👕Нови придобивки в гардероба - 65

  • 148 898
  • 702
# 675
Искрица, може ли линк за последната рокля. Благодаря!
Да, много нежно стои и на живо е много хубава.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1029390003.html
Виж целия пост
# 676
На страдивариус роклята от физически магазин ли е?
Виж целия пост
# 677
Подарък за рд от мм и детето :
Виж целия пост
# 678
Възползвах се от -20% на всичко и безплатна доставка в Sinsay днес:

Ризата


Байкър шорти


И едни къси гащи за вкъщи
Виж целия пост
# 679
Весела лятна чантичка


Виж целия пост
# 680
Hermione, да, роклята я купих от магазина на Страдивариус в мол Парадайс. Има я и в сайта
Виж целия пост
# 681
Tuali кукленска е , може ли линк ?
Виж целия пост
# 682
Взех последната от фешъндейс. Освен, ако не заредят пак.
https://fashiondays.page.link/VSxjWDJXEa287mzy7
Има я на сайта им, но цената е съвсем различна, с над 200лв повече
https://www.furla.com/bg/en/eshop/furla-primavera-WB00475BX06149023B4K00.html
Виж целия пост
# 683
Не се отварят линковете при мен поне..
Виж целия пост
# 684
И аз я следях няколко месеца, но ми е шарена за съчетание с дрехите и се отказах. Ще взема зелена в такава форма.
Виж целия пост
# 685
Виж целия пост
# 686
И аз я следях няколко месеца, но ми е шарена за съчетание с дрехите и се отказах. Ще взема зелена в такава форма.
И аз по тая причина доста се чудех. Мислех да взема оранжевата...но накрая не издържах 😄 Имам доста едноцветни дрехи, та няма да остане без носене си мисля...

Teta75, не знам какъв е проблема с линковете, копирах ги едно към едно 🤔. Furla Primavera e модела, има доста цветове
Виж целия пост
# 687
Днес пристигна! Точно за летния сезон! 😍
Виж целия пост
# 688
Балеринки и чанта от мен.


Виж целия пост
# 689


Подаръци за РД, от "Дика" и Орсей"😊!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия