Лакове за нокти - 158

  • 53 217
  • 736
# 390
Честит празник, Ел! Много здраве и сбъднати мечти 🎉🎉🎉
Виж целия пост
# 391
Ел, живо и здраво да ти е момченцето и да има прекрасно детство!
Виж целия пост
# 392
Ел,честит празник на детенцето,нека да има безгрижно детство.

ГР gel shine.Изключително непокривен дори на три слоя,за това се наложи да го замаскирам с  Перфект 191
Виж целия пост
# 393
Честит празник момичета!
Ел, да ти е жив и здрав малкият!
След този красив England на Juls, показвам
двойникът му, импулсивно сниман, Тренд ит ъп 040. Мисля, че вече всички го познаваме и нямаше да го пускам, но слънцето така хубаво му извади на фокус холото, че не се сдържах.
Виж целия пост
# 394
Момичета, моите кожички при цялото ми старание са ужасно сухи... Всяка зима е така и вече наистина искам да става топличко...
За първи път слагам СНБ Цветелина, много приятен цвят, на 3 слоя, че не е много покривен. Останалите лакове са 11 на 21 и 190 на Перфект. Не се вижда хубаво ефектът на Перфект 190, но не можах да го снимам хубаво, на живо изглежда доста по - добре 😉

Виж целия пост
# 395
SNB Никол и Pastel 769
Виж целия пост
# 396
Цветът е 08, но ми е второ лакиране с този лак, а вече е ужасно сгъстен.
Виж целия пост
# 397
Ама пък е много приятен цвят. Разреждай с разредителя за лак на Пърфект. Ще се получи. Прави го преди лакиране, че после пак се посгъстява. Grinning
Виж целия пост
# 398
От мен небезизвестната Aura 104, на която не успях да уловя красотата:


За мен само цветът е красив, нанасянето, трайността, четката, съхненето и свалянето са ужасни. Не мисля да купувам повече лакове на марката Simple Smile
Виж целия пост
# 399

 И аз съм с Аура и Бел на безименния пръст. Преди време показах същата комбинация, но сега го матирах. Ужасна е четката на Аура 😣
Виж целия пост
# 400
Sally Hansen 601 Crying Out Cloud и SNB Снежана

Виж целия пост
# 401
От мен една Марина❤
Виж целия пост
# 402


Лакът е на TwentyOne 46
Виж целия пост
# 403

Виж целия пост
# 404


topface 121
GR Gel shaine 04

Ваденката е много тънка и едва я наместих. Затова е леко изкривена. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия