E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~207

  • 42 288
  • 744
# 450
Здравейте,момичета!


Гости,благодаря за инфото. HugПреди бяха писали за Мехмет Гюнсюр.Който и да е ще го гледам като е за Дисни+.Нали са кратки епизодите.
Изгледах с Туба,Седа Бакан,Мурат Боз,Фърат Танъш и др. - ''Другата Аз''(заглавието за чужбина) или ''Маслиново дърво''(за Т-я),за Нетфликс с руски субт.-8 еп.по около 50 мин.!Интересен е и ми хареса,не само,че играе Туба.Фърат Т.си го знаем от ИН и др.сериали,че е много добър и търсен актьор!

🆕 от Aслъ
Нашата девойка усилено се подготвя за снимките! HeartHands V




Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 451
Здравейте момичета

Прибрах се....

Злати, Мимчи, Гости благодаря за инфото. Тази вечер ще гледам Ямата, поне да се запозная с актьорите и героите. Когато пишете да знам за какво става въпрос...

Малко спомени с нашите любимци...



Уникална химия има между двамата...Бяха толкова убедителни и естествени, че сякаш не става въпрос за филм, а все едно всичко се случва в реала....

Чудесна вечер ви желая
Виж целия пост
# 452
Добро утро,момичета!


Ани Hug

🆕 от Aслъ ....със своите родители, сестра й и други роднини ...Heart
Явно баща й е дошъл от Лондон на гости в Истанбул ....


Нов кратък репортаж на Еркан зад кадър на новия филм "Елате на кино"
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241000%2F8a … pl_wall_-58520450
превод
Скрит текст:
Новый Репортаж Эркана за кадром нового фильма "Приходи В Кино"

Эркан:
Быть знаменит это не трудно, трудно его сохранить
Раньше были споры
Из модели может ли быть актёр.?
Я всегда ответил да за это мои коллеги спорили со мной были не разногласия между нами
Я и сейчас так думаю
Если у человека есть талант из любой профессии может быть актёр
Главное надо умереть сохранить уважение и ценить свой труд.

Желая ви приятен и успешен ден!
Виж целия пост
# 453
Добро утро прекрасни

Кафето е готово



Злати Hug



Еркан бей изглежда супер с младите мацки

Желая ви прекрасен летен ден само с положителни емоции. На отпускарите приятна почивка и много забавления
Виж целия пост
# 454
Здравейте,момичета!



Днес 6-ти август е Преображение Господне!
Бъдете здрави и благословени! Flowers Four Leaf Clover
Да отворим сърцата си и ги изпълним с доброта и любов! Heart

Ани Hug



Да си припомним...Simple Smile


Желая ви щастлив летен ден!
Виж целия пост
# 455
Привет
Честито Преображение Господне! Да са живи и здрави имениците, които празнуват на този ден Flowers Hibiscus
Нека всяка молитва да бъде чута,  всяка мечта да се сбъдне, и всички ние и семействата ни да сме здрави и Благословени Hands Pray

Злати Hug

Попадна ми една новина за Еркан и бързам да я споделя....

“ДЪЩЕРЯ НА СКРАПЪР”
В кината 16 септември 2022 г.



Това е истинската история на живота. Една тъжна история, отразена на белия екран, за да привлече вниманието към насилието над деца, случвало се през годините както в Турция, така и в много страни по света, и да се сложи край на тези инциденти.
Филма е сниман  в Кокаели, Гебзе, Дарюка и Истанбул. Снимането е завършено от майстор-режисьора Хакан Гюртоп за приблизително 2 седмици.
Във филма участват ФЕРХАТ ГОЧЕР, МЕТИН ЕРЕНТЮРК, ФАРУК СОФУОГЛУ,  ЕРКАН ПЕТЕКАЯ и други актьори.

Прохладна вечер
Виж целия пост
# 456
Здравейте,момичета!



Ани,благодаря за инфото! HugФилмите излизат по кината,но в нета са доста по-късно.Ако има превод поне на руски ез.,добре,но на турски няма да си правя труда да го гледам.

От ...вчера ....
Nature FireСпоред съобщения в пресата, Аслъ се среща с бизнесмена Беркин Гьокбудак. Двойката е била запозната от общи приятели....В коментарите на рускините пише,че това е от юни месец и пресата е закъсняла...


..и още...
Nature Dizzy Йозджан Дениз беше видян на почивка със сина си и любимата, която е с 23 години по-млада от него...

Желая ви приятна неделя!
Виж целия пост
# 457
Добро слънчево утро

Имам излизане и не успях да предложа кафе....

Злати благодаря за новостите Hug
Новото гадже на Аслъ е симпатяга....Дано да има добро развитие Hands Pray

Радвам се, че Ози е успял да се пребори да почива заедно със сина си. Момченцата имат нужда да контактуват с бащите си. Въпреки несъгласието на майка му, той продължава връзката с младата дама...Ще видим до кога...

Желая ви една успешна и приятна седмица с много забавления и приятни емоции

Виж целия пост
# 458
Здравейте,момичета!



Ани Hug,аз ще предложа кафето,макар и по-късно!И аз имах излизане и за това наминавам сега!

Скрит текст:
Излязох по-рано докато не е напекло да изтегля пари след като преведоха пенсиите.Ние си имахме в къщи,но се налога за др.разходи.Сменям щорите на прозореца на терасата откъм кухнята,тъй като доста се захабиха.

Сега след като свърши ''Не пускай ръката ми'',няма анонси и
ще пускаме новото за актьорите,които обсъждаме в темата.

...нова на Еркан с актрисата Aslıhan Karalar /Аслъхан Каралар


Pencil Аслъ в пресата днес....




От ВК пуснато от Марина Лазарчик(мой превод на бълг.език)....
В интернет има малко информация за Berkin/Беркин. Ето само екранни снимки от кариерата му.
 Също така прочетох в Twitter, че има син на 8 години от предишен брак.

Скрит текст:



Желая ви приятен ден и лека седмица!
Виж целия пост
# 459
Здравейте.
Вече два дни ми изписва. Нямате достъп до този сайт. Днес когато ме пусна, не ми се отвори "отговор"
Дори мислех да звъня на Злати да провери ако може дали не съм блокирана.
Виж целия пост
# 460
Здравейте,момичета!


''Човек трябва да може да оцени простичката възможност
да се събуди, да пие кафе и да има на кого да се усмихне.''


Ани Hug,предполагам,че се отнася за писане от телефона?

Вчера пуснаха новия афиш за сериала ''Това момиче'' с Еркан!



И първият тийзър по к.Д,излъчен снощи!Успех на сериала! Flowers Four Leaf Clover


https://youtu.be/UaTHpHsc-g4

 Аслъ на новия промо-постер за Disney Plus Türkiye пуснат снощи


     

Желая ви прохладен ден!
Виж целия пост
# 461
Здравейте Hug
Този път влязох без проблем.
Злати, пуснали са и снимки от "Това момиче" Партньорката на Еркан не ми е позната, или не се сещам.







Виж целия пост
# 462
Здравейте,момичета!



Чашка кафе и усмивка са добро начало на утрото. Кажете си наум:
"Днес ще бъде един чудесен ден!" И го започнете с вяра!
Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover

Ани,благодаря за новите снимки! HugАктрисата,която ще играе ролята на дъщеря на Еркан е Dilin Döğer/Дилин Дьоеер(в сериала ще се казва Зейнеп).Млада актриса,не съм я гледала.
филмографията-https://www.imdb.com/name/nm12431539/

за актьорите в сериала от Уикипедия..
https://tr.wikipedia.org/wiki/O_K%C4%B1z_(dizi)

да допълня още две....




превод на тийзъра с руски субт.
«Эта Девушка»: Тизер №1. Русские субтитры
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-46308288_456249954%2Fa5 … _-46308288_296110

Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 463
Добро съботно утро Hug

Злати благодаря за инфото за актьорите от новия сериал Hug

Нямам никакви новини.



Слънчев и спокоен съботен ден Nature High BrightnessNature Sparkler
Виж целия пост
# 464
Здравейте,момичета!


Ани Hug

Започна се...
#DZMnews
Nature BoomТурската медиа(СМИ) съобщава, че Аслъ Енвер и бизнесменът Беркин Гьокбудак са решили да се оженят!Двойката се среща от началото на лятото и скоро ще се запознаят със семействата си!
Pencil2 Gazete Magazine


#DZMnews
Хатидже Шендил бе видяна да се разхожда със съпруга си и сина си Джан в Бодрум предния ден.




Желая ви приятен и спокоен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия