Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...33

  • 105 305
  • 735
# 120
И нещо интересно:

"Преди седмица свекърва ми започна да чете „Екзорсистът“.  Каза, че това е най-злата книга, която някога е чела.  Толкова зла всъщност, че не можа да я довърши, не искаше да има нищо общо с нея, занесе я на плажа и я хвърли в океана от кея.
Аз отидох до книжарницата и купих още един екземпляр от книгата. Намокрих я на чешмата и я оставих на нощното ѝ шкафче.
Знам, че ще ида в Ада."
Виж целия пост
# 121
Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва:
-Аз ще бъда двата отбора и съдиите... Абе, всички на терена...
Другият се съгласява:
-Добре, тогава аз ще съм публиката.
Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва другия с кутийка от бира. Играчът се ядосва и вика:
-Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как пък баш мен уцели?!?
-А ти как разбра, че от 5000-на публика точно аз съм те уцелил???...
Виж целия пост
# 122
Виж целия пост
# 123
Инструктoрът ми казваше:
- Когато шофираш, ще си като мъж на плажа: главата гледа напред, а очите шарят във всички посоки!
Виж целия пост
# 124
Отива нещастен евреин при равина и казва:
- Рави! Аз съм толкова беден, толкова беден! Даже мляко нямам за ядене!
Равинът:
- Добре синко, не говори повече, прибери се вкъщи и всичко ще е наред.
След няколко дни същият евреин тича при равина и крещи:
- Рави, порастна ми женска гърда и от нея тече мляко, ама аз не те молих за това!
Равинът:
- Какво да се прави, синко! Ние сме си такъв народ – по-лесно ни е да направим чудо, отколкото да дадем пари на някого!
Виж целия пост
# 125
Сутрешно визитация в болницата. Първа стая:
– Какво е заболяването?
– Хемороиди…
– С какво ви лекуват?
– Мажат ги с йод
– Оплаквания имате ли?
– Не
Втора стая:
– Диагнозата ви е?
– Хемороиди
– И ви лекуват с?
– Мажат ги с йод
– Имате ли оплаквания?
– Не
Трета стая:
– Вие бяхте с?
– Ангина
– С какво е лечението?
– Мазане с йод
– Оплаквания имате ли?
– Нека първо мене да ме мажат.
Виж целия пост
# 126
,
Виж целия пост
# 127
- През новата  година  пак ще съм най-големия карък в къщи. - отчаян споделя Вуте.
- Що мислиш така? - пита Геле.
- Щото от баницата с късметите на мен ми се падна парчето с косъма. - отговаря Вуте.
Виж целия пост
# 128
Виж целия пост
# 129
Виж целия пост
# 130
Винаги помнете, че сте уникални. Точно като всички останали.

Първо злато на Олимпиадата в Пекин - един от спортистите ни си закупил златен часовник.

Варварските времена, когато колбасите се правеха от животни, вече са минало.

Купих си 10 туби с минерална вода. Стискайте ми палци поне една от тях да е печеливша!

Много мразя като поканя гости на вечеря и се окаже, че те изобщо не могат да готвят...

Внукът обърка своите таблетки с тези на баба си, поради което в дискотеката танцуваше без блясък в очите, но затова пък с отлично кръвно налягане.

- Комши, купил съм земя и мисля да си построя къща.
- С колко стаи ще бъде?
- С една.
- То с по-малко няма смисъл!

- Ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре - ела да измиеш тенджерата!

- Ти си моят наркотик.
- Аууу, правя те щастлив и не можеш да живееш без мен ли?
- Не, струваш ми скъпо и ми съсипваш живота.
Виж целия пост
# 131
Виж целия пост
# 132




Виж целия пост
# 133
Виж целия пост
# 134
Някои не ги бива за нищо, но са способни на всичко.

Червеят на съмнението гризе най-често дървените глави.

Който се прави на врял и кипял, обикновено дрънка врели-некипели.

Без петел кокошката може да изкукурига.

Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш.

Направят ли живота ти кучешки - препикай крака, който те подритва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия