🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 6)

  • 61 364
  • 1 037
# 615
Екстра си е Къцко.
Има си всичко.
На 59 години що па да не се прай на шут. А и не си изневерява на професията.
Кой е по-по най-...
А и така си гарантира да го канят и в други шоА.
Той много отдавна черпи гости предимно с компоти и консерви.
Не само по телевизора.
А и да не си кривим душата той направи тази седмица.
И Деса красова или както там се казва.
И взаимната им непоносимост. 🤣
Виж целия пост
# 616
Интересно ми е откъде намери хубави сарми в консерва. Аз тези които съм яла, са били с доста стари листа, с твърди жили. Но може и някакви хубави консерви да има, не знам..
Виж целия пост
# 617
Яла съм невероятни турски сарми в консерва. Голяма вкуснотия. Обаче не беше в България и не мога да кажа производител.
Виж целия пост
# 618
Интересно ми е откъде намери хубави сарми в консерва. Аз тези които съм яла, са били с доста стари листа, с твърди жили. Но може и някакви хубави консерви да има, не знам..
Много хвалят лидълските сарми от гръцката седмица. Но не съм ги опитвала, не обичам.
Виж целия пост
# 619
Мерси, аз обичам Simple Smile ще ги пробвам тези
Виж целия пост
# 620
Гръцките постни сармички с лимон в консерва са супер. Толкова са нежни, че чак се разпадат. В Кауфланд има големи такива "бакички" от по 2кг., но малките консерви са по хубави. Единствено може да ви дойдат по киселички.
Ей тези са:

За Къци и готвенето му - аз помислих, че се шегува и после ще им сервира истински ястия приготвени от него, а то май не беше така. Пп Много гадно му беше "готвенето". Погнусих се.
Виж целия пост
# 621
Направо подигравка си е било 😤👎
Не го гледах,в рекламите само видях как прави содената питка,и тя беше пародия..
При предишните му участия си спомням,че се стараеше и готвеше.Даже от него разбрах за гъбеното шкембе от кладница и го правя редовно .Сега защо така се излага 😡
Виж целия пост
# 622
Къци нямаше ли жена и деца? Не видях никой от тях по време на епизода.
Виж целия пост
# 623
Има. Май трима сина.
А той частна детска занималня ли има?
Виж целия пост
# 624
Големите му сина са в чужбина.Най-малкият още е ученик.
Имаше преди години ЧДГ в двора.
Виж целия пост
# 625
Много идеи съм вземала от Черешката. Тази седмица съм в потрес.
Не знаех изобщо, че продават месо в буркан. Вече остаряхме, но преди години ходехме на палатка и си правихме буркани за супички. Иначе си ловяхме рибка и карахме само на рибена чорба и риба - пържена, печена на скара и т.н. Понякога втръсва и един буркан с месо си е много добре. Занимавах се с един-два буркана по цял ден. От сaрмичките съм си купувала, ама не е като да си ги направиш.
Виж целия пост
# 626
О, не е необходимо да слугуваш на буркани. На палатка готвя всичко, което и у дома и не се изисква фурна. На барбекюто скара, на газовия котлон супи, на тигана пържено. И боб в гърне, и пържени филийки, пилешка супа, сач с месо. Всичко. Само сладкиши и пити не съм въртяла сред природата. Joy
Виж целия пост
# 627
Месото в буркани е много вкусно 😋 ,а и е готово ястие по всяко време.Става за директна консумация или за всякакви манджички.Има го вече в почти всички магазини.Не е евтино/15-20лв/,но пък не се яде всеки ден и за 4 човека е ок.
Взимаме на “Дивата ферма” или “Май Фемили”
Виж целия пост
# 628
Лигавщини, инфантилност, злобичка и умишлено заблуждаване на гостите за храната. Къци, лошо представяне, другарю.

Мая Бежанска обещава интересна тематична вечеря. Ще гледам.
Виж целия пост
# 629
О, не е необходимо да слугуваш на буркани. На палатка готвя всичко, което и у дома и не се изисква фурна. На барбекюто скара, на газовия котлон супи, на тигана пържено. И боб в гърне, и пържени филийки, пилешка супа, сач с месо. Всичко. Само сладкиши и пити не съм въртяла сред природата. Joy
Чудно! Сред природата всичко става! На газовото котлонче става чудеса. Имаше един участник в Черешката, беше завел участниците си край Струма. Чудно! Макар, че човекът не беше майстор-готвач всичко вероятно е станало хубаво, защото беше приготвено с желание, с идея! Малко ги поизядоха комарите, но пък си беше така както си е край рекичката - комари, чист въздух, вкусно, върви и ракийката, и биричката, всичко!
За буркана с месо - при дъждовни дни нищо не ми се прави, ама си е пак незабравимо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия