🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 365
  • 1 037
# 570
Изчерпаха се участниците.
Няма лошо да канят и непознати лица.
Виж целия пост
# 571
Повтарят ги, че и потретват.
Много е сладникаво. Английското е.... така се заяждат и режат оценки.
Не мога да го намеря сега. Гледала съм преди години.
Виж целия пост
# 572
Чучков не беше ли скоро?
Ок, да канят участвали преди, но можещи да готвят и показващи хубави ястия.
Тя, Воче се изложи при поредното гостуване..
Виж целия пост
# 573
Май ще е мъчително с Влади Въргала..
Виж целия пост
# 574
С Чучков още по-мъчително... И той се има за богоизбран.
Виктор беше скоро, сега ще е Борислав, връткат я тая фамилия за пореден път.
Виж целия пост
# 575
И другата седмица ще е пусната без звук.
Виж целия пост
# 576
Воче последния път готви като за световно.
Умее ги нещата , това предаване не е за пренаяждане.
Виж целия пост
# 577
При Воче беше "Голямото плюскане", ама тя почти не присъстваше... 😆
Виж целия пост
# 578
Бежанска ги заведе в планината преди и добре се беше справила.
Виж целия пост
# 579
Писателката не участва ли скоро в черешката ?
Бежанска отдавна не е била.
Виж целия пост
# 580
Това е друга писателка,не онази от Северозапада 😁
Виж целия пост
# 581
Прекрасен Жоро Simple Smile
Абсолютно ми обърна мнението, което беше базирано на няколкото кадра с него.
Къци преиграва вече. Вярно че той разчупва обстановката, но пресолва манджата.
Деси като не може да вземе думата от кЪци и Касиел, си хапна най-добре тази вечер Simple Smile
И не знам дали е в моята глава,но мисля че тя откровено не понася Къци Simple Smile
Виж целия пост
# 582
Не мисля,че е на Красно село жената с косата...щях да я запомня,живея в близост 🤔

Не, не, объркала съм се.
Отивам да ив чета! Hug
Виж целия пост
# 583
Ох, пълно разочарование е седмицата. Къцко и той ме разочарова.
Виж целия пост
# 584
Е на това аз му казвам бъркочи. Не бих яла от нито едно ястие Confounded
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия