Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...33

  • 105 305
  • 735
# 135
Никога не е късно да станеш за резил!
Виж целия пост
# 136
Виж целия пост
# 137
Виж целия пост
# 138
Виж целия пост
# 139
Тя така силно изкрещя на детето си "веднага остави този боклук",
че двама хвърлиха цигарите си, един пуста ръката на гаджето си,
а някакъв пич спря Реното си и продължи пеш....

Виж целия пост
# 140
Виж целия пост
# 141
Виж целия пост
# 142
Виж целия пост
# 143
Сутринта хванах комшиите да се целуват в асансьора. Сега седя и се чудя дали да го кажа на жените им?! 🤭🤭🤭🤭😃😂😀
Виж целия пост
# 144
Как да откажеш на такова предложение!

Виж целия пост
# 145
Когато се запознавам с някого, запомням само своето име...

Аз винаги чета инструкциите веднага щом счупя уреда. А Вие?

Влязох в "P*rnhub" и разбрах къде са всички медицински сестри, от които здравната система се нуждае.

Вчера в зоопарка един пиян посетител реши да се направи на добър и влезе при тигъра да го нахрани. И вярно - нахрани го.

Надпис в заведение:
"При нас можете да доведете вашето гадже, любовница или жена. Но ако ги доведете всички заедно, пиенето е от нас."

- Ти си последният, с когото бих легнала!
- Значи да им казвам да не се редят след мен?

- Ало, 957-54-78 ли е?
- Не.
- Тогава защо вдигаш, бе?!

- Мамо, кажи ми честно - аз грозна ли съм ?
- О, скъпа, та ти имаш всичко, което един мъж желае!
- И какво по-точно?
- Мустаци, дълбок глас, косми по гърдите, широки рамене и огромен гръб...

Американски войник стои на стража на върха на крепост.
- Командире, идват двама индианци!
- Приятели или врагове?
- Сигурно приятели, идват заедно!
Виж целия пост
# 146
Виж целия пост
# 147
Психиатър пита своя позната:
– Как е мъжът ви?
– Докторе, но аз не съм омъжена.
– Да, значи мъжът ви още е ерген.

– Скъпи, ти ми имаш доверие, нали?
– Да, разбира се.
– Знаеш, че никога не бих те излъгала?
– Естествено!
– Циментовия стълб на паркинга ме удари, докато паркирах!!!

– Искам си парите! Кутията от слонова кост, която ми продадохте вчера, е имитация.
– Странно! Обяснението може да бъде само едно – слонът е имал изкуствени зъби.

Докторът ми даваше 2 месеца живот, така че
го убих, после съдията ми даде 30 години и си мисля:“ами ако не бях реагирал навреме“,
кво ли щеше да стане????

Един господин се прибира вкъщи доста пиян. Влиза в банята и се спъва в кофа, поставена от жена му не съвсем на място. Ядосан, той хваща кофата за дръжката и я изхвърля през прозореца.
– Ай! – чува се вик отдолу.
– По дяволите! – мърмори господинът. – Май вътре имаше някой!

Чета листовка на лекарство против диария…
СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ:
– Сънливост, Главоболие, Уртикария, Изтръпване на крайниците, Световъртеж, Болки в ставите и т. н…
– Бах мама му, като гледам какво може да ми се случи… Че аз по-добре да си се насера като нормален човек.

Зад всеки веган стоят по две разочаровани баби.

Пиян съпруг се прибира в четири през нощта с приятел. Жена му отваря и казва:
– Пеци, как може да се прибираш в такова състояние. Наказвам те – един месец без секс… И теб Жоро, също.
Виж целия пост
# 148
- Каква интересна опашка имаш - казала Червената Шапчица, сядайки на коленете на Вълка.
- Това не е опашка, ти си още малка и не ги разбираш тия работи - казал Вълкът.
- Я се виж, още мляко около устата имаш.
- То не е мляко... - казала Червената Шапчица и силно се изчервила...

- Има ли полза от Фейсбук?
- Да. Ако Червената шапчица имаше Фейсбук, щеше да знае, че големият лош вълк се е отбелязал от къщата на баба ѝ и има статус „Още се чувствам гладен!“
Виж целия пост
# 149
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия