E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~207

  • 42 281
  • 744
# 465
Добро утро момичета Animal Bug
Нощес при нас валя дъжд и утрото е начумерено.
Злати, папараците вече са омъжили Аслъ, ама тя дали знае Joy
Чуждо другото момчето е симпатяга и дано да стане работата People Baby

Най добре изглеждаха с Ози, ама той много похотлив...





Приятен неделен ден Hug
Виж целия пост
# 466
Здравейте,момичета!



Ани,при нас няма и няма дъжд.Да видим следобед,както прогнозираха.

...Еркан зад кадър на новия филм "Елате на кино"....

Скрит текст:





А тук... зад кадър на новия интернет сериал "Последният ден"
С фенки от Франция(така са писали рускините във ВК)


Скрит текст:

Желая ви приятна неделна почивка!
Виж целия пост
# 467
Здравейте Hug
Днес е Голяма Богородица. Честит празник на всички християни и аменними Animal Bug
Да бъдем здрави и Богородица да закриля всички а семействата ни People Baby



Злати и аз бях изтеглила същите снимки, уж търсих нови ама ако се повтарят извинявай.






За четвърти път пиша поста, дано успея този път да го пусна.
Виж целия пост
# 468
Здравейте,момичета! Nature SunnyFlowers Four Leaf Clover



Скрит текст:

Ани Hug



#DZMnews
Йозджан Дениз със сина си Кузей и любимата му Самар Дадгар почиват на яхта!
(снимките са качени във ВК,не са много чисти)




Скрит текст:







Хубав следобед и лека седмица! HugTwo Hearts
Виж целия пост
# 469
Добро утро
Днес съм градска отпуска. Довечера се връщам.
Злати, видях снимките на Ози с любимата, но не пишеше къде са.
Имаше снимки на Йозджан и Аслъ и пишеше "След години отново заедно" нищо повече. В коментарите пишещите се радваха.
Нови снимки на Еркан



Виж целия пост
# 470
Здравейте,момичета!


Ани Hug,благодаря за новите снимки.

Това е от вчера,но не успях да го пусна...
Аслъ в пресата...какво ли не пишат...да видим какво ще стане...

Пресата днес е в движение, "колкото по-навътре в гората, толкова повече дърва за огрев"
Те пишат, че Беркин е наел апартамент на 2 минути от къщата на Аслъ в Суадие (Кадъкьой),
 за да бъде по-близо до нея. И че сватбата ще е съвсем скоро, почти в края на лятото.
Е, и  как да не напомнят за минали връзки Joy




Желая ви хубав и спокоен ден!
Виж целия пост
# 471
Добро утро прекрасни Coffee
Вчера попаднах в задръстване от тировете на Дунав мост и ми се объркаха плановете. Свърших основните неща, но не стигнах до лаптопа. Прибрах се по живо, по здраво.
Злати благодаря за споделеното за Аслъ и папарашките клюки. Дано този път да е попаднала на правилния човек People Baby



Спорен ден Hug
Виж целия пост
# 472
Здравейте,момичета!


Кафето е сервирано, а новият ден е тук.Да го започнем с позитивна нагласа
 и вярата, че ще бъде чудесен и ще ни донесе радост и усмивки.
CoffeeFlowers SunflowerFlowers Herb

Ани Hug,видях в новините снощи и сутринта, какво е положението при вас с това задръстване.
При нас наоколо вали, гърми,дадоха какво стана с момичето в гр.Приморко от падналия гръм.
Но в Бургас и капка дъжд,заобикаля ни! Simple Smile

За Аслъ...колаж от ВК


А това е пуснала тя в ИГ си






Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 473
Станала съм в ранни зори, а вече станало обяд....
Здравейте с днешна дата Hug

Злати, положението с тировете е от 15 години, но сега стана много сложно. За да отида на село или да се прибера в Русе, пътя ми е през задръстването. Нивото на Дунав много падна и корабоплаването е затруднено и превозването на стоки е с тирове и малко ще кажа, че е ужас. Не дай боже да трябва да минат линейки или пожарна - невъзможно е.

Нови снимки с Еркан.



Не мога да сложа останалите снимки. Изписва ми услугата е недостъпна.
Хубав летен ден Nature Sparkler Flowers Mushroom
Виж целия пост
# 474
Здравейте,момичета!



Ани Hug,ето снимките с Еркан,пуснати вчера по обяд във ВК.Пише,че са зад кадър от филма ''Елате на кино''.





тази е нова от сутринта


Лек и спокоен остатък от деня! HugFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 475
Добро утро момичета  от Павел баня,


Виж целия пост
# 476
Добро прохладно лятна утро Nature Sunny

Злати, тези снимки не можах да сложа.

Гости, забрави ни. Дано да си изкарваш добре ваканцията. След това отново на тръстиката.

Желая ви прекрасна настроение като на нашата сладурана

Виж целия пост
# 477
Здравейте,следобедно!



Сутринта видях,че има 2 отговора и реших да намина по-късно.А имах и излизане!
Скрит текст:
Синът и снахата отсъстват и отидох да им полея цветятя на терасата.После пазарувах и стана обяд!

Гости Hug, приятна почивка!
Ани Hug

...нова от Аслъ пусната вчера по обяд във ВК...Heart


...и Йозджан...Blue Heart


Желая ви спокоен следобед!
Виж целия пост
# 478
Добро утро.
Вчера не бях добре и не можах да пиша. Губех равновесие. Възникна някакъв проблем и на лявото око. Общо взето не бях "добър ден докторе" както се шегуваме.
Злати може да си имала новини, ама като няма кой да те редува......







Хубав неделен ден и да сме здрави.
Виж целия пост
# 479
Прекрасна Аслъ  Енвер


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия