен.
Виж целия пост
# 387
perfect 136,perfect S37,flormar PL453(Sparkling Orange) 🙂
Виж целия пост
# 388
Успях с всичко днес. Ето ги и моите копченца. Лакът е GR ice chic 49.

Скрит текст:

Синът ми днес стана на 2 годинки. Черпя ви виртуално, не бъдете критични, тортата е лично производство Simple Smile
Скрит текст:

Виж целия пост
# 389
Ел, да ти е живо и здраво детенце Heart Тортата е важно да е вкусна Grinning

От мен Virgin queen
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия