Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...33

  • 105 305
  • 735
# 480
Аз може и да не съм права, но глобалното затопляне е много студено.

Ако нямате велоергометър, дъската за гладене също е чудесна закачалка.

Да намаля теглото си изглежда не работи при мен, така че отсега нататък ще се концентрирам върху това да стана по-висока.

Новина от последния час: митнически служители са заловили пратка олио, скрита в пакети с кокаин.

Вчера в предаването "Педя човек - лакът брада" кукловодът случайно си удари главата в бюрото. Такива пожелания за лека нощ децата въобще не бяха чували досега...

Полицейска сводка: Три лопати без дръжка, купчина пепел и три чифта гумени галоши са се опитали да откраднат високоволтов кабел.

Бременна в 9-ия месец помолих мъжа ми за лакирането на ноктите на краката. Той буча, въртя, сука, обяснява ми, че това не е работа за мъже. Обидена, влязох да се изкъпя. Като излязох от банята, гледам - седи, лакира си ноктите на краката и бучи:
- Какво ли няма да ви дойде в главата на вас, бременните!

Eргенът:
- Тази вечер ще може ли да си излъчим епизода?
Бойко:
- Момент, бе!

- За кого купуваш толкова много бири, момченце? За баща си ли?
- Не, за целия клас.

- Скъпа, от много време си имам една тайна надежда...
- Хм, като сме почнали с признанията, то и аз си имам един таен Спас....
Виж целия пост
# 481
Виж целия пост
# 482
.
Виж целия пост
# 483
Поп се качва в такси да се прибира към църквата. Тръгнало таксито по надупчените нашенски улици. Изведнъж! Прас! Нацелил някаква дупка. - *аси и майката! – изпсувал таксиджията. Попът си мълчи. След малко пак. Прас! Нацелил друга дупка. - *аси и майката! – пак изпсувал таксиджията. Попът пак си мълчи. След няколко минути таксито уцелило трета дупка. Бакшишът пак изпсувал: - *аси и майката! Попът не издържал и му направил забележка: - Защо така ругаеш и злословиш синко? Казвай просто „Слава тебе Господи” и ще видиш, как всичко ще бъде наред. Таксиджията се поуспокоил малко. След 100 метра колата нацелила шахта с откраднат капак. От удара се откъснало предното колело и се затъркаляло напред. Таксиджията тъкмо да изпсува яко и се усетил и извикал: - Слава тебе Господи! И в тоя момент – чудо. Колелото спряло, върнало се назад и си застанало на мястото. Попът като видял това изкрещял: - Е*аси майката!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Виж целия пост
# 485


Виж целия пост
# 486
На светофар трабантче се блъска отзад в Мерцедес. От него изскачат четири мутри.
- Сега те утрепахме! - викат те.
- Не е честно - казва човека от трабантчето.
- Вие сте четирима, а аз съм един.
Едната от мутрите се почесва по врата и казва:
- Ето ти двама от моите.
- Пак не е честно. Ние ставаме трима, а вие ще сте двама.
- Добре, бе, ти си бегай, а ние тука ще се оправим...
Виж целия пост
# 487
Цяла година събирам пари за Малдивите и накрая бааам - промоция на олио!

Каквото и да си говорим, зимата беше по-топла от пролетта...

Женска пролетна диета - яжте по една душа на ден.

В живота абсолютно не е важно дали плуваш по или срещу течението. Важното е да плуваш с яхта!

Един месец след сватбата той вече не правеше никаква разлика между Пепеляшка и пепелянка.

Съобщение в училище:
 "Има безплатен WiFi. Тази седмица паролата е името на княза, който налага християнството в България."

- Според мен имате нужда от алкохол и секс.
- А според мен вие сте прекрасен лекар!

На касата в Кауфланд:
– Добър ден, 20 лева, моля!
– …Но на етикета пишеше 10…?!
– Знам, че пише 10, но всъщност струва 20лв.
– Ами добре… Заповядайте!
– Но това са 10 лв.!
– Знам, че пише 10, но всъщност са 20!

- Нели, с теб сме женени вече от една година... И мисля, че можем да си споделяме всичко, нали така?
- Разбира се, Косьо! Кажи ми какво ти тежи на душата.
- Не искам да ме разбереш погрешно. В леглото ти напълно ме задоволяваш, в това отношение всичко е наред...
- Какво въртиш и сучеш, бе човек? Карай направо!
- Ами... чудех се какво ти е мнението за ан*лния се*с...
- Ха-ха-ха! Това ли било? Споко, бе! Нямам нищо против!
- О, Боже - наистина ли? Нели, ти си чудесна! Да те бях попитал по-рано! Ама се страхувах да не те отблъсна по някакъв начин...
- Глупости! К'во ми пука как си прекарваш времето с приятели!
Виж целия пост
# 488


Виж целия пост
# 489
Купих си ъглов диван. Казаха ми, че събира 6 човека без проблеми.
Сега се чудя къде да намеря 6 човека без проблеми...

***
Двама габровци решили да правят орташка баница, за да им излезе по-евтино.
Събрали се. Единият носел рецептата, другият - тавата.

***
Уважаеми дами,
Правилният въпрос не е:
"Защо мъжът ми е такъв идиот?"
а:
"Защо този идиот ми е мъж?"
Виж целия пост
# 490
Виж целия пост
# 491
Прибирам се, от вратата грабнах жената и яко секс. Викам ѝ:
- Как ме намираш без мустаци?
- Ааа, тва ти ли си? Айде да хвърлиш боклука, моля те.
Виж целия пост
# 492

- Аз бях такава глупачка на младини...
- Ти и сега изглеждаш млада!

- Господине имате много красиви деца!
- Да ви дам семе?

Като не спазваме закона ни налагат глоби, като го спазваме- данъци.

В България всички предмети си имат майка. По-острите и родословно дърво.
Виж целия пост
# 493
- Маро ,ти къде почна работа, ма?
- В института по заразни и паразитни болести.
- Кат' зараза или кат' паразит,ма?
---------
- Вчера скачах с парашут.
- Как беше?
- Ами, разбрах от къде се отделя адреналинът...
----------
Излишно е, да се терзаем, че нещо не е наред.
При положение, че нищо не е наред.
----------
-Нищо не трае толкова кратко
колкото, жена решила да си трае!!!
----------
Гледам в магазина - олио 7 лв.
До него - водка 10 лв.
Извод - аз мазнини няма да трупам....
Виж целия пост
# 494




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия