Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...33

  • 105 302
  • 735
# 495
Пешо се загуби в гората. Това, че имаше компас, само му помогна да се загуби по на север.
Виж целия пост
# 496
Виж целия пост
# 497
Търся заплата... Работа си имам.

Ден първи от отвличането - похитителите предложиха сума, за да ме върнат. Мъжът ми поиска повече.

Уважаеми съграждани, не искайте пари от държавата. Не за това ви ги е взела.

Едно време нямаше час по сексология, квот научиш лятната ваканция - това е.

 - Киро, ставай от дивана. Търсят те да те вземат в армията. Впечатлил си ги със смелост във Фейсбук.

Лято 2022. Плажна дискотека на Слънчака. Диджеят:
- Готови ли сте да избухнете? Тогава плувайте до ей оная шамандура.

- Извинете, какъв е курсът на рублата?
- Да купите или да продадете?
- Да се посмея...

- Това ли е ритуалната зала?
- Да.
- А защо има кръв по пода?
- Ами, имаме различни ритуали.
Виж целия пост
# 498
Виж целия пост
# 499
Както казва една приятелка :
- Това токчетата са опасно нещо...
Сложиш ги... Ставаш Уникална...
Свалиш ги... Ставаш Щастлива...
Виж целия пост
# 500
Мутра звъни на колега посред нощ по мобилния:
- Тиква, скапа ми се компютъра. Излезна ми некъв син екран, а после и натисни ОК.
- Натиснах аз, ама тоя тука сега ми предлага да рестартирам компютъра. Да се съглася ли?
- Съгласи се, ама не веднага. Иначе какъв авторитет ще имаш…
Виж целия пост
# 501
Както казва една приятелка :
- Това токчетата са опасно нещо...
Сложиш ги... Ставаш Уникална...
Свалиш ги... Ставаш Щастлива...
Вярно си е. Сутиените също ги имат тези свойства Joy
Виж целия пост
# 502
Виж целия пост
# 503
Като виц,но истински случай.
Денис Тачър - съпруг на Маргарет Тачър обичал да се разхожда дегизиран из Лондон. Един път се качил в празен автобус,в който заприиждали хора,придружени от медицински сестри. Оказали се психично болни мъже с различни мании. Една сестра започнала да ги проверява. Когато достигнала до него,го попитала:"Ти кой беше". Той:"ами аз съм съпруг на премиера." "А,да" - казала съчувствено тя и продължила да брои. Laughing
Виж целия пост
# 504
Звъни телефона:
- Ало, сеньор Родригес? Обажда се Ернесто, иконома на вашата лятна вила.
- Да, Ернесто, аз съм. Да не се е случило нещо?
- Исках да ви кажа, че вашият папагал... умря!
- Как така умря? Призьорът ми от международни състезания?
- Да, сеньор.
- По дяволите, толкова пари съм дал за него! От какво умря?
- Яде отровено месо.
- Отровно? Кой го е нахранил с него?
- Никой, сеньор. Само хапна малко от умрелия кон.
- Кой, кой?
- Вашият арабски жребец.
- КАКВО? Моят арабски жребец е мъртъв също?
- Да, сеньор. Той тегли една кола с вода и издъхна.
- Ти в ред ли си? Каква кола с вода?
- Такава, с която потушавахме пожара.
- Господи, пожар?
- Да, във вашата къща. Завесата се запали от свещта.
- По дяволите!!! Искаш да кажеш, че ми е изгоряла къщата от една свещ?
- Да, сеньор.
- Защо си палил свещ, Ернесто?
- За погребението, сеньор.
- КАКВО ПОГРЕБЕНИЕ?!!!?
- Вашата жена, сеньор. Прибира се късно една нощ, а аз помислих, че е крадец и я ударих с вашия нов стик за голф Taylor Made r7 SuperQuad 460...
Дълго мълчание...
- Ернесто, ако си ми счупил новия стик за голф....
Виж целия пост
# 505
Това ми напомни за друг вариант:

Чапай излязъл в отпуск и оставил Петка да го замества. Връща се и пита:
- Петка, нещо да се е случило?
- Нищо особено, Василий Иванич, само дръжката на лопатата се счупи.
- И от какво се счупи, бе Петка?
- Ами докато заравях кучето.
- А то от какво е умряло?
- Яде развалено месо от умрелите коне.
- Е, те пък от какво умряха?
- Ами, като гръмна склада със снарядите и изгоряха конюшните.
- Що гръмна склада?
- Ротният си хвърлил фаса и направил пожар.
- Абе, Петка, та той нали не пуши?
- А, и на теб да ти откраднат знамето - и ти ще пропушиш.
Виж целия пост
# 506
Централна гара. От влака слиза един русенец и отива до едно такси:
- Колко пари е до Младост 4?
- 40 лв.
- Аз имам в себе си само 30.
- 40.
- Добре закарай ме нататък до 30 лв и аз ще сляза!
Пътували и като наближили до Младост 4, шофьорът спрял и казал:
- Слизай.
- Навън вали, няма ли да ме откараш? Още малко остава.
- Слизай!
След една седмица на Централна гара идва пак същият русенец. На стоянката - 10 таксита и едно от тях е онова с гадния шофьор. Русенецът отива при негов колега и казва:
- Колко е до Младост 4?
- 40 лв.
- Ще ти дам 80. 40 за пътя и за 40 ще ми направиш една свирка!
- Я да се махаш, бе!
И така при всичките 9 и накрая отива при нашия познат и казва:
- Колко е до Младост 4?
- 40 лв.
- Добре! Ето ти 80. 40 за пътя и за 40 ще помахаш на колегите си като тръгнем и ще се усмихнеш!
- Дадено...
Виж целия пост
# 507
Пациент е на контролен преглед:
- Докторе, не мога да повярвам, че лекарството, което ми изписахте така ми помогна. Вие сте вълшебник!
- Ако трябва да съм честен, в аптеката са вълшебници. Погрешка съм ви дал бланка за рецепта, на която съм си разписвал химикалката.
Виж целия пост
# 508
Виж целия пост
# 509


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия