Комплекси в секса

  • 25 896
  • 238
# 165
Все си мисля, че хващам сарказъм в зародиш. Сериозно ли мислите, че се шегува?
Стрейнджъре, шегуваш ли се?
Виж целия пост
# 166
Все си мисля, че хващам сарказъм в зародиш. Сериозно ли мислите, че се шегува?
Стрейнджъре, шегуваш ли се?
Разбира се. Той изглежда печен. Бих се изненадала, ако не се.
Виж целия пост
# 167
Я то тук станало интересно. И кво намерихте ли отговора на въпроса?
Виж целия пост
# 168
Като моето крайно и твоето отворено.
Истината за мен и теб къде е?
Какво остава за някой друг.
Ако имам потребност ще пляскам, ако нямам - ще му свия…. пердаха
И аз обичам да пляскам, на жените им харесва. Поне аз не съм бил с такава, която да е против.
Сериозно ? Аз не понасям да ме пляскат. Падам си по софт перформънса.
Виж целия пост
# 169
И кво намерихте ли отговора на въпроса?
Кой от всичките те интересува най-много, да не пишем излишно?
Виж целия пост
# 170
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.

Точно за аналния, големината не е най-търсеното Joy

Е, защо така? Каква е тази дискриминация?
Жените може и да не търсят, а The Stranger да си пада по по-големи... Сигурно има значение при масажа на простатата?
Виж целия пост
# 171
Много задълбахте навътре в... темата.
Виж целия пост
# 172
Редактирам. Шантава тема стана.
Виж целия пост
# 173
Комплексари, пфууу...
Виж целия пост
# 174
И кво намерихте ли отговора на въпроса?
Кой от всичките те интересува най-много, да не пишем излишно?

Определено не въпроса за размера... Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.

Точно за аналния, големината не е най-търсеното Joy

Е, защо така? Каква е тази дискриминация?
Жените може и да не търсят, а The Stranger да си пада по по-големи... Сигурно има значение при масажа на простатата?
Точно вие, жените търсите по-големи. Аз съм твърдо хетеро, да се запише и това в протокола.
Виж целия пост
# 176
Аз търся бутона, който ще спре да ми показва духовитите ти умозаключения. И да хубаво щеше да е по-голям и по централен.
Виж целия пост
# 177
Питането за нормалности в bgmamma e ненормално. Ако ние кажем, че не е окей какво?
Значи е нормално. Притеснително когато тук ти кажат че е нормално Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Ей така и никой не отговори на въпроса за позата. Само глупости значи... Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Ми ти и Сашка кажете. Други желаещи за тая поза няма май... Може и на лични да си коментирате. Останалите нямаме желание да знаем, поне аз...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия