Керамична преса за коса - 9

  • 85 277
  • 827
# 585
Благодаря за отзива, ще рискувам с Бейбилиса, дано да е ок.
Виж целия пост
# 586
Или пробвайте елипсис, но тя е малко по-скъпа.
Виж целия пост
# 587
Привет отново. След страхотното попадение с пресата на Дайсън (в началото имаше леки споменавания на родата на пресата), но с привикването към нея се получават страхотни неща. Та на въпроса. Скоро (2-3 месеца) ще имаме повод и искам да и взема сешоара на Дайсъна. Мнения за разновидностите в БГ  както плюсове, така и минуси. Ще съм благодарен! Все пак не е малка инвестиция за един сешоар и ми се иска повече мнения!!!

За сега към този модел съм се насочил

Сешоар Dyson Supersonic HD07
Виж целия пост
# 588
Нахлувам в темата с питане. В търсене съм на щадяща преса за коса, първо бях загледала Loreal Steampod, но ми е твърде голяма като размер и инвестиция, а отзивите покрай мен са спорни. Та съм ограничила избора до две
инфраред на OTTO
и преса с пара на Remington Ако някой има мнение, ще съм благодарна много. Косата ми е гъста, чуплива и много хвърчаща. Наличната ми преса е Remington и съм си хепи с нея, но косата ми доста се изгори с един балеаж, та ми се ще да не я тормозя излишно.
Виж целия пост
# 589
Иска ми се да си взема инфрачервена преса...чудих се за otto, но не намирам достатъчно отзиви.
Четох тук за пресите на upgrade, но не конкретно за инфрачервената и се чудя дали си заслужава, тъй като имам Diva Genesis, която беше много хвалена тук, но мен не ме впечатли, ползвах си я...но не ми беше нещо особено за тези пари.
За това загледах ultron
https://victoriastyle-shop.com/produkt/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81% … fwpsaAhJ_EALw_wcB
В сайтовете описанията на нея и upgrade, не се различават, но като цена тази сега намира по - изгодно.
Някой има ли отзиви за марката?
Виж целия пост
# 590
OTTO по групите из фб е доста хвалена. Това видео изгледах и добре изглежда https://youtu.be/QvbEI_lOzBE
Виж целия пост
# 591
Привет отново. След страхотното попадение с пресата на Дайсън (в началото имаше леки споменавания на родата на пресата), но с привикването към нея се получават страхотни неща. Та на въпроса. Скоро (2-3 месеца) ще имаме повод и искам да и взема сешоара на Дайсъна. Мнения за разновидностите в БГ  както плюсове, така и минуси. Ще съм благодарен! Все пак не е малка инвестиция за един сешоар и ми се иска повече мнения!!!

За сега към този модел съм се насочил

Сешоар Dyson Supersonic HD07

И аз от скоро имам посочения модел и airwrap машата- мога само позитиви да изкажа. Ползвам и върху 2г принцеса и има осезаема разлика спрямо стария ми сешоар ( който също е хубав по принцип) . Единствен недостатък е космическата цена 😊
Виж целия пост
# 592
H11 pro се спрях. Дано и хареса
Виж целия пост
# 593
Здравейте,
Спряла съм се на Преса за коса BaBylissPRO ELIPSIS BAB3000EPE. Въпросът ми е дали е достатъчно щадяща за косата, защото е за ежедневна употреба. Досега съм ползвала на Remington. Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 594
С добра термозащита, да.
Виж целия пост
# 595
Здравейте,
Спряла съм се на Преса за коса BaBylissPRO ELIPSIS BAB3000EPE. Въпросът ми е дали е достатъчно щадяща за косата, защото е за ежедневна употреба. Досега съм ползвала на Remington. Благодаря за отговорите.
Никоя преса не е щадяща при ежедневна употреба, каквато и термозащита да се ползва. Специалистите препоръчват не по-рано от веднъж на три дни да се ползва изправяне с преса.
Виж целия пост
# 596
момичета, дайте идея за хубав сешоар до 100лв 2400w
това
https://www.pazaruvaj.com/seshoari-c4207/remington/silk-ac9096-p188554679/
или това
https://www.emag.bg/seshoar-rowenta-powerline-2400w-funkcija-eff … &utm_content=link
Виж целия пост
# 597
Изберете си нещо от тук - https://www.tehnomix.bg/malki-elektrouredi/grizha-za-tyaloto/seshoari/valera Марката е много добра и дори малко да излезете над бюджета, гарантирам, че няма да съжалявате.
Виж целия пост
# 598
Момичета, вчера взех BaBylissPRO ELIPSIS BAB3000EPE, включих я в контакта  и се чува странен звук. Като леко къркорене. Дали е нормално, или да я връщам?
Виж целия пост
# 599
Нормално е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия