E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~207

  • 42 281
  • 744
# 480
Здравейте,момичета!



Ани Hug,ти да си здрава! Hands Pray Когато можеш,тогава!

Азисия Hug

Има нови снимки зад кадър на Еркан с др. актьори от сериала...,една си пуснала






Скрит текст:



Другото е,че вчера почина актьорът Дживан Джанова,който игра в ''Парампарча''/''Твоят мой живот''
  в ролята на бащата на Еркан/Джихан - Рахми Гюрпънар!Гледала съм го и в др.сериали!
Скрит текст:
Починал е от рак на белия дроб.На 67 г.,колкото съм аз.
Еркан е споделил тази снимка на актьора с думите:
''Той беше един от най-добрите хора в живота ми, които познавах.
Нека душата му почива в мир'' Hands PrayBroken Heart Cry


Желая ви спокойна неделя!
Виж целия пост
# 481
Поклон.
Бил е отличен актьор. Последната му роля беше в Три куруша.
Ураз Кайълароулу и много други актьори са споделили.
Виж целия пост
# 482
Здравейте,момичета!



Да ни е усмихнато и позитивно днес! CoffeeFlowers Four Leaf Clover

🆕 от Aслъ в караваната, на снимачната площадка.


Еркан зад кадър на новия сериал "Това момиче"


Видео с кадри на Йозджан,синът му Кузей и приятелката му Самар Дадгар от почивката на яхтата.


https://youtu.be/Avqu5NTeo3Q

Желая ви приятен ден и лека седмица!
Виж целия пост
# 483
Добро утро с ароматно кафе



И закуска с вкус на лято



Злати Hug
Вчера отново имах изпълнения с ниско кръвно. Утре се прибирам и ще ходя на доктори.



Приятен ден
Виж целия пост
# 484
Здравейте,момичета!



Ани Hug
Скрит текст:
Аз съм цяло лято с ниско кръвно,ММ също.Постоянно пием айран със сол или кока кола.Намалих приема на хапчетата за кръвно.

от вчера...
🆕 от Aслъ...„Понеделник 16:52“




Приятен ден ви желая!
Виж целия пост
# 485
Здравейте момичета,


Вчера отпразнувахме с ММ 25 години брачен живот...
Виж целия пост
# 486
Здравейте,момичета!



Гости Hug,честита годишнина! Tada Да сте живи и здрави за да посрещнете и 50-тата годишнина! Flowers Four Leaf Clover
Благодаря за почерпката! Wine Glass
Скрит текст:
Ние на 19 август имахме 43 години от сватбата!

За колажът на Аслъ с кучето....пояснение във ВК от снощи...

Nature Zap Лицензиран център за обучение на кучета Vega.dog.club публикува снимка с Аслъ и актьорското куче Хани:
Две красиви...
Едно от красивите бебета беше оставено в нашата ферма в ръцете на скъпата Аслъ Енвер. Г-н Сюлейман по това време мислеше да вземе някого под свое настойничество. Един ден те се срещнаха във фермата. Той каза, че ще вземе бебето вкъщи и го взе.Нарекли го Хани (Мед). Беше толкова красив, щастлив. Той буквално се усмихва всеки път, когато го видим. Някой го напусна и животът му се промени, някой отвори къщата си и животът му се промени отново.
В момента Хани се изкачва по актьорската стълбица. Въпреки че е трудно, когато той стане известен, това ще бъде красива житейска история.

Превод на Мане от турски на руски ез.!А мой от руски ез.!



При нас за момента заваля слаб дъжд.

Желая ви приятна сряда!
Виж целия пост
# 487
Здравейте момичета

Прибрах се....
Скрит текст:
Утре тръгвам по задачи да обикалям докторите. Чувам по радиото, че в Русе има много заразени с ковид, дано да не си купя нещо....Аз затова не искам да ходя по доктори, ама като се налага....

Злати Hug Гости Hug Мимче Hug

Гости, Честита годишнина Да сте живи и здрави и да остареете на една възглавница, както казват комшиите

Нова фотосесия на Хатидже....









Щастлива вечер Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета,

Виж целия пост
# 489
Здравейте,момичета!



Ани,благодаря за новите снимки с Хатидже. Hug

Гости Hug

🆕 от Аслъ...пуснати сутринта във ВК...









Желая ви приятен и успешен ден!
Виж целия пост
# 490
Привет момичета

Гости Hug Злати Hug

Скрит текст:
Сутринта бях много зле...Едва се приготвих да отида при личната - трябваха ми 3 часа....Изпих две чаши айрян и си извиках едно такси....Града ни е целия разкопан, затворени улици. Шофьора беше младо момче и изглежда видя, че не съм добре и след много маневри ме закара до клиниката на докторката. Докато чаках реда си, една от сестрите ми направи масаж на врата и главата и сякаш малко ми просветна. Докторката ми изписа още две лекарства и потвърди тези които пиех и каза да опитаме за една седмица дали ще има промяна, ако няма ще ме прати при неврохирург и най-вероятно ще се наложи болнично лечение. Каза да не стоя на течение, на климатик и вентилатор...не, че на село имам всички тези уреди. Отново си извиках такси и ме докара до аптеката до нас....Изпих новите лекарства, хапнах и си легнах. Тя ме предупреди, че от едно от новите лекарства ще спя много....Спала съм 2 часа и половина и ме събуди телефона. Не съм получавала световъртеж, но много ми се спи. Насилвам се да не си легна, защото ако се събудя сред нощ, какво ще правя....Ще видя утре утрин как ще бъда....

Благодаря за снимките и споделеното Hug

Излязоха ми две нови снимки на Еркан, но украинките не пишат нищо от къде са. Най-вероятно от новия сериал...





Харесвам героите на Еркан да са без брада и мустак....

Приятна вечер и лека и спокойна нощ
Виж целия пост
# 491
Добро утро момичета,
Ани, бързо възстановяване. Аз очаквам днес да изпишат майка и татко от болницата. Правят им изследвания.
Аз гледам животните на село.

Виж целия пост
# 492
Здравейте,момичета! Hug

Ани Hug,дано се оправиш бързо. Hands PrayСнимките,които си пуснала на Еркан са от филма.
В сериала е с друга визия!
Гости Hug,дано и твоите родители са добре. Hands Pray

Скрит текст:
ММ се пооправи,но е слаб.Някои от показателите при изследванията,които правим всеки месец не са добри и приема лекарства.Лекарят/хематолог ни изпраща в София септември месец.Аз исках да се направи ЯМР тук и после да решим.

...от вчера във ВК...
Nature ZapПървите снимки зад кадър на Аслъ и Мехмет Гюнсюр от снимките на сериала
"Arayış" / "Куест" / "Търсене". Снимка от страницата Gossip Pasta




от сутринта...
Nature ZapВчера Аслъ беше на снимачната площадка от ранна сутрин до късно през нощта.
Актьорът Ерай Саргин сподели снимка зад кадър с Аслъ от снимките на сериала "Arayış" / "Куест" / "Търсене" и подписа: „Краят на нощта беше уморителен, но си заслужаваше“

Снимките са били в р-н Фатих/Истанбул....
Скрит текст:

Извинявам се за това отклонение,но....
Скрит текст:
Днес в нашия град и цялата област е обявен ден на траур.
Дълбок поклон пред паметта на бургаските полицаи Йордан Илиев и Атанас Градев!
Мир и покой на душите им! Hands PrayHands Pray


Желая ви спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 493
Здравейте момичета

Гости, Злати благодаря за новостите Hug

Гости
Скрит текст:
Дано при родителите ти всичко да е наред Hands Pray За теб малко разнообразие.

Злати
Скрит текст:
Много е сложна процедурата с ЯМР-то, за да мине по здравна каса. Доктора, който го предлага за ЯМР в края на месеца прави протокол, който в началото на следващия месец отива в здравната каса. Там комисия ги разглежда и до 10-то число на следващия месец дава становище, дали здравната каса ще плати разхода. Ако е одобрен, отново лекаря, който го предлага за ЯМР дава направление да се извърши прегледа. Записваш си час и чакаш когато ти дойде реда. Поради тази причина много хора прибягват до платен преглед. Преди ако лежиш в отделение в болницата, можеше да се прави ЯРМ без тази дълга процедура, но сега не знам как е.

Новини за Айча Бингьол - Джемиле.....

Заради участието в новия сериал "Децата на Дженет", Айча Бингьол е направо преобразена....



Направо е страшна......

Скрит текст:
Днес отново не съм добре...е, малко по-добре от вчера сутринта, но се чувствам нестабилна и не смея да ходя на село...Чудя се какво ще правят котките без мен...Аз ги разглезих малко с храната и сега ги изоставям....Данодо понеделник да се оправя Hands Pray

Желаяви прекрасен прохладен ден

Допълвам си поста...Попаднаха ми снимки на Хатидже с малкия пораснал Джан....





Виж целия пост
# 494
Добро утро,момичета!



Ани,благодаря за инфото и новите снимки! HugАйча наистина е неузнаваема!Не съм срещала инфо за този сериал.
Скрит текст:
Ще видим другия месец като излязат новите изследвания какво ще реши лекарят.



Във ВК са писали,че това е новия образ на Еркан за сериала ''Това момиче''.Доста са намалили косата му!
Кадир Nature Dizzy


Желая ви приятна събота!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия