🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 365
  • 1 037
# 510
сега го гледах изцяло епизода. не ми харесва особено тази жена. мърлява, готви зле, ястията не ми допаднаха /макар да обожавам патладжан по гръцки/. изглежда много похабена, а лигавщините с умалителните не ги понасям.
къци не ме дразни мен.
Виж целия пост
# 511
Дай рецепта, моля.

И аз си мислех за Касиел, но си го обясних с това, че от скандална и ярка, по едно време много привличаше внимание и все ни беше пред очите, утихна, ожени се и за нея времето не спира.

Касиел преди да стане Касиел как се казваше? Точно от този перод я помня, всъщност май е повече от 10 години...

Рецептата:

Скрит текст:
Сварям лещата в зеленчуков бульон, подправки основно индийски ползвам (според вкуса), разбира се- джинджифил, чесън, пасирам, добавям кокосовото мляко (от кен, често само гъстата част) и скаридите. Това е. Може да се поднесе като вид яхния, ако е по- гъсто, може и като супа, може и крутони да се направят, оваляни в по- източни подправки и те, ако в супата няма достатъчно. Не е нещо сложно, но комбинацията за нас е нетипична наистина и самите подправки правят магията до голяма степен.

След малко ще гледам вчерашния епизод.
Виж целия пост
# 512
Чувала съм, че много вървят леща и кокосово мляко.
Виж целия пост
# 513
Малката певица с дългите самодивски коси 😁

Дара
Скрит текст:
[/dpoiler]
това чалга вариант на другата Дара ли е?
Виж целия пост
# 514
Касиел преди да стане Касиел как се казваше? Точно от този перод я помня, всъщност май е повече от 10 години...

Деса Красова.
А продавачката на пазара ходи с тази прическа поне от 10 години. Всъщност тя е с много висока опашка, но косата й е много рошава.
Виж целия пост
# 515


Касиел преди да стане Касиел как се казваше? Точно от този перод я помня, всъщност май е повече от 10 години...

Деса Красова ми се върти в главата, ама това са спомени от поне 20+ години.

Не ми хареса вечерта на Касиел и на мен. Умалителни, мърлявщина, артистични претенции и провокации, а в резултат - една посредствена вечеря. Салата в супник, пффф.
Дара се държи добре, но наистина може да пооправи стила си на обличане.
Къци ми е дразнещ. Не понасям подобна злобна псевдо-позитивна инфантилност
Виж целия пост
# 516
Тази Дара мисля, че се опитва да копира Южно Корейските изпълнители като визия.
Касиел, макар и добронамерена и позитивна,  ми е много изморителна като поведение. Постоянно е приповдигната, не спира да играе с думите. По същия начин прекали с подправките и продуктите. Изобщо опитът й да сготви нещо достъпно за широката маса българи, не се получи. Откъде ще вземе баба ми брюкселско зеле, па и с Гран Падано да го поръси? Артишоци, авокадота, и всякакви там ципури. Описанието й за косматите крилца мен лично би ме накарало изобщо да не ги вкуся. Но аз пилешка мръвка с кокал никак не обичам.
Аз си я помня от край време като Касиел. Не знам кое име си е сменяла. Синът й ми се стори неприятен.
Виж целия пост
# 517
...
Касиел преди да стане Касиел как се казваше? Точно от този перод я помня, всъщност май е повече от 10 години...
Родила се е като Десислава Крисимирова Спасова, първия ѝ „псевдоним“ е Деса Красова, сегашния е Касиел Ноа Ашер.
Виж целия пост
# 518
Касиел преди да стане Касиел как се казваше? Точно от този перод я помня, всъщност май е повече от 10 години...

Деса Красова.
А продавачката на пазара ходи с тази прическа поне от 10 години. Всъщност тя е с много висока опашка, но косата й е много рошава.

Пазара Красно се ло ли? Още не съм стигнала до епизода, но съм останала с впечатлението, че все там пазарува. Ако отново е била онази сергия- поне е една от наистина най- добре заредените и има всичко на едно място. Е, компенсират с малко по- високи цени, но не е нещо фрапиращо.

Poni69, трябва да се пробва. Sunglasses
Виж целия пост
# 519
Grana Padano-то го пропуснах. Цяла вечер го изговаряше Гран Падано. С патос и апломб.
Виж целия пост
# 520
Аха, чак и аз се зачудих. Сетих се за Гран Торино.
Виж целия пост
# 521
Не мисля,че е на Красно село жената с косата...щях да я запомня,живея в близост 🤔
Виж целия пост
# 522
Чувала съм, че много вървят леща и кокосово мляко.
Мен ако ми поднесат леща с кокосово мляко, па и джинджифил, както не обичам ни едно от трите, честно, не знам как ще реагирам.Много ми липсват предишните емотикони.

Цитат
Тази Дара мисля, че се опитва да копира Южно Корейските изпълнители като визия.

Скрит текст:
Гледала съм как мениджърите им избират дрехите, едно огромно хале, затрупано с маркови дрехи, втора употреба и от камарата измъкват всякакви дрехи, без да гледат размери и цветова гама.Там е модерно всичко, което не се комбинира.Колкото по-шарено, толкова по-модерно.
Виж целия пост
# 523
Не мисля,че е на Красно село жената с косата...щях да я запомня,живея в близост 🤔
Борово...
По. Да плащат? Като гледам софрата...съмнява ме. Просто вече няма кой да поканят ...
Виж целия пост
# 524
Мога ли да помоля Mari_Mar да качи снощния епизод ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия